ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă | 95% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.025.126 RON | -8.201 RON | 2.140.535 RON | 4.111.251 RON | 1.494.849 RON | 3.455.435 RON | 1 |
| 2024 | 1.141.826 RON | 695.427 RON | 3.019.115 RON | 4.499.108 RON | 1.982.340 RON | 3.462.669 RON | 1 |
| 2023 | 1.307.428 RON | 902.808 RON | 1.440.811 RON | 2.669.096 RON | 1.538.957 RON | 2.767.242 RON | 1 |
| 2022 | 690.802 RON | 500.852 RON | 121.983 RON | 477.362 RON | 1.515.161 RON | 1.864.434 RON | 1 |
| 2021 | 1.363.975 RON | 828.720 RON | 140.722 RON | 151.137 RON | 3.471.131 RON | 3.468.846 RON | 1 |
| 2020 | 1.481.847 RON | 1.130.925 RON | 223.847 RON | 141.185 RON | 2.742.113 RON | 2.640.127 RON | 1 |
| 2019 | 1.141.792 RON | 956.101 RON | 364.851 RON | 171.610 RON | 1.728.391 RON | 1.509.202 RON | 1 |
| 2018 | 805.260 RON | 540.309 RON | 251.775 RON | 41.265 RON | 763.611 RON | 553.101 RON | 1 |
| 2017 | 541.336 RON | 2.946 RON | 443.000 RON | 60.420 RON | 395.372 RON | 12.792 RON | — |
| 2016 | 445.271 RON | 9.119 RON | 459.833 RON | 95.855 RON | 373.823 RON | 9.845 RON | — |
| 2015 | 136.685 RON | -26.221 RON | 280.880 RON | 132.782 RON | 122.603 RON | -25.495 RON | — |
| 2014 | 227.800 RON | 119.518 RON | 679.294 RON | 14.797 RON | 660.919 RON | -3.578 RON | — |
| 2013 | 116.579 RON | -58.024 RON | 206.090 RON | 22.630 RON | 60.797 RON | -122.663 RON | — |
| 2012 | 127.918 RON | -77.471 RON | 223.710 RON | 20.334 RON | 51.631 RON | -76.745 RON | — |
| 2011 | 127.915 RON | 526 RON | 48.621 RON | 614 RON | 48.733 RON | 726 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.025.126 RON | 1.141.826 RON | 1.307.428 RON | 690.802 RON | 1.363.975 RON | 1.481.847 RON | 1.141.792 RON | 805.260 RON | 541.336 RON | 445.271 RON | 136.685 RON | 227.800 RON | 116.579 RON | 127.918 RON | 127.915 RON |
| Venituri totale | 1.066.679 RON | 1.222.033 RON | 1.313.603 RON | 749.591 RON | 1.388.051 RON | 1.499.267 RON | 1.142.864 RON | 805.261 RON | 542.445 RON | 445.277 RON | 136.685 RON | 235.800 RON | 131.833 RON | 127.918 RON | 127.915 RON |
| Cheltuieli totale | 1.066.115 RON | 494.344 RON | 400.289 RON | 241.617 RON | 548.065 RON | 354.319 RON | 177.139 RON | 256.899 RON | 538.766 RON | 433.775 RON | 162.407 RON | 116.169 RON | 189.857 RON | 205.389 RON | 127.289 RON |
| Profit brut | 564 RON | 727.689 RON | 913.314 RON | 507.974 RON | 839.986 RON | 1.144.948 RON | 965.725 RON | 548.362 RON | 3.679 RON | 11.502 RON | 0 RON | 119.631 RON | 0 RON | 0 RON | 626 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 58.024 RON | 77.471 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 695.427 RON | 902.808 RON | 500.852 RON | 828.720 RON | 1.130.925 RON | 956.101 RON | 540.309 RON | 2.946 RON | 9.119 RON | 0 RON | 119.518 RON | 0 RON | 0 RON | 526 RON |
| Pierdere neta | 8.201 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.221 RON | 0 RON | 58.024 RON | 77.471 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.111.251 RON | 4.499.108 RON | 2.669.096 RON | 477.362 RON | 151.137 RON | 141.185 RON | 171.610 RON | 41.265 RON | 60.420 RON | 95.855 RON | 132.782 RON | 14.797 RON | 22.630 RON | 20.334 RON | 614 RON |
| Active circulante | 1.494.849 RON | 1.982.340 RON | 1.538.957 RON | 1.515.161 RON | 3.471.131 RON | 2.742.113 RON | 1.728.391 RON | 763.611 RON | 395.372 RON | 373.823 RON | 122.603 RON | 660.919 RON | 60.797 RON | 51.631 RON | 48.733 RON |
| Stocuri | 237.373 RON | 0 RON | 76.134 RON | 891.000 RON | 430 RON | 0 RON | 230.954 RON | 500.000 RON | 6.208 RON | 6.208 RON | 6.208 RON | 530.401 RON | 6.208 RON | 6.208 RON | 6.208 RON |
| Creante | 176.068 RON | 860.000 RON | 450.594 RON | 238.032 RON | 675.234 RON | 1.269.781 RON | 736.504 RON | 243.835 RON | 239.609 RON | 58.450 RON | 63.843 RON | 130.296 RON | 53.847 RON | 45.346 RON | 17.568 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.081.408 RON | 1.122.340 RON | 1.012.229 RON | 386.129 RON | 585.467 RON | 22.332 RON | 760.933 RON | 19.776 RON | 149.555 RON | 309.165 RON | 52.552 RON | 222 RON | 742 RON | 77 RON | 24.957 RON |
| Cheltuieli in avans | 135 RON | 336 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 75.000 RON | — |
| Datorii totale | 2.140.535 RON | 3.019.115 RON | 1.440.811 RON | 121.983 RON | 140.722 RON | 223.847 RON | 364.851 RON | 251.775 RON | 443.000 RON | 459.833 RON | 280.880 RON | 679.294 RON | 206.090 RON | 223.710 RON | 48.621 RON |
| Venituri in avans | 10.265 RON | 0 RON | 0 RON | 6.106 RON | 12.700 RON | 19.324 RON | 25.948 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.455.435 RON | 3.462.669 RON | 2.767.242 RON | 1.864.434 RON | 3.468.846 RON | 2.640.127 RON | 1.509.202 RON | 553.101 RON | 12.792 RON | 9.845 RON | -25.495 RON | -3.578 RON | -122.663 RON | -76.745 RON | 726 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 69.400 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 69.404 lei.
Achizitii directe
4 contracte
69.400 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:45).