ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.398 RON | 774 RON | 2.329.356 RON | 0 RON | 2.414.658 RON | 85.301 RON | 1 |
| 2024 | 391.023 RON | -108.284 RON | 272.035 RON | 662.714 RON | 3.149.377 RON | 1.278.178 RON | 1 |
| 2023 | 4.743.092 RON | 7.009 RON | 267.975 RON | 823.134 RON | 3.085.776 RON | 1.379.454 RON | 2 |
| 2022 | 5.869.169 RON | 450.578 RON | 733.984 RON | 995.896 RON | 6.437.474 RON | 4.372.444 RON | 3 |
| 2021 | 4.117.161 RON | 916.607 RON | 886.049 RON | 1.270.300 RON | 6.025.842 RON | 4.023.256 RON | 3 |
| 2020 | 4.106.811 RON | 420.437 RON | 698.977 RON | 1.544.596 RON | 4.828.764 RON | 2.292.209 RON | 6 |
| 2019 | 3.668.997 RON | 884.539 RON | 1.286.315 RON | 2.289.598 RON | 4.629.482 RON | 2.238.893 RON | 4 |
| 2018 | 5.249.865 RON | 527.017 RON | 459.802 RON | 3.264.868 RON | 2.147.381 RON | 1.354.354 RON | 8 |
| 2017 | 5.028.973 RON | 120.968 RON | 606.681 RON | 4.758.714 RON | 891.328 RON | 827.337 RON | 9 |
| 2016 | 3.653.659 RON | 95.234 RON | 1.101.095 RON | 5.794.550 RON | 973.453 RON | 706.269 RON | 10 |
| 2015 | 4.605.372 RON | 385.223 RON | 2.514.333 RON | 7.354.041 RON | 1.545.210 RON | 624.527 RON | 7 |
| 2014 | 4.248.407 RON | 108.648 RON | 3.056.690 RON | 8.464.151 RON | 1.217.467 RON | 297.449 RON | 5 |
| 2013 | 3.117.034 RON | 92.664 RON | 3.173.403 RON | 9.307.009 RON | 1.040.104 RON | 116.360 RON | 5 |
| 2012 | 2.637.641 RON | 19.133 RON | 3.477.804 RON | 10.321.103 RON | 748.519 RON | 40.378 RON | 1 |
| 2011 | 1.737.401 RON | 11.231 RON | 9.709.471 RON | 10.008.749 RON | 7.316.860 RON | 21.245 RON | 1 |
| 2010 | — | 12 RON | 1.002 RON | 4.953 RON | 6.061 RON | 10.012 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 52.398 RON | 391.023 RON | 4.743.092 RON | 5.869.169 RON | 4.117.161 RON | 4.106.811 RON | 3.668.997 RON | 5.249.865 RON | 5.028.973 RON | 3.653.659 RON | 4.605.372 RON | 4.248.407 RON | 3.117.034 RON | 2.637.641 RON | 1.737.401 RON | — |
| Venituri totale | 2.740.562 RON | 391.023 RON | 4.811.641 RON | 5.942.029 RON | 4.219.315 RON | 4.121.812 RON | 4.109.268 RON | 5.868.847 RON | 5.804.488 RON | 4.402.787 RON | 5.202.069 RON | 4.979.816 RON | 4.343.431 RON | 4.241.542 RON | 1.736.731 RON | 14 RON |
| Cheltuieli totale | 2.739.644 RON | 499.307 RON | 4.803.375 RON | 5.422.527 RON | 3.302.708 RON | 3.701.375 RON | 3.217.562 RON | 5.341.830 RON | 5.683.520 RON | 4.284.177 RON | 4.768.491 RON | 4.852.594 RON | 4.235.660 RON | 4.218.248 RON | 1.723.024 RON | — |
| Profit brut | 918 RON | 0 RON | 8.266 RON | 519.502 RON | 916.607 RON | 420.437 RON | 891.706 RON | 527.017 RON | 120.968 RON | 118.610 RON | 433.578 RON | 127.222 RON | 107.771 RON | 23.294 RON | 13.707 RON | 14 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 108.284 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 774 RON | 0 RON | 7.009 RON | 450.578 RON | 916.607 RON | 420.437 RON | 884.539 RON | 527.017 RON | 120.968 RON | 95.234 RON | 385.223 RON | 108.648 RON | 92.664 RON | 19.133 RON | 11.231 RON | 12 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 108.284 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 662.714 RON | 823.134 RON | 995.896 RON | 1.270.300 RON | 1.544.596 RON | 2.289.598 RON | 3.264.868 RON | 4.758.714 RON | 5.794.550 RON | 7.354.041 RON | 8.464.151 RON | 9.307.009 RON | 10.321.103 RON | 10.008.749 RON | 4.953 RON |
| Active circulante | 2.414.658 RON | 3.149.377 RON | 3.085.776 RON | 6.437.474 RON | 6.025.842 RON | 4.828.764 RON | 4.629.482 RON | 2.147.381 RON | 891.328 RON | 973.453 RON | 1.545.210 RON | 1.217.467 RON | 1.040.104 RON | 748.519 RON | 7.316.860 RON | 6.061 RON |
| Stocuri | 1.373.502 RON | 3.836.280 RON | 64.401 RON | 4.841.479 RON | 4.826.260 RON | 4.568.494 RON | 3.393.460 RON | 1.770.448 RON | 610.120 RON | 626.668 RON | 329.217 RON | 573.982 RON | 52.852 RON | 32 RON | 280 RON | 251 RON |
| Creante | 1.032.204 RON | -684.292 RON | 2.964.861 RON | 1.437.757 RON | 1.196.414 RON | 208.422 RON | 828.901 RON | 365.208 RON | 283.291 RON | 313.771 RON | 1.156.145 RON | 619.814 RON | 948.485 RON | 745.801 RON | 6.792.453 RON | 1.092 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.952 RON | -2.611 RON | 56.514 RON | 158.238 RON | 3.168 RON | 51.848 RON | 407.121 RON | 11.725 RON | -2.083 RON | 33.014 RON | 59.848 RON | 23.671 RON | 38.767 RON | 2.686 RON | 524.127 RON | 4.718 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 397 RON | 3.484 RON | 12.138 RON | 13.127 RON | 1.429 RON | — | — | 32.224 RON | — | — | 445 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 2.329.356 RON | 272.035 RON | 267.975 RON | 733.984 RON | 886.049 RON | 698.977 RON | 1.286.315 RON | 459.802 RON | 606.681 RON | 1.101.095 RON | 2.514.333 RON | 3.056.690 RON | 3.173.403 RON | 3.477.804 RON | 9.709.471 RON | 1.002 RON |
| Venituri in avans | 1 RON | 2.261.878 RON | 2.261.878 RON | 2.330.426 RON | 2.398.975 RON | 3.395.301 RON | 3.395.301 RON | 3.598.093 RON | 4.216.024 RON | 4.992.863 RON | 5.760.391 RON | 6.327.479 RON | 7.057.795 RON | 7.551.440 RON | 7.594.893 RON | — |
| Capitaluri proprii | 85.301 RON | 1.278.178 RON | 1.379.454 RON | 4.372.444 RON | 4.023.256 RON | 2.292.209 RON | 2.238.893 RON | 1.354.354 RON | 827.337 RON | 706.269 RON | 624.527 RON | 297.449 RON | 116.360 RON | 40.378 RON | 21.245 RON | 10.012 RON |
| Capital subscris varsat | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.400 RON | 10.400 RON | 10.100 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | 4 | 8 | 9 | 10 | 7 | 5 | 5 | 1 | 1 | — |
9 contracte atribuite, in valoare de 12.951.384 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
9 contracte
12.951.384 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 00:03).