Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 566.329 RON | 81.339 RON | 1.241.358 RON | 5.064 RON | 325.802 RON | -910.492 RON | 2 |
| 2024 | 401.568 RON | -537.516 RON | 1.274.051 RON | 7.158 RON | 332.932 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -933.961 RON |
| 1 |
| 2023 | 776.168 RON | -57.871 RON | 1.338.241 RON | 23.657 RON | 908.139 RON | -406.445 RON | 1 |
| 2022 | 379.005 RON | -123.379 RON | 1.487.711 RON | 51.478 RON | 1.087.659 RON | -348.574 RON | 1 |
| 2021 | 373.110 RON | -101.127 RON | 1.510.804 RON | 79.299 RON | 1.206.310 RON | -225.195 RON | — |
| 2020 | 340.869 RON | -208.361 RON | 1.382.629 RON | 107.119 RON | 1.151.441 RON | -124.069 RON | — |
| 2019 | 282.915 RON | 90.792 RON | 1.036.218 RON | 473 RON | 1.120.037 RON | 84.292 RON | 1 |
| 2018 | 168.274 RON | -16.510 RON | 840.608 RON | 473 RON | 833.635 RON | -6.500 RON | 1 |
| 2017 | 173.460 RON | 2.612 RON | 588.513 RON | 473 RON | 600.662 RON | 12.622 RON | 1 |
| 2016 | 120.541 RON | 2.531 RON | 303.296 RON | 473 RON | 315.364 RON | 12.541 RON | 1 |
| 2015 | 168.596 RON | 24.334 RON | 152.843 RON | 473 RON | 186.714 RON | 34.344 RON | — |
| 2014 | 208.860 RON | 6.187 RON | 307.275 RON | 73.765 RON | 249.707 RON | 16.197 RON | 1 |
| 2013 | 136.501 RON | 4.871 RON | 264.068 RON | 473 RON | 273.605 RON | 10.010 RON | 1 |
| 2012 | 137.189 RON | 4.939 RON | 187.633 RON | 492 RON | 192.280 RON | 5.139 RON | — |
| 2011 | 270.125 RON | 12.188 RON | 59.770 RON | 514 RON | 71.644 RON | 12.388 RON | 1 |
| 2010 | 16.965 RON | 3.651 RON | 3.896 RON | 565 RON | 7.182 RON | 3.851 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 566.329 RON | 401.568 RON | 776.168 RON | 379.005 RON | 373.110 RON | 340.869 RON | 282.915 RON | 168.274 RON | 173.460 RON | 120.541 RON | 168.596 RON | 208.860 RON | 136.501 RON | 137.189 RON | 270.125 RON | 16.965 RON |
| Venituri totale | 568.917 RON | 451.008 RON | 779.613 RON | 379.129 RON | 373.124 RON | 345.405 RON | 282.957 RON | 168.307 RON | 193.460 RON | 120.541 RON | 168.596 RON | 225.009 RON | 136.501 RON | 137.196 RON | ||
| Cheltuieli totale | 476.414 RON | 979.590 RON | 831.191 RON | 492.569 RON | 464.727 RON | 543.517 RON | 183.625 RON | 179.765 RON | 186.320 RON | 115.393 RON | 139.205 RON | 216.295 RON | 123.999 RON | 131.313 RON | ||
| Profit brut | 92.503 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 99.332 RON | 0 RON | 7.140 RON | 5.148 RON | 29.391 RON | 8.714 RON | 12.502 RON | 5.883 RON | ||
| Pierdere bruta | 0 RON | 528.582 RON | 51.578 RON | 113.440 RON | 91.603 RON | 198.112 RON | 0 RON | 11.458 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Profit net | 81.339 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 90.792 RON | 0 RON | 2.612 RON | 2.531 RON | 24.334 RON | 6.187 RON | 4.871 RON | 4.939 RON | ||
| Pierdere neta | 0 RON | 537.516 RON | 57.871 RON | 123.379 RON | 101.127 RON | 208.361 RON | 0 RON | 16.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 5.064 RON | 7.158 RON | 23.657 RON | 51.478 RON | 79.299 RON | 107.119 RON | 473 RON | 473 RON | 473 RON | 473 RON | 473 RON | 73.765 RON | 473 RON | 492 RON | ||
| Active circulante | 325.802 RON | 332.932 RON | 908.139 RON | 1.087.659 RON | 1.206.310 RON | 1.151.441 RON | 1.120.037 RON | 833.635 RON | 600.662 RON | 315.364 RON | 186.714 RON | 249.707 RON | 273.605 RON | 192.280 RON | ||
| Stocuri | 172.137 RON | 160.692 RON | 664.210 RON | 838.128 RON | 902.447 RON | 858.776 RON | 672.818 RON | 443.603 RON | 307.054 RON | 203.085 RON | 124.084 RON | 146.708 RON | 156.413 RON | 100.791 RON | ||
| Creante | 127.058 RON | 164.053 RON | 208.367 RON | 248.801 RON | 274.743 RON | 288.552 RON | 445.530 RON | 387.586 RON | 293.260 RON | 104.103 RON | 53.742 RON | 99.490 RON | 116.576 RON | 87.090 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 26.607 RON | 8.187 RON | 35.562 RON | 730 RON | 29.120 RON | 4.113 RON | 1.689 RON | 2.446 RON | 348 RON | 8.176 RON | 8.888 RON | 3.509 RON | 616 RON | 4.399 RON | ||
| Datorii totale | 1.241.358 RON | 1.274.051 RON | 1.338.241 RON | 1.487.711 RON | 1.510.804 RON | 1.382.629 RON | 1.036.218 RON | 840.608 RON | 588.513 RON | 303.296 RON | 152.843 RON | 307.275 RON | 264.068 RON | 187.633 RON | ||
| Capitaluri proprii | -910.492 RON | -933.961 RON | -406.445 RON | -348.574 RON | -225.195 RON | -124.069 RON | 84.292 RON | -6.500 RON | 12.622 RON | 12.541 RON | 34.344 RON | 16.197 RON | 10.010 RON | 5.139 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 272.054 RON |
| 17.279 RON |
| 257.275 RON |
| 12.933 RON |
| 14.779 RON |
| 4.346 RON |
| 0 RON |
| — |
| 12.188 RON |
| 3.651 RON |
| 0 RON |
| — |
| 514 RON |
| 565 RON |
| 71.644 RON |
| 7.182 RON |
| 17.609 RON |
| 4.539 RON |
| 53.430 RON |
| — |
| 605 RON |
| 2.643 RON |
| 59.770 RON |
| 3.896 RON |
| 12.388 RON |
| 3.851 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
7 contracte atribuite, in valoare de 28.547 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
28.547 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:44).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.