| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 1.185 RON | -101.912 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 1.185 RON | -101.912 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|
| — |
| 2021 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 1.185 RON | -101.912 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 1.185 RON | -101.912 RON | — |
| 2019 | — | -20.068 RON | 103.097 RON | — | 1.185 RON | -101.912 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 21.253 RON | -81.844 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 103.097 RON | — | 21.253 RON | -81.844 RON | — |
| 2016 | — | -3.440 RON | 103.097 RON | — | 21.253 RON | -81.844 RON | 1 |
| 2015 | 41.720 RON | -5.329 RON | 101.873 RON | — | 23.469 RON | -78.404 RON | 1 |
| 2014 | 40.290 RON | -10.052 RON | 92.924 RON | — | 19.849 RON | -73.075 RON | — |
| 2013 | 29.730 RON | -16.450 RON | 78.330 RON | — | 15.307 RON | -63.023 RON | 1 |
| 2012 | 40.371 RON | -29.030 RON | 66.114 RON | — | 19.541 RON | -46.573 RON | 1 |
| 2011 | 65.305 RON | -18.312 RON | 35.359 RON | — | 17.816 RON | -17.543 RON | 1 |
| 2010 | 16.599 RON | 569 RON | 19.133 RON | — | 19.902 RON | 769 RON | 1 |
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | 41.720 RON | 40.290 RON | 29.730 RON | 40.371 RON | 65.305 RON | 16.599 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.720 RON | 40.290 RON | 29.730 RON | 40.371 RON | 65.305 RON | 16.599 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 20.068 RON | — | — | 3.440 RON | 45.365 RON | 48.680 RON | 45.358 RON | 69.401 RON | 83.617 RON | 15.922 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 677 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.068 RON | 0 RON | 0 RON | 3.440 RON | — | 8.390 RON | 15.628 RON | 29.030 RON | 18.312 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 569 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.068 RON | 0 RON | 0 RON | 3.440 RON | 5.329 RON | 10.052 RON | 16.450 RON | 29.030 RON | 18.312 RON | — |
| Active circulante | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 21.253 RON | 21.253 RON | 21.253 RON | 23.469 RON | 19.849 RON | 15.307 RON | 19.541 RON | 17.816 RON | 19.902 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 20.068 RON | 20.068 RON | 20.068 RON | 20.068 RON | 14.284 RON | 9.995 RON | 15.029 RON | 14.114 RON | 15.377 RON |
| Creante | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.185 RON | 1.733 RON | 2.900 RON | 2.900 RON | 2.900 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.216 RON | 4.380 RON | 3.579 RON | 1.612 RON | 802 RON | 1.625 RON |
| Datorii totale | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 103.097 RON | 101.873 RON | 92.924 RON | 78.330 RON | 66.114 RON | 35.359 RON | 19.133 RON |
| Capitaluri proprii | -101.912 RON | -101.912 RON | -101.912 RON | -101.912 RON | -101.912 RON | -81.844 RON | -81.844 RON | -81.844 RON | -78.404 RON | -73.075 RON | -63.023 RON | -46.573 RON | -17.543 RON | 769 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Centrul Comercial Vigo Center, standul nr. 4, parter
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.