ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.459.275 RON | -160.474 RON | 108.993 RON | 13.781 RON | 157.743 RON | 92.051 RON | 6 |
| 2024 | 3.401.393 RON | 234.793 RON | 156.356 RON | 222.348 RON | 908.339 RON | 996.969 RON | 6 |
| 2023 | 3.100.215 RON | 116.752 RON | 260.606 RON | 54.237 RON | 1.008.538 RON | 827.394 RON | 6 |
| 2022 | 3.002.478 RON | 249.192 RON | 245.900 RON | 62.134 RON | 1.133.055 RON | 949.773 RON | 6 |
| 2021 | 2.548.079 RON | 262.866 RON | 199.084 RON | 86.370 RON | 813.296 RON | 700.582 RON | 6 |
| 2020 | 1.801.847 RON | 144.618 RON | 267.798 RON | 132.811 RON | 572.703 RON | 437.716 RON | 4 |
| 2019 | 1.677.840 RON | 40.886 RON | 307.753 RON | 54.528 RON | 546.323 RON | 293.098 RON | 3 |
| 2018 | 1.464.850 RON | 46.726 RON | 292.807 RON | 74.148 RON | 470.872 RON | 252.213 RON | 4 |
| 2017 | 1.589.803 RON | 106.628 RON | 413.773 RON | 99.412 RON | 519.847 RON | 205.486 RON | 4 |
| 2016 | 1.286.498 RON | 98.618 RON | 521.537 RON | 9.644 RON | 610.751 RON | 98.858 RON | 3 |
| 2015 | 1.455.357 RON | 101.735 RON | 156.963 RON | 0 RON | 470.588 RON | 313.625 RON | 3 |
| 2014 | 1.177.406 RON | 73.549 RON | 121.324 RON | 1.508 RON | 331.706 RON | 211.890 RON | 3 |
| 2013 | 1.065.017 RON | 78.117 RON | 171.306 RON | 0 RON | 309.647 RON | 138.341 RON | 2 |
| 2012 | 642.127 RON | 38.486 RON | 147.468 RON | — | 207.692 RON | 60.224 RON | 2 |
| 2011 | 361.848 RON | 21.964 RON | 75.753 RON | — | 97.491 RON | 21.738 RON | 1 |
| 2010 | 2.372 RON | -426 RON | 7.970 RON | — | 7.744 RON | -226 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.459.275 RON | 3.401.393 RON | 3.100.215 RON | 3.002.478 RON | 2.548.079 RON | 1.801.847 RON | 1.677.840 RON | 1.464.850 RON | 1.589.803 RON | 1.286.498 RON | 1.455.357 RON | 1.177.406 RON | 1.065.017 RON | 642.127 RON | 361.848 RON | 2.372 RON |
| Venituri totale | 2.641.900 RON | 3.411.135 RON | 3.101.318 RON | 3.003.144 RON | 2.558.635 RON | 1.801.855 RON | 1.677.888 RON | 1.467.145 RON | 1.589.810 RON | 1.291.345 RON | 1.455.569 RON | 1.177.804 RON | 1.065.223 RON | 642.332 RON | 361.850 RON | 2.372 RON |
| Cheltuieli totale | 2.802.374 RON | 3.128.286 RON | 2.948.389 RON | 2.727.524 RON | 2.273.253 RON | 1.640.495 RON | 1.620.223 RON | 1.405.759 RON | 1.467.166 RON | 1.174.265 RON | 1.333.812 RON | 1.090.239 RON | 972.114 RON | 596.515 RON | 335.583 RON | 2.798 RON |
| Profit brut | 0 RON | 282.849 RON | 152.929 RON | 275.620 RON | 285.382 RON | 161.360 RON | 57.665 RON | 61.386 RON | 122.644 RON | 117.080 RON | 121.757 RON | 87.565 RON | 93.109 RON | 45.817 RON | 26.267 RON | — |
| Pierdere bruta | 160.474 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 426 RON |
| Profit net | 0 RON | 234.793 RON | 116.752 RON | 249.192 RON | 262.866 RON | 144.618 RON | 40.886 RON | 46.726 RON | 106.628 RON | 98.618 RON | 101.735 RON | 73.549 RON | 78.117 RON | 38.486 RON | 21.964 RON | — |
| Pierdere neta | 160.474 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 426 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.781 RON | 222.348 RON | 54.237 RON | 62.134 RON | 86.370 RON | 132.811 RON | 54.528 RON | 74.148 RON | 99.412 RON | 9.644 RON | 0 RON | 1.508 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 157.743 RON | 908.339 RON | 1.008.538 RON | 1.133.055 RON | 813.296 RON | 572.703 RON | 546.323 RON | 470.872 RON | 519.847 RON | 610.751 RON | 470.588 RON | 331.706 RON | 309.647 RON | 207.692 RON | 97.491 RON | 7.744 RON |
| Stocuri | 49.167 RON | 287.709 RON | 300.640 RON | 175.701 RON | 106.109 RON | 102.754 RON | 101.420 RON | 208.118 RON | 208.547 RON | 170.526 RON | 53.645 RON | 52.547 RON | 30.403 RON | 24.895 RON | 18.650 RON | 231 RON |
| Creante | 24.463 RON | 111.330 RON | 171.413 RON | 247.761 RON | 260.354 RON | 151.133 RON | 221.181 RON | 191.080 RON | 170.827 RON | 228.309 RON | 173.804 RON | 171.832 RON | 144.893 RON | 107.250 RON | 53.233 RON | 2.273 RON |
| Casa si conturi la banci | 84.113 RON | 509.300 RON | 536.485 RON | 709.593 RON | 446.833 RON | 318.816 RON | 223.722 RON | 71.674 RON | 140.473 RON | 211.916 RON | 243.139 RON | 107.327 RON | 134.351 RON | 75.547 RON | 25.608 RON | 5.240 RON |
| Cheltuieli in avans | 29.520 RON | 22.638 RON | 25.225 RON | 484 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 108.993 RON | 156.356 RON | 260.606 RON | 245.900 RON | 199.084 RON | 267.798 RON | 307.753 RON | 292.807 RON | 413.773 RON | 521.537 RON | 156.963 RON | 121.324 RON | 171.306 RON | 147.468 RON | 75.753 RON | 7.970 RON |
| Capitaluri proprii | 92.051 RON | 996.969 RON | 827.394 RON | 949.773 RON | 700.582 RON | 437.716 RON | 293.098 RON | 252.213 RON | 205.486 RON | 98.858 RON | 313.625 RON | 211.890 RON | 138.341 RON | 60.224 RON | 21.738 RON | -226 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
14.167 de contracte atribuite, in valoare de 6.843.019 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 6.075.375 lei.
Achizitii directe
13.883 de contracte
6.061.492 lei
Licitatii publice
2 contracte
407.163 lei
Achizitii offline
282 de contracte
374.364 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.229.449 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 05:03).