ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Mihail Kogălniceanu, com. Mihail Kogălniceanu, str. Mihai Eminescu nr. 126, (Magazia 11, Magazia 12, Magazia 13)
com. Nalbant
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.029.217 RON | 193.914 RON | 9.991.660 RON | 793 RON | 696.334 RON | -9.294.533 RON | 1 |
| 2024 | 34.540.000 RON | -2.549.763 RON | 20.751.811 RON | 92.460 RON | 11.170.904 RON | -9.488.447 RON | 1 |
| 2023 | 23.500.000 RON | -7.116.448 RON | 14.247.580 RON | 142.460 RON | 7.166.436 RON | -6.938.684 RON | 1 |
| 2022 | 175.000 RON | 138.580 RON | 244.049 RON | 192.459 RON | 229.353 RON | 177.763 RON | 1 |
| 2021 | — | -1.452 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 94.351 RON | 252.491 RON | — |
| 2020 | — | -300 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 95.803 RON | 253.943 RON | — |
| 2019 | — | -694 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 96.103 RON | 254.243 RON | — |
| 2018 | — | -180 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 96.797 RON | 254.937 RON | — |
| 2017 | — | -345 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 96.977 RON | 255.117 RON | — |
| 2016 | — | -251 RON | 8.898 RON | 1.241 RON | 97.322 RON | 255.462 RON | — |
| 2015 | — | -5.053 RON | 8.698 RON | 1.241 RON | 97.574 RON | 255.914 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -75.490 RON | 131.364 RON | 1.241 RON | 271.951 RON | 96.147 RON | — |
| 2013 | 210.000 RON | 155.690 RON | 83.040 RON | 449 RON | 269.506 RON | 381.637 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -383 RON | 27.933 RON | 449 RON | 5.231 RON | -22.253 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -22.070 RON | 27.863 RON | 449 RON | 5.544 RON | -21.870 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 60.029.217 RON | 34.540.000 RON | 23.500.000 RON | 175.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 210.000 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 60.129.217 RON | 34.540.000 RON | 23.500.000 RON | 175.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53 RON | 1.250 RON | 210.000 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 59.925.526 RON | 37.089.763 RON | 30.616.448 RON | 34.723 RON | 1.452 RON | 300 RON | 694 RON | 180 RON | 345 RON | 251 RON | 5.104 RON | 76.703 RON | 47.560 RON | 383 RON | 22.070 RON |
| Profit brut | 203.691 RON | 0 RON | 0 RON | 140.277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 162.440 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.549.763 RON | 7.116.448 RON | 0 RON | 1.452 RON | 300 RON | 694 RON | 180 RON | 345 RON | 251 RON | — | 75.453 RON | 0 RON | 383 RON | 22.070 RON |
| Profit net | 193.914 RON | 0 RON | 0 RON | 138.580 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 155.690 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.549.763 RON | 7.116.448 RON | 0 RON | 1.452 RON | 300 RON | 694 RON | 180 RON | 345 RON | 251 RON | 5.053 RON | 75.490 RON | 0 RON | 383 RON | 22.070 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 793 RON | 92.460 RON | 142.460 RON | 192.459 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 1.241 RON | 449 RON | 449 RON | 449 RON |
| Active circulante | 696.334 RON | 11.170.904 RON | 7.166.436 RON | 229.353 RON | 94.351 RON | 95.803 RON | 96.103 RON | 96.797 RON | 96.977 RON | 97.322 RON | 97.574 RON | 271.951 RON | 269.506 RON | 5.231 RON | 5.544 RON |
| Stocuri | 1.585 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 685.612 RON | 11.160.079 RON | 7.156.000 RON | 213.000 RON | 18.720 RON | 18.720 RON | 18.720 RON | 18.720 RON | 18.720 RON | 18.720 RON | 18.716 RON | 267.823 RON | 268.685 RON | 5.222 RON | 5.213 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.137 RON | 10.825 RON | 10.436 RON | 16.353 RON | 75.631 RON | 77.083 RON | 77.383 RON | 78.077 RON | 78.257 RON | 78.602 RON | 78.858 RON | 4.128 RON | 821 RON | 9 RON | 331 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 196.200 RON | 196.200 RON | 196.200 RON | 196.200 RON | 196.200 RON | 196.200 RON | 196.200 RON | 194.722 RON | 194.722 RON | — | — |
| Datorii totale | 9.991.660 RON | 20.751.811 RON | 14.247.580 RON | 244.049 RON | 8.898 RON | 8.898 RON | 8.898 RON | 8.898 RON | 8.898 RON | 8.898 RON | 8.698 RON | 131.364 RON | 83.040 RON | 27.933 RON | 27.863 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 30.403 RON | 30.403 RON | 30.403 RON | 30.403 RON | 30.403 RON | 30.403 RON | 30.403 RON | 240.403 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -9.294.533 RON | -9.488.447 RON | -6.938.684 RON | 177.763 RON | 252.491 RON | 253.943 RON | 254.243 RON | 254.937 RON | 255.117 RON | 255.462 RON | 255.914 RON | 96.147 RON | 381.637 RON | -22.253 RON | -21.870 RON |
| Capital subscris varsat | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | 248.700 RON | — | 248.400 RON | 248.400 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.