Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.524 RON | -45.857 RON | 288.485 RON | 221.553 RON | 8.428 RON | -58.504 RON | 0 |
| 2024 | 41.560 RON | -21.606 RON | 242.331 RON | 215.833 RON | 13.851 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -12.647 RON |
| — |
| 2023 | 47.599 RON | -4.510 RON | 227.503 RON | 19.833 RON | 216.629 RON | 8.959 RON | — |
| 2022 | 36.559 RON | 6.482 RON | 3.936 RON | — | 17.405 RON | 13.469 RON | — |
| 2021 | 13.586 RON | -13.969 RON | 5.495 RON | — | 12.482 RON | 6.987 RON | 1 |
| 2020 | 11.895 RON | -11.731 RON | 3.228 RON | 2.707 RON | 21.476 RON | 20.955 RON | 1 |
| 2019 | 14.616 RON | -15.966 RON | 2.796 RON | 9.203 RON | 26.280 RON | 32.687 RON | 1 |
| 2018 | 27.211 RON | 5.989 RON | 2.820 RON | 15.699 RON | 35.774 RON | 48.653 RON | 1 |
| 2017 | 15.304 RON | 2.063 RON | 1.966 RON | — | 44.629 RON | 42.663 RON | — |
| 2016 | 30.662 RON | 16.380 RON | 1.508 RON | — | 42.108 RON | 40.600 RON | — |
| 2015 | 18.750 RON | 7.542 RON | 588 RON | — | 24.809 RON | 24.221 RON | — |
| 2014 | 7.597 RON | 26.059 RON | 275 RON | 2.811 RON | 14.143 RON | 16.679 RON | — |
| 2013 | 3.554 RON | -5.486 RON | 15.642 RON | 5.745 RON | 517 RON | -9.380 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 42.524 RON | 41.560 RON | 47.599 RON | 36.559 RON | 13.586 RON | 11.895 RON | 14.616 RON | 27.211 RON | 15.304 RON | 30.662 RON | 18.750 RON | 7.597 RON | 3.554 RON |
| Venituri totale | 44.629 RON | 46.360 RON | 47.599 RON | 36.559 RON | 13.631 RON | 11.895 RON | 17.797 RON | 27.211 RON | 15.304 RON | 30.662 RON | 18.750 RON | 36.371 RON | 3.554 RON |
| Cheltuieli totale | 90.486 RON | 67.966 RON | 52.109 RON | 28.999 RON | 27.199 RON | 23.270 RON | 33.325 RON | 20.406 RON | 12.783 RON | 13.362 RON | 10.645 RON | 10.058 RON | 8.941 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.560 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.805 RON | 2.521 RON | 17.300 RON | 8.105 RON | 26.313 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 45.857 RON | 21.606 RON | 4.510 RON | 0 RON | 13.568 RON | 11.375 RON | 15.528 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 5.387 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.482 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.989 RON | 2.063 RON | 16.380 RON | 7.542 RON | 26.059 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 45.857 RON | 21.606 RON | 4.510 RON | 0 RON | 13.969 RON | 11.731 RON | 15.966 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.486 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 221.553 RON | 215.833 RON | 19.833 RON | — | — | 2.707 RON | 9.203 RON | 15.699 RON | — | — | — | 2.811 RON | 5.745 RON |
| Active circulante | 8.428 RON | 13.851 RON | 216.629 RON | 17.405 RON | 12.482 RON | 21.476 RON | 26.280 RON | 35.774 RON | 44.629 RON | 42.108 RON | 24.809 RON | 14.143 RON | 517 RON |
| Stocuri | 316 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 4.273 RON | 4.273 RON | 206.718 RON | 110 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 3.839 RON | 9.578 RON | 9.911 RON | 17.295 RON | 12.482 RON | 21.476 RON | 26.280 RON | 35.774 RON | 44.629 RON | 42.108 RON | 24.809 RON | 14.143 RON | 517 RON |
| Datorii totale | 288.485 RON | 242.331 RON | 227.503 RON | 3.936 RON | 5.495 RON | 3.228 RON | 2.796 RON | 2.820 RON | 1.966 RON | 1.508 RON | 588 RON | 275 RON | 15.642 RON |
| Capitaluri proprii | -58.504 RON | -12.647 RON | 8.959 RON | 13.469 RON | 6.987 RON | 20.955 RON | 32.687 RON | 48.653 RON | 42.663 RON | 40.600 RON | 24.221 RON | 16.679 RON | -9.380 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite plângerea contraven?ională formulată de petenta Sergiu&Cora SRL, în contradictoriu cu intimata Comuna Chiajna - Serviciul Poli?ie Locală Chiajna. Anulează procesul-verbal de constatare ?i sanc?ionare a contraven?iilor seria PC-SPL nr.C 08020 din 11.08.2024 încheiat de Comuna Chiajna - Serviciul Poli?ie Locală Chiajna şi exonerează petenta de sancţiunile aplicate prin acesta. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Alexandria. Pronunţată astăzi, 03.08.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2026.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 24.06.2026.
Pentru lipsa răspunsului la adresa instanţei, amână judecarea cauzei la data de 13.05.2026.
În baza Hotărârii nr. 4 din data de 26 august 2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Alexandria, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
În vederea administrării probatoriului
1 contract atribuit, in valoare de 460 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
460 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 11:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.