| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160.864 RON | 95.007 RON | 4.242 RON | 512.330 RON | 1.216.915 RON | 1.725.023 RON | 0 |
| 2024 | 102.151 RON | 45.402 RON | 3.774 RON | 521.279 RON | 1.112.511 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.630.016 RON |
| — |
| 2023 | 123.748 RON | 72.945 RON | 3.522 RON | 530.229 RON | 1.057.907 RON | 1.584.614 RON | — |
| 2022 | 229.116 RON | 215.700 RON | 2.607 RON | 539.178 RON | 975.098 RON | 1.511.669 RON | — |
| 2021 | 291.224 RON | 279.937 RON | 0 RON | 536.650 RON | 759.319 RON | 1.295.969 RON | — |
| 2020 | 242.274 RON | 232.851 RON | 3.002 RON | 512.521 RON | 506.514 RON | 1.016.033 RON | — |
| 2019 | 238.857 RON | 212.401 RON | 501 RON | 366.748 RON | 416.935 RON | 783.182 RON | — |
| 2018 | 289.079 RON | 278.023 RON | 0 RON | — | 570.781 RON | 570.781 RON | — |
| 2017 | 93.580 RON | 88.106 RON | 947 RON | — | 293.705 RON | 292.758 RON | — |
| 2016 | 213.959 RON | 204.412 RON | 385 RON | — | 205.037 RON | 204.652 RON | — |
| 2015 | 219.545 RON | 210.300 RON | 0 RON | — | 563.981 RON | 563.981 RON | — |
| 2014 | 219.097 RON | 208.458 RON | 2.101 RON | — | 421.782 RON | 419.681 RON | — |
| 2013 | 218.720 RON | 211.023 RON | 498 RON | — | 211.721 RON | 211.223 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 160.864 RON | 102.151 RON | 123.748 RON | 229.116 RON | 291.224 RON | 242.274 RON | 238.857 RON | 289.079 RON | 93.580 RON | 213.959 RON | 219.545 RON | 219.097 RON | 218.720 RON |
| Venituri totale | 160.864 RON | 102.151 RON | 123.748 RON | 229.167 RON | 291.224 RON | 242.408 RON | 238.857 RON | 289.079 RON | 93.580 RON | 213.959 RON | 219.545 RON | 219.097 RON | 220.166 RON |
| Cheltuieli totale | 64.248 RON | 55.747 RON | 49.566 RON | 6.730 RON | 2.724 RON | 2.285 RON | 19.289 RON | 2.384 RON | 2.666 RON | 3.128 RON | 2.658 RON | 4.066 RON | 2.537 RON |
| Profit brut | 96.616 RON | 46.404 RON | 74.182 RON | 222.437 RON | 288.500 RON | 240.123 RON | 219.568 RON | 286.695 RON | 90.914 RON | 210.831 RON | 216.887 RON | 215.031 RON | 217.629 RON |
| Profit net | 95.007 RON | 45.402 RON | 72.945 RON | 215.700 RON | 279.937 RON | 232.851 RON | 212.401 RON | 278.023 RON | 88.106 RON | 204.412 RON | 210.300 RON | 208.458 RON | 211.023 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 512.330 RON | 521.279 RON | 530.229 RON | 539.178 RON | 536.650 RON | 512.521 RON | 366.748 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.216.915 RON | 1.112.511 RON | 1.057.907 RON | 975.098 RON | 759.319 RON | 506.514 RON | 416.935 RON | 570.781 RON | 293.705 RON | 205.037 RON | 563.981 RON | 421.782 RON | 211.721 RON |
| Creante | 1.212.996 RON | 1.110.607 RON | 1.056.524 RON | 969.510 RON | 744.774 RON | 451.824 RON | 339.698 RON | 332.290 RON | 275.119 RON | 200.562 RON | 557.333 RON | 416.894 RON | 23.868 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.919 RON | 1.904 RON | 1.383 RON | 5.588 RON | 14.545 RON | 54.690 RON | 77.237 RON | 238.491 RON | 18.586 RON | 4.475 RON | 6.648 RON | 4.888 RON | 187.853 RON |
| Cheltuieli in avans | 20 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 4.242 RON | 3.774 RON | 3.522 RON | 2.607 RON | 0 RON | 3.002 RON | 501 RON | 0 RON | 947 RON | 385 RON | 0 RON | 2.101 RON | 498 RON |
| Capitaluri proprii | 1.725.023 RON | 1.630.016 RON | 1.584.614 RON | 1.511.669 RON | 1.295.969 RON | 1.016.033 RON | 783.182 RON | 570.781 RON | 292.758 RON | 204.652 RON | 563.981 RON | 419.681 RON | 211.223 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.