ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
bloc B2+B3+B4, complex Hermes, (unitatea 34 - 35)
unit. 34 Hermes
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Suspendă judecarea cauzei, potrivit art. 413, alin. 1, pct. 2, C.p.c. Cu recurs pe toată perioada suspendării ce se va depune la Tribunalul Vâlcea. Pronunţată în şedinţă publică astăzi 24.05.2022.
Amână judecarea cauzei la data de 24.05.2022.
Amâna cauza la 29 martie 2022 pentru administrarea probei cu înscrisuri.
Amâna cauza la 1 martie 2022.
Amâna cauza la 1 februarie 2022
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă.
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă
„Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă”
„Subzistă motivele care au stat la baza suspendării judecăţii. Restituie dosarul la arhivă”
Menţine măsura suspendării
Suspendă judecata cauzei în baza dispozi?iilor art.413 alin.(1), pct.2 C.pr.civilă.
Pentru a se lua cunoştinţă de con?inutul cererii modificatoare a cererii de opoziţie împotriva hotărârii AGA NR.1/15.06.2021 şi de înscrisurile ce o însoţesc.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.152.502 RON | 293.208 RON | 639.284 RON | 3.419.931 RON | 3.586.582 RON | 6.389.923 RON | 11 |
| 2024 | 1.997.852 RON | 160.705 RON | 965.053 RON | 3.692.942 RON | 3.352.042 RON | 6.096.715 RON | 14 |
| 2023 | 2.040.865 RON | 500.951 RON | 1.221.408 RON | 3.895.314 RON | 3.250.687 RON | 5.936.010 RON | 13 |
| 2022 | 2.900.985 RON | 1.777.534 RON | 2.056.647 RON | 3.725.065 RON | 3.723.012 RON | 5.395.059 RON | 11 |
| 2021 | 2.384.040 RON | 1.289.794 RON | 2.156.476 RON | 3.210.948 RON | 3.329.854 RON | 4.417.526 RON | 11 |
| 2020 | 2.120.528 RON | 918.761 RON | 2.348.413 RON | 3.283.349 RON | 2.886.334 RON | 3.854.216 RON | 11 |
| 2019 | 1.962.702 RON | 726.484 RON | 2.517.981 RON | 3.373.075 RON | 2.078.431 RON | 2.935.455 RON | 12 |
| 2018 | 1.577.559 RON | 497.870 RON | 2.647.864 RON | 3.479.103 RON | 1.375.624 RON | 2.208.971 RON | 11 |
| 2017 | 1.599.357 RON | 700.244 RON | 2.581.660 RON | 2.864.355 RON | 1.402.165 RON | 1.711.100 RON | 9 |
| 2016 | 1.041.817 RON | 633.429 RON | 225.573 RON | 157.418 RON | 1.690.818 RON | 1.644.285 RON | 8 |
| 2015 | 991.990 RON | 625.581 RON | 393.168 RON | 114.008 RON | 1.884.792 RON | 1.615.198 RON | 9 |
| 2014 | 810.470 RON | 479.680 RON | 395.088 RON | 29.045 RON | 1.342.381 RON | 999.618 RON | 9 |
| 2013 | 359.564 RON | 142.829 RON | 463.511 RON | 8.304 RON | 961.684 RON | 519.938 RON | 5 |
| 2012 | 244.503 RON | 54.258 RON | 292.077 RON | 4.735 RON | 653.076 RON | 377.109 RON | 4 |
| 2011 | 123.754 RON | 48.350 RON | 74.668 RON | 7.189 RON | 420.227 RON | 368.350 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.152.502 RON | 1.997.852 RON | 2.040.865 RON | 2.900.985 RON | 2.384.040 RON | 2.120.528 RON | 1.962.702 RON | 1.577.559 RON | 1.599.357 RON | 1.041.817 RON | 991.990 RON | 810.470 RON | 359.564 RON | 244.503 RON | 123.754 RON |
| Venituri totale | 2.291.132 RON | 2.186.893 RON | 2.085.739 RON | 3.225.571 RON | 2.392.103 RON | 2.176.517 RON | 2.016.892 RON | 1.611.467 RON | 1.612.527 RON | 1.061.714 RON | 994.191 RON | 812.154 RON | 362.029 RON | 245.588 RON | 124.089 RON |
| Cheltuieli totale | 1.925.007 RON | 1.943.813 RON | 1.567.059 RON | 1.419.974 RON | 1.085.964 RON | 1.242.882 RON | 1.270.239 RON | 1.097.482 RON | 893.507 RON | 307.593 RON | 253.494 RON | 246.385 RON | 193.597 RON | 181.590 RON | 67.073 RON |
| Profit brut | 366.125 RON | 243.080 RON | 518.680 RON | 1.805.597 RON | 1.306.139 RON | 933.635 RON | 746.653 RON | 513.985 RON | 719.020 RON | 754.121 RON | 740.697 RON | 565.769 RON | 168.432 RON | 63.998 RON | 57.016 RON |
| Profit net | 293.208 RON | 160.705 RON | 500.951 RON | 1.777.534 RON | 1.289.794 RON | 918.761 RON | 726.484 RON | 497.870 RON | 700.244 RON | 633.429 RON | 625.581 RON | 479.680 RON | 142.829 RON | 54.258 RON | 48.350 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.419.931 RON | 3.692.942 RON | 3.895.314 RON | 3.725.065 RON | 3.210.948 RON | 3.283.349 RON | 3.373.075 RON | 3.479.103 RON | 2.864.355 RON | 157.418 RON | 114.008 RON | 29.045 RON | 8.304 RON | 4.735 RON | 7.189 RON |
| Active circulante | 3.586.582 RON | 3.352.042 RON | 3.250.687 RON | 3.723.012 RON | 3.329.854 RON | 2.886.334 RON | 2.078.431 RON | 1.375.624 RON | 1.402.165 RON | 1.690.818 RON | 1.884.792 RON | 1.342.381 RON | 961.684 RON | 653.076 RON | 420.227 RON |
| Creante | 57.507 RON | 26.191 RON | 80.526 RON | 101.213 RON | 95.258 RON | 5.601 RON | 15.690 RON | 187 RON | 59.677 RON | 58.597 RON | 44.928 RON | 20.883 RON | — | 7.812 RON | 4.924 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.529.075 RON | 3.325.851 RON | 3.170.161 RON | 3.621.799 RON | 3.234.596 RON | 2.880.733 RON | 2.062.741 RON | 1.375.437 RON | 1.342.488 RON | 1.632.221 RON | 1.839.864 RON | 1.321.498 RON | 961.684 RON | 645.264 RON | 415.303 RON |
| Cheltuieli in avans | 22.694 RON | 16.784 RON | 11.417 RON | 3.629 RON | 33.200 RON | 32.946 RON | 1.930 RON | 2.108 RON | 26.240 RON | 21.622 RON | 9.566 RON | 23.280 RON | 13.461 RON | 11.375 RON | 15.602 RON |
| Datorii totale | 639.284 RON | 965.053 RON | 1.221.408 RON | 2.056.647 RON | 2.156.476 RON | 2.348.413 RON | 2.517.981 RON | 2.647.864 RON | 2.581.660 RON | 225.573 RON | 393.168 RON | 395.088 RON | 463.511 RON | 292.077 RON | 74.668 RON |
| Capitaluri proprii | 6.389.923 RON | 6.096.715 RON | 5.936.010 RON | 5.395.059 RON | 4.417.526 RON | 3.854.216 RON | 2.935.455 RON | 2.208.971 RON | 1.711.100 RON | 1.644.285 RON | 1.615.198 RON | 999.618 RON | 519.938 RON | 377.109 RON | 368.350 RON |
| Capital subscris varsat | 360.000 RON | 360.000 RON | 360.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | — | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 14 | 13 | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 | 9 | 8 | 9 | 9 | 5 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.