Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.151.413 RON | 87.297 RON | 2.237.896 RON | 1.040.091 RON | 1.226.697 RON | 87.203 RON | 13 |
| 2024 | 5.262.100 RON | 113.032 RON | 2.195.925 RON | 1.510.935 RON | 750.313 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Portul Constanţa, sector Sud, parcela nr. 5, birou 1
| 112.938 RON |
| 11 |
| 2023 | 4.623.359 RON | 434.967 RON | 1.326.479 RON | 892.973 RON | 739.222 RON | 435.121 RON | 10 |
| 2022 | 3.838.919 RON | 307.256 RON | 1.123.503 RON | 679.000 RON | 669.995 RON | 309.925 RON | 7 |
| 2021 | 2.935.754 RON | 222.429 RON | 1.341.488 RON | 439.998 RON | 1.119.588 RON | 222.669 RON | 7 |
| 2020 | 3.204.476 RON | 445.458 RON | 902.174 RON | 294.317 RON | 1.029.320 RON | 445.698 RON | 8 |
| 2019 | 3.337.811 RON | 437.773 RON | 1.057.542 RON | 249.318 RON | 1.221.307 RON | 438.013 RON | 7 |
| 2018 | 3.075.509 RON | 312.564 RON | 951.781 RON | 266.728 RON | 976.528 RON | 312.804 RON | 7 |
| 2017 | 2.391.721 RON | 274.589 RON | 826.082 RON | 300.623 RON | 833.151 RON | 322.860 RON | 8 |
| 2016 | 1.508.867 RON | 2.146 RON | 678.002 RON | 356.829 RON | 356.060 RON | 50.417 RON | 6 |
| 2015 | 1.371.564 RON | 42.706 RON | 270.247 RON | 132.443 RON | 383.661 RON | 245.870 RON | 4 |
| 2014 | 1.353.139 RON | 16.678 RON | 317.449 RON | 153.593 RON | 362.106 RON | 198.271 RON | 3 |
| 2013 | 858.487 RON | 101.673 RON | 113.942 RON | 44.374 RON | 357.700 RON | 288.422 RON | 2 |
| 2012 | 670.693 RON | 84.050 RON | 52.085 RON | 24.533 RON | 214.300 RON | 186.748 RON | 2 |
| 2011 | 240.429 RON | 102.395 RON | 2.667 RON | 28.753 RON | 76.612 RON | 102.698 RON | 1 |
| 2010 | 13.102 RON | 103 RON | 47.502 RON | 26.109 RON | 21.696 RON | 303 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 6.151.413 RON | 5.262.100 RON | 4.623.359 RON | 3.838.919 RON | 2.935.754 RON | 3.204.476 RON | 3.337.811 RON | 3.075.509 RON | 2.391.721 RON | 1.508.867 RON | 1.371.564 RON | 1.353.139 RON | 858.487 RON | 670.693 RON | 240.429 RON | 13.102 RON |
| Venituri totale | 6.220.794 RON | 5.408.640 RON | 4.720.371 RON | 3.940.415 RON | 3.015.350 RON | 3.241.000 RON | 3.365.974 RON | 3.076.863 RON | 2.401.164 RON | 1.515.511 RON | 1.382.543 RON | 1.353.150 RON | 863.654 RON | 673.702 RON | ||
| Cheltuieli totale | 6.086.334 RON | 5.260.830 RON | 4.225.643 RON | 3.600.192 RON | 2.764.523 RON | 2.770.280 RON | 2.897.428 RON | 2.733.562 RON | 2.092.877 RON | 1.511.062 RON | 1.331.620 RON | 1.327.472 RON | 742.615 RON | 573.637 RON | ||
| Profit brut | 134.460 RON | 147.810 RON | 494.728 RON | 340.223 RON | 250.827 RON | 470.720 RON | 468.546 RON | 343.301 RON | 308.287 RON | 4.449 RON | 50.923 RON | 25.678 RON | 121.039 RON | 100.065 RON | ||
| Profit net | 87.297 RON | 113.032 RON | 434.967 RON | 307.256 RON | 222.429 RON | 445.458 RON | 437.773 RON | 312.564 RON | 274.589 RON | 2.146 RON | 42.706 RON | 16.678 RON | 101.673 RON | 84.050 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 1.040.091 RON | 1.510.935 RON | 892.973 RON | 679.000 RON | 439.998 RON | 294.317 RON | 249.318 RON | 266.728 RON | 300.623 RON | 356.829 RON | 132.443 RON | 153.593 RON | 44.374 RON | 24.533 RON | ||
| Active circulante | 1.226.697 RON | 750.313 RON | 739.222 RON | 669.995 RON | 1.119.588 RON | 1.029.320 RON | 1.221.307 RON | 976.528 RON | 833.151 RON | 356.060 RON | 383.661 RON | 362.106 RON | 357.700 RON | 214.300 RON | ||
| Stocuri | 33 RON | — | — | 1.651 RON | 12.625 RON | — | 5.584 RON | 5.584 RON | — | — | 1.605 RON | 2.363 RON | 3.330 RON | 1.742 RON | ||
| Creante | 1.095.044 RON | 696.110 RON | 687.952 RON | 631.503 RON | 570.397 RON | 584.208 RON | 669.128 RON | 467.433 RON | 604.955 RON | 200.680 RON | 282.222 RON | 279.785 RON | 223.300 RON | 209.429 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 131.620 RON | 54.203 RON | 51.270 RON | 36.841 RON | 536.566 RON | 445.112 RON | 546.595 RON | 503.511 RON | 228.196 RON | 155.380 RON | 99.834 RON | 79.958 RON | 131.070 RON | 3.129 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 58.311 RON | 47.615 RON | 129.405 RON | 84.433 RON | 4.571 RON | 24.235 RON | 24.930 RON | 21.329 RON | 15.168 RON | 15.530 RON | 13 RON | 21 RON | 290 RON | — | ||
| Datorii totale | 2.237.896 RON | 2.195.925 RON | 1.326.479 RON | 1.123.503 RON | 1.341.488 RON | 902.174 RON | 1.057.542 RON | 951.781 RON | 826.082 RON | 678.002 RON | 270.247 RON | 317.449 RON | 113.942 RON | 52.085 RON | ||
| Capitaluri proprii | 87.203 RON | 112.938 RON | 435.121 RON | 309.925 RON | 222.669 RON | 445.698 RON | 438.013 RON | 312.804 RON | 322.860 RON | 50.417 RON | 245.870 RON | 198.271 RON | 288.422 RON | 186.748 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 13 | 11 | 10 | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 | 8 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 240.449 RON |
| 13.102 RON |
| 130.841 RON |
| 12.979 RON |
| 109.608 RON |
| 123 RON |
| 102.395 RON |
| 103 RON |
| 28.753 RON |
| 26.109 RON |
| 76.612 RON |
| 21.696 RON |
| 686 RON |
| 14 RON |
| 56.136 RON |
| 8.707 RON |
| 19.790 RON |
| 12.975 RON |
| — |
| — |
| 2.667 RON |
| 47.502 RON |
| 102.698 RON |
| 303 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.