ONRC
ONRC
ANAF · anul 2021
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 167.929 RON | -238.228 RON | 268.387 RON | — | 55.973 RON | -212.249 RON | 2 |
| 2019 | 812.942 RON | 1.879 RON | 483.384 RON | 118.062 RON | 390.589 RON | 25.979 RON | 4 |
| 2018 | 2.151.744 RON | 1.025.724 RON | 538.722 RON | 451.208 RON | 1.133.984 RON | 1.049.724 RON | 6 |
| 2017 | 1.935.210 RON | 755.701 RON | 389.112 RON | 508.079 RON | 654.378 RON | 779.701 RON | 6 |
| 2016 | 1.645.562 RON | 554.379 RON | 77.659 RON | 164.633 RON | 481.596 RON | 578.379 RON | 5 |
| 2015 | 1.516.412 RON | 359.149 RON | 165.431 RON | 204.585 RON | 333.655 RON | 383.149 RON | 4 |
| 2014 | 1.474.872 RON | 342.912 RON | 92.301 RON | 249.351 RON | 198.281 RON | 366.912 RON | 4 |
| 2013 | 1.463.601 RON | 217.778 RON | 60.928 RON | 95.086 RON | 205.070 RON | 241.778 RON | 4 |
| 2012 | 577.632 RON | 61.643 RON | 200.002 RON | 131.749 RON | 184.383 RON | 119.061 RON | 3 |
| 2011 | 384.285 RON | 37.418 RON | 310.922 RON | 211.163 RON | 154.630 RON | 57.418 RON | 2 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 167.929 RON | 812.942 RON | 2.151.744 RON | 1.935.210 RON | 1.645.562 RON | 1.516.412 RON | 1.474.872 RON | 1.463.601 RON | 577.632 RON | 384.285 RON |
| Venituri totale | 174.834 RON | 1.121.365 RON | 2.170.602 RON | 2.083.591 RON | 1.645.579 RON | 1.517.669 RON | 1.562.664 RON | 1.464.255 RON | 616.287 RON | 386.618 RON |
| Cheltuieli totale | 411.460 RON | 1.108.277 RON | 1.123.173 RON | 1.173.761 RON | 979.822 RON | 1.081.957 RON | 1.155.722 RON | 1.200.335 RON | 542.347 RON | 340.126 RON |
| Profit brut | 0 RON | 13.088 RON | 1.047.429 RON | 909.830 RON | 665.757 RON | 435.712 RON | 406.942 RON | 263.920 RON | 73.940 RON | 46.492 RON |
| Pierdere bruta | 236.626 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 1.879 RON | 1.025.724 RON | 755.701 RON | 554.379 RON | 359.149 RON | 342.912 RON | 217.778 RON | 61.643 RON | 37.418 RON |
| Pierdere neta | 238.228 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 118.062 RON | 451.208 RON | 508.079 RON | 164.633 RON | 204.585 RON | 249.351 RON | 95.086 RON | 131.749 RON | 211.163 RON |
| Active circulante | 55.973 RON | 390.589 RON | 1.133.984 RON | 654.378 RON | 481.596 RON | 333.655 RON | 198.281 RON | 205.070 RON | 184.383 RON | 154.630 RON |
| Creante | 52.047 RON | 351.566 RON | 946.682 RON | 577.176 RON | 172.128 RON | 160.160 RON | 144.461 RON | 133.391 RON | 126.021 RON | 86.423 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.926 RON | 39.023 RON | 187.302 RON | 77.202 RON | 309.468 RON | 173.495 RON | 53.820 RON | 31.679 RON | 38.362 RON | 28.051 RON |
| Cheltuieli in avans | 165 RON | 712 RON | 3.254 RON | 6.356 RON | 9.809 RON | 10.340 RON | 11.581 RON | 2.550 RON | 2.931 RON | 2.547 RON |
| Datorii totale | 268.387 RON | 483.384 RON | 538.722 RON | 389.112 RON | 77.659 RON | 165.431 RON | 92.301 RON | 60.928 RON | 200.002 RON | 310.922 RON |
| Capitaluri proprii | -212.249 RON | 25.979 RON | 1.049.724 RON | 779.701 RON | 578.379 RON | 383.149 RON | 366.912 RON | 241.778 RON | 119.061 RON | 57.418 RON |
| Capital subscris varsat | 20.100 RON | 20.100 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | — | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 4 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.