ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Pieleşti, comuna Pieleşti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.235 RON | 19.455 RON | 84.897 RON | 1.824 RON | 102.768 RON | 19.695 RON | 2 |
| 2024 | 321.438 RON | 144.366 RON | 88.961 RON | 2.371 RON | 231.196 RON | 144.606 RON | 1 |
| 2023 | 372.500 RON | 204.165 RON | 73.581 RON | — | 277.986 RON | 204.405 RON | 1 |
| 2022 | 135.498 RON | 24.394 RON | 11.816 RON | — | 36.450 RON | 24.634 RON | 1 |
| 2021 | 153.500 RON | 89.393 RON | 4.245 RON | — | 264.523 RON | 260.278 RON | 1 |
| 2020 | 183.000 RON | 86.376 RON | 4.748 RON | — | 193.074 RON | 188.326 RON | 1 |
| 2019 | 158.700 RON | 101.577 RON | 39.258 RON | 43.460 RON | 97.748 RON | 101.950 RON | 1 |
| 2018 | 113.778 RON | 65.904 RON | 2.820 RON | 44.578 RON | 24.386 RON | 66.144 RON | 1 |
| 2017 | 205.900 RON | 150.647 RON | 11.568 RON | 46.789 RON | 115.666 RON | 150.887 RON | — |
| 2016 | 219.000 RON | 157.367 RON | 5.625 RON | 48.229 RON | 215.000 RON | 257.604 RON | 1 |
| 2015 | 179.000 RON | 113.804 RON | 590 RON | 50.364 RON | 406.282 RON | 456.056 RON | 1 |
| 2014 | 114.450 RON | 81.640 RON | 8.554 RON | 52.801 RON | 298.141 RON | 342.388 RON | — |
| 2013 | 219.120 RON | 161.519 RON | 7.367 RON | 53.202 RON | 214.912 RON | 260.747 RON | 2 |
| 2012 | 76.037 RON | 57.294 RON | 1.159 RON | 7.660 RON | 92.727 RON | 99.228 RON | — |
| 2011 | 114.650 RON | 41.734 RON | 2.490 RON | 10.388 RON | 34.036 RON | 41.934 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 139.235 RON | 321.438 RON | 372.500 RON | 135.498 RON | 153.500 RON | 183.000 RON | 158.700 RON | 113.778 RON | 205.900 RON | 219.000 RON | 179.000 RON | 114.450 RON | 219.120 RON | 76.037 RON | 114.650 RON |
| Venituri totale | 139.621 RON | 321.442 RON | 372.505 RON | 135.500 RON | 154.002 RON | 183.002 RON | 158.701 RON | 113.778 RON | 205.971 RON | 219.053 RON | 179.044 RON | 114.521 RON | 219.120 RON | 76.037 RON | 114.651 RON |
| Cheltuieli totale | 116.758 RON | 149.578 RON | 129.438 RON | 109.928 RON | 63.326 RON | 94.939 RON | 55.537 RON | 46.736 RON | 44.548 RON | 57.306 RON | 59.871 RON | 29.892 RON | 51.027 RON | 16.553 RON | 69.477 RON |
| Profit brut | 22.863 RON | 171.864 RON | 243.067 RON | 25.572 RON | 90.676 RON | 88.063 RON | 103.164 RON | 67.042 RON | 161.423 RON | 161.747 RON | 119.173 RON | 84.629 RON | 168.093 RON | 59.484 RON | 45.174 RON |
| Profit net | 19.455 RON | 144.366 RON | 204.165 RON | 24.394 RON | 89.393 RON | 86.376 RON | 101.577 RON | 65.904 RON | 150.647 RON | 157.367 RON | 113.804 RON | 81.640 RON | 161.519 RON | 57.294 RON | 41.734 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.824 RON | 2.371 RON | — | — | — | — | 43.460 RON | 44.578 RON | 46.789 RON | 48.229 RON | 50.364 RON | 52.801 RON | 53.202 RON | 7.660 RON | 10.388 RON |
| Active circulante | 102.768 RON | 231.196 RON | 277.986 RON | 36.450 RON | 264.523 RON | 193.074 RON | 97.748 RON | 24.386 RON | 115.666 RON | 215.000 RON | 406.282 RON | 298.141 RON | 214.912 RON | 92.727 RON | 34.036 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 0 RON | 42.861 RON | 42.861 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 9.677 RON | 108.540 RON | 177.010 RON | 73 RON | — | 154 RON | 25.000 RON | — | — | — | 1.627 RON | — | 998 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 93.091 RON | 122.656 RON | 100.976 RON | 36.377 RON | 221.662 RON | 150.059 RON | 72.748 RON | 24.386 RON | 115.666 RON | 215.000 RON | 404.655 RON | 298.141 RON | 213.914 RON | 92.727 RON | 34.036 RON |
| Datorii totale | 84.897 RON | 88.961 RON | 73.581 RON | 11.816 RON | 4.245 RON | 4.748 RON | 39.258 RON | 2.820 RON | 11.568 RON | 5.625 RON | 590 RON | 8.554 RON | 7.367 RON | 1.159 RON | 2.490 RON |
| Capitaluri proprii | 19.695 RON | 144.606 RON | 204.405 RON | 24.634 RON | 260.278 RON | 188.326 RON | 101.950 RON | 66.144 RON | 150.887 RON | 257.604 RON | 456.056 RON | 342.388 RON | 260.747 RON | 99.228 RON | 41.934 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 2 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
111 contracte atribuite, in valoare de 2.267.394 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.262.504 lei.
Achizitii directe
110 contracte
2.262.394 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
5.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:10).