ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 2% |
| firmă | 98% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 30.587.882 RON | -15.949.596 RON | 11.419.784 RON | — | 5.826.053 RON | -5.593.731 RON | 2 |
| 2016 | 269.488.845 RON | 10.305.765 RON | 19.206.079 RON | 1.271.941 RON | 28.290.003 RON | 10.355.865 RON | 2 |
| 2015 | 65.979.069 RON | 3.230.797 RON | 15.538.713 RON | 269.784 RON | 27.984.188 RON | 12.848.204 RON | 1 |
| 2014 | 57.979.881 RON | 3.333.246 RON | 5.975.819 RON | 345.366 RON | 15.247.861 RON | 9.617.408 RON | 1 |
| 2013 | 96.163.758 RON | 6.234.062 RON | 2.688.842 RON | 326.957 RON | 8.006.081 RON | 6.234.662 RON | 1 |
| 2012 | 35.226.996 RON | 2.877.937 RON | 2.506.665 RON | 163.881 RON | 5.221.287 RON | 2.878.537 RON | 1 |
| 2011 | 16.196.225 RON | 836.749 RON | 9.860.757 RON | 6.372 RON | 6.678.800 RON | 837.249 RON | — |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 30.587.882 RON | 269.488.845 RON | 65.979.069 RON | 57.979.881 RON | 96.163.758 RON | 35.226.996 RON | 16.196.225 RON |
| Venituri totale | 31.692.511 RON | 271.333.811 RON | 66.223.860 RON | 58.042.131 RON | 96.517.899 RON | 35.271.668 RON | 16.207.326 RON |
| Cheltuieli totale | 47.642.107 RON | 259.440.683 RON | 62.486.088 RON | 53.998.474 RON | 89.072.509 RON | 31.805.115 RON | 15.201.135 RON |
| Profit brut | 0 RON | 11.893.128 RON | 3.737.772 RON | 4.043.657 RON | 7.445.390 RON | 3.466.553 RON | 1.006.191 RON |
| Pierdere bruta | 15.949.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.305.765 RON | 3.230.797 RON | 3.333.246 RON | 6.234.062 RON | 2.877.937 RON | 836.749 RON |
| Pierdere neta | 15.949.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 1.271.941 RON | 269.784 RON | 345.366 RON | 326.957 RON | 163.881 RON | 6.372 RON |
| Active circulante | 5.826.053 RON | 28.290.003 RON | 27.984.188 RON | 15.247.861 RON | 8.006.081 RON | 5.221.287 RON | 6.678.800 RON |
| Stocuri | — | 79.200 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 4.698.454 RON | 27.374.050 RON | 23.713.473 RON | 14.610.960 RON | 4.339.049 RON | 2.470.402 RON | 4.388.195 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.127.599 RON | 189.016 RON | 146.738 RON | 636.901 RON | 3.667.032 RON | 2.750.885 RON | 2.290.605 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 132.945 RON | — | 590.466 RON | 34 RON | 4.012.834 RON |
| Datorii totale | 11.419.784 RON | 19.206.079 RON | 15.538.713 RON | 5.975.819 RON | 2.688.842 RON | 2.506.665 RON | 9.860.757 RON |
| Capitaluri proprii | -5.593.731 RON | 10.355.865 RON | 12.848.204 RON | 9.617.408 RON | 6.234.662 RON | 2.878.537 RON | 837.249 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |