| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 63.840 RON | 6.153 RON | 5.259 RON | — | 4.282 RON | -977 RON | 1 |
| 2013 | 31.227 RON | -4.933 RON | 36.274 RON | — | 29.144 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 63.840 RON | 31.227 RON | 28.445 RON | 9.432 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -7.130 RON |
| 1 |
| 2012 | 28.445 RON | -3.650 RON | 17.973 RON | — | 15.776 RON | -2.197 RON | 1 |
| 2011 | 9.432 RON | 1.253 RON | 1.884 RON | — | 3.337 RON | 1.453 RON | 1 |
| Venituri totale | 63.840 RON | 31.227 RON | 28.474 RON | 9.432 RON |
| Cheltuieli totale | 55.772 RON | 35.341 RON | 32.124 RON | 7.690 RON |
| Profit brut | 8.068 RON | 0 RON | 0 RON | 1.742 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.114 RON | 3.650 RON | 0 RON |
| Profit net | 6.153 RON | 0 RON | 0 RON | 1.253 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.933 RON | 3.650 RON | 0 RON |
| Active circulante | 4.282 RON | 29.144 RON | 15.776 RON | 3.337 RON |
| Stocuri | 4.157 RON | 28.280 RON | 15.410 RON | 2.850 RON |
| Creante | 88 RON | 88 RON | 88 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 37 RON | 776 RON | 278 RON | 487 RON |
| Datorii totale | 5.259 RON | 36.274 RON | 17.973 RON | 1.884 RON |
| Capitaluri proprii | -977 RON | -7.130 RON | -2.197 RON | 1.453 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |
satul Vâlcele
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.