Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | 0 RON | 25.727 RON | — | — | -25.727 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 72.489 RON | — | 46.762 RON | -25.727 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 88.468 RON | — | 62.741 RON | -25.727 RON | — |
| 2013 | 54.897 RON | -5.789 RON | 89.260 RON | — | 63.534 RON | -25.726 RON | 1 |
| 2012 | 43.278 RON | -11.840 RON | 76.422 RON | — | 56.484 RON | -19.938 RON | 1 |
| 2011 | 116.503 RON | -8.298 RON | 51.553 RON | — | 43.455 RON | -8.098 RON | 1 |
| 0 RON |
| 54.897 RON |
| 43.278 RON |
| 116.503 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.959 RON | 43.278 RON | 116.672 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 0 RON | 59.285 RON | 55.118 RON | 124.970 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | — | 0 RON | 4.326 RON | 11.840 RON | 8.298 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.789 RON | 11.840 RON | 8.298 RON |
| Active circulante | — | 46.762 RON | 62.741 RON | 63.534 RON | 56.484 RON | 43.455 RON |
| Stocuri | — | 46.752 RON | 46.752 RON | 46.753 RON | 50.835 RON | 42.026 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 10 RON | 15.989 RON | 16.781 RON | 5.649 RON | 1.429 RON |
| Datorii totale | 25.727 RON | 72.489 RON | 88.468 RON | 89.260 RON | 76.422 RON | 51.553 RON |
| Capitaluri proprii | -25.727 RON | -25.727 RON | -25.727 RON | -25.726 RON | -19.938 RON | -8.098 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.