ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
2 administratori din registru nu au putut fi legați de o identitate, așa că nu apar mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Admite excepţia lipsei calităţii procesual pasive a pârâtului Consiliul Local al Comunei Topraisar, invocată de acesta prin întâmpinare. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta TOPLACER S.A. în contradictoriu cu pârâtul Consiliul Local al Comunei Topraisar, ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta TOPLACER S.A. în contradictoriu cu pârâta Comuna Topraisar prin primar. Obligă Comuna Topraisar, prin primar, să elibereze reclamantei un document din care să rezulte situaţia tuturor bunurilor cu care reclamanta figurează înregistrată în evidenţele Comunei Topraisar. Obligă Comuna Topraisar, prin primar, să elibereze reclamantei un document din care să rezulte situaţia debitelor înregistrate de reclamantă, atât anterior datei de 09.11.2009, cât şi ulterior acestei date, până în prezent, cu indicarea bunurilor ce au constituit baza impozabilă, în baza evidenţelor de care dispune Comuna Topraisar. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Constanţa - Secţia de Contencios Administrativ şi Fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 23.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.12.2025.
Suspendă judecarea cauzei conform Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Constanţa nr. 2 din data de 26 august 2025
Termen la data de 07.10.2025 ora 12:00 pentru a se administra în integralitate proba u înscrisuri
Amână judecarea cauzei la data de 13.05.2025 ora 10:00, pentru ca reclamanta sa facă dovada calităţii de reprezentat a lichidatorului Dăscălescu &CO SPRL .
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 17.11.2008
Sentinţă de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 5155/2008
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă generală · BPI 251/2010
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 82.255.803 RON | — | 6.974 RON | -82.248.829 RON | — |
| 2024 | 0 RON | -30 RON | 82.255.803 RON | — | 6.974 RON | -82.248.829 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -121.075 RON | 82.255.803 RON | — | 7.004 RON | -82.248.799 RON | — |
| 2022 | 22.800 RON | 17.960 RON | 82.878.803 RON | 726.235 RON | 24.844 RON | -82.127.724 RON | — |
| 2021 | 22.800 RON | 16.312 RON | 82.886.803 RON | — | 14.884 RON | -82.871.919 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -1.305 RON | 82.888.231 RON | — | — | -82.888.231 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -5.360 RON | 82.886.926 RON | — | — | -82.886.926 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -50.278 RON | 82.912.169 RON | — | 30.603 RON | -82.881.566 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -18.326 RON | 82.927.079 RON | 80.098 RON | 15.693 RON | -82.831.288 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -11 RON | 82.927.079 RON | 81.781 RON | 32.336 RON | -82.812.962 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -2.454 RON | 82.927.079 RON | 87.090 RON | 27.038 RON | -82.812.951 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 82.927.079 RON | 87.090 RON | 29.492 RON | -82.810.497 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 82.927.079 RON | 87.090 RON | 29.492 RON | -82.810.497 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -4.520.725 RON | 82.927.079 RON | 87.090 RON | 29.492 RON | -82.810.497 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 82.945.079 RON | 4.655.307 RON | — | -78.289.772 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.800 RON | 22.800 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 719.717 RON | 22.800 RON | 22.800 RON | 0 RON | 0 RON | 14.910 RON | 1.683 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.490 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | 30 RON | 840.792 RON | 4.840 RON | 6.488 RON | 1.305 RON | 5.360 RON | 65.188 RON | 20.009 RON | 11 RON | 2.454 RON | — | 0 RON | 4.541.215 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.960 RON | 16.312 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 30 RON | 121.075 RON | 0 RON | 0 RON | 1.305 RON | 5.360 RON | 50.278 RON | 18.326 RON | 11 RON | 2.454 RON | 0 RON | 0 RON | 4.520.725 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.960 RON | 16.312 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 30 RON | 121.075 RON | 0 RON | 0 RON | 1.305 RON | 5.360 RON | 50.278 RON | 18.326 RON | 11 RON | 2.454 RON | 0 RON | 0 RON | 4.520.725 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 726.235 RON | — | — | — | — | 80.098 RON | 81.781 RON | 87.090 RON | 87.090 RON | 87.090 RON | 87.090 RON | 4.655.307 RON |
| Active circulante | 6.974 RON | 6.974 RON | 7.004 RON | 24.844 RON | 14.884 RON | — | — | 30.603 RON | 15.693 RON | 32.336 RON | 27.038 RON | 29.492 RON | 29.492 RON | 29.492 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.974 RON | 6.974 RON | 7.004 RON | 24.844 RON | 14.884 RON | — | — | 30.603 RON | 15.693 RON | 32.336 RON | 27.038 RON | 29.492 RON | 29.492 RON | 29.492 RON | — |
| Datorii totale | 82.255.803 RON | 82.255.803 RON | 82.255.803 RON | 82.878.803 RON | 82.886.803 RON | 82.888.231 RON | 82.886.926 RON | 82.912.169 RON | 82.927.079 RON | 82.927.079 RON | 82.927.079 RON | 82.927.079 RON | 82.927.079 RON | 82.927.079 RON | 82.945.079 RON |
| Capitaluri proprii | -82.248.829 RON | -82.248.829 RON | -82.248.799 RON | -82.127.724 RON | -82.871.919 RON | -82.888.231 RON | -82.886.926 RON | -82.881.566 RON | -82.831.288 RON | -82.812.962 RON | -82.812.951 RON | -82.810.497 RON | -82.810.497 RON | -82.810.497 RON | -78.289.772 RON |
| Capital subscris varsat | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON | 1.641.847 RON |