ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.159.425 RON | 252.130 RON | 199.291 RON | 41.468 RON | 396.082 RON | 252.330 RON | 1 |
| 2024 | 1.815.960 RON | 161.607 RON | 203.639 RON | 70.079 RON | 130.225 RON | 10.736 RON | 2 |
| 2023 | 1.523.751 RON | 25.420 RON | 239.980 RON | 93.908 RON | 174.550 RON | 28.478 RON | 1 |
| 2022 | 927.070 RON | -39.639 RON | 306.494 RON | 184.153 RON | 103.048 RON | 46.536 RON | 1 |
| 2021 | 855.035 RON | 12.054 RON | 158.325 RON | 71.074 RON | 107.597 RON | 86.175 RON | 1 |
| 2020 | 577.399 RON | 34.396 RON | 77.934 RON | 6.727 RON | 100.784 RON | 74.121 RON | 1 |
| 2019 | 614.508 RON | 18.356 RON | 85.471 RON | 7.084 RON | 73.568 RON | 39.725 RON | 1 |
| 2018 | 475.937 RON | -19.440 RON | 106.158 RON | 7.245 RON | 75.739 RON | 21.370 RON | 2 |
| 2017 | 445.635 RON | 2.791 RON | 48.874 RON | 8.661 RON | 40.680 RON | 40.810 RON | 1 |
| 2016 | 399.057 RON | 10.014 RON | 46.378 RON | 8.025 RON | 41.030 RON | 38.019 RON | 1 |
| 2015 | 422.074 RON | 1.968 RON | 32.231 RON | 2.448 RON | 10.445 RON | 28.005 RON | 1 |
| 2014 | 492.206 RON | 2.017 RON | 44.717 RON | 1.266 RON | 22.715 RON | 26.037 RON | 2 |
| 2013 | 748.260 RON | 8.557 RON | 63.922 RON | 1.482 RON | 38.887 RON | 24.020 RON | 2 |
| 2012 | 943.404 RON | 13.420 RON | 33.131 RON | 1.698 RON | 167 RON | 15.463 RON | 1 |
| 2011 | 384.072 RON | 1.843 RON | 34.445 RON | — | 18.324 RON | 2.043 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.159.425 RON | 1.815.960 RON | 1.523.751 RON | 927.070 RON | 855.035 RON | 577.399 RON | 614.508 RON | 475.937 RON | 445.635 RON | 399.057 RON | 422.074 RON | 492.206 RON | 748.260 RON | 943.404 RON | 384.072 RON |
| Venituri totale | 2.159.551 RON | 1.815.960 RON | 1.565.096 RON | 927.070 RON | 855.137 RON | 577.399 RON | 614.959 RON | 476.174 RON | 450.635 RON | 409.853 RON | 454.945 RON | 517.729 RON | 784.080 RON | 1.028.776 RON | 384.073 RON |
| Cheltuieli totale | 1.860.536 RON | 1.608.047 RON | 1.524.025 RON | 957.349 RON | 834.532 RON | 537.517 RON | 590.453 RON | 490.853 RON | 443.388 RON | 398.332 RON | 452.257 RON | 514.773 RON | 773.812 RON | 1.012.320 RON | 381.862 RON |
| Profit brut | 299.015 RON | 207.913 RON | 41.071 RON | 0 RON | 20.605 RON | 39.882 RON | 24.506 RON | 0 RON | 7.247 RON | 11.521 RON | 2.688 RON | 2.956 RON | 10.268 RON | 16.456 RON | 2.211 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.679 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 252.130 RON | 161.607 RON | 25.420 RON | 0 RON | 12.054 RON | 34.396 RON | 18.356 RON | 0 RON | 2.791 RON | 10.014 RON | 1.968 RON | 2.017 RON | 8.557 RON | 13.420 RON | 1.843 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.639 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.440 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 41.468 RON | 70.079 RON | 93.908 RON | 184.153 RON | 71.074 RON | 6.727 RON | 7.084 RON | 7.245 RON | 8.661 RON | 8.025 RON | 2.448 RON | 1.266 RON | 1.482 RON | 1.698 RON | — |
| Active circulante | 396.082 RON | 130.225 RON | 174.550 RON | 103.048 RON | 107.597 RON | 100.784 RON | 73.568 RON | 75.739 RON | 40.680 RON | 41.030 RON | 10.445 RON | 22.715 RON | 38.887 RON | 167 RON | 18.324 RON |
| Stocuri | 25.498 RON | 13.316 RON | 48.446 RON | 75.323 RON | 32.517 RON | 96.360 RON | 67.531 RON | 64.782 RON | 33.433 RON | 34.240 RON | 5.385 RON | 17.971 RON | 29.027 RON | — | 9.640 RON |
| Creante | 283.247 RON | 85.858 RON | 56.355 RON | 9.395 RON | 69.634 RON | 351 RON | 2.303 RON | 6.850 RON | — | 2.617 RON | — | 260 RON | 9.513 RON | — | 7.814 RON |
| Casa si conturi la banci | 87.337 RON | 31.051 RON | 69.749 RON | 18.330 RON | 5.446 RON | 4.073 RON | 3.734 RON | 4.107 RON | 7.247 RON | 4.173 RON | 5.060 RON | 4.484 RON | 347 RON | 167 RON | 870 RON |
| Cheltuieli in avans | 14.071 RON | 14.071 RON | — | 65.829 RON | 65.829 RON | 44.544 RON | 44.544 RON | 44.544 RON | 40.343 RON | 35.342 RON | 47.343 RON | 46.773 RON | 47.573 RON | 46.729 RON | 18.164 RON |
| Datorii totale | 199.291 RON | 203.639 RON | 239.980 RON | 306.494 RON | 158.325 RON | 77.934 RON | 85.471 RON | 106.158 RON | 48.874 RON | 46.378 RON | 32.231 RON | 44.717 RON | 63.922 RON | 33.131 RON | 34.445 RON |
| Capitaluri proprii | 252.330 RON | 10.736 RON | 28.478 RON | 46.536 RON | 86.175 RON | 74.121 RON | 39.725 RON | 21.370 RON | 40.810 RON | 38.019 RON | 28.005 RON | 26.037 RON | 24.020 RON | 15.463 RON | 2.043 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
10 contracte atribuite, in valoare de 977 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
977 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 17:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.