ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 436.937 RON | 31.657 RON | 284.660 RON | 3.909 RON | 10.880 RON | -269.871 RON | 0 |
| 2024 | 276.670 RON | -14.001 RON | 318.786 RON | 2.760 RON | 26.242 RON | -289.784 RON | — |
| 2023 | 201.820 RON | -151.667 RON | 311.994 RON | 5.841 RON | 27.644 RON | -278.509 RON | — |
| 2022 | 281.304 RON | 11.818 RON | 159.236 RON | 9.266 RON | 23.128 RON | -126.842 RON | 2 |
| 2021 | 287.511 RON | 373 RON | 180.562 RON | 10.016 RON | 31.885 RON | -138.661 RON | 2 |
| 2020 | 300.809 RON | 128.480 RON | 195.537 RON | 15.059 RON | 41.444 RON | -139.034 RON | 2 |
| 2019 | 134.297 RON | -64.305 RON | 302.318 RON | 9.331 RON | 25.473 RON | -267.514 RON | 3 |
| 2018 | 275.223 RON | 25.894 RON | 235.677 RON | 9.018 RON | 23.450 RON | -203.209 RON | 4 |
| 2017 | 187.424 RON | -32.508 RON | 280.215 RON | 9.052 RON | 43.136 RON | -228.027 RON | 4 |
| 2016 | 184.834 RON | -36.754 RON | 243.734 RON | 18.519 RON | 29.696 RON | -195.519 RON | 4 |
| 2015 | 59.398 RON | -104.697 RON | 216.367 RON | 13.458 RON | 44.143 RON | -158.766 RON | 5 |
| 2014 | 299.152 RON | 109.138 RON | 201.783 RON | 14.909 RON | 132.805 RON | -54.069 RON | 5 |
| 2013 | 157.792 RON | -30.468 RON | 229.963 RON | 11.669 RON | 55.088 RON | -163.206 RON | 3 |
| 2012 | 102.043 RON | -46.404 RON | 173.854 RON | 2.612 RON | 38.504 RON | -132.738 RON | 3 |
| 2011 | 103.720 RON | 1.616 RON | 147.295 RON | 15.714 RON | 45.247 RON | -86.334 RON | 1 |
| 2010 | 60.075 RON | -18.933 RON | 156.484 RON | 40.476 RON | 28.058 RON | -87.950 RON | 1 |
| 2009 | 45.255 RON | -134.786 RON | 253.751 RON | 151.820 RON | 32.914 RON | -69.017 RON | 2 |
| 2008 | 300.974 RON | -21.602 RON | 153.729 RON | 176.937 RON | 42.561 RON | 65.769 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 436.937 RON | 276.670 RON | 201.820 RON | 281.304 RON | 287.511 RON | 300.809 RON | 134.297 RON | 275.223 RON | 187.424 RON | 184.834 RON | 59.398 RON | 299.152 RON | 157.792 RON | 102.043 RON | 103.720 RON | 60.075 RON | 45.255 RON | 300.974 RON |
| Venituri totale | 436.937 RON | 279.237 RON | 201.842 RON | 281.304 RON | 287.511 RON | 300.809 RON | 134.302 RON | 275.224 RON | 187.424 RON | 184.834 RON | 59.399 RON | 405.850 RON | 157.794 RON | 102.051 RON | 103.726 RON | 77.840 RON | 76.249 RON | 301.248 RON |
| Cheltuieli totale | 400.835 RON | 290.525 RON | 351.490 RON | 266.728 RON | 284.254 RON | 169.320 RON | 197.263 RON | 246.578 RON | 219.132 RON | 219.738 RON | 164.096 RON | 275.924 RON | 182.402 RON | 148.455 RON | 102.110 RON | 93.548 RON | 206.484 RON | 315.317 RON |
| Profit brut | 36.102 RON | 0 RON | 0 RON | 14.576 RON | 3.257 RON | 131.489 RON | 0 RON | 28.646 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 129.926 RON | 0 RON | 0 RON | 1.616 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 11.288 RON | 149.648 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.961 RON | 0 RON | 31.708 RON | 34.904 RON | 104.697 RON | 0 RON | 24.608 RON | 46.404 RON | 0 RON | 15.708 RON | 130.235 RON | 14.069 RON |
| Profit net | 31.657 RON | 0 RON | 0 RON | 11.818 RON | 373 RON | 128.480 RON | 0 RON | 25.894 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.138 RON | 0 RON | 0 RON | 1.616 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 14.001 RON | 151.667 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.305 RON | 0 RON | 32.508 RON | 36.754 RON | 104.697 RON | 0 RON | 30.468 RON | 46.404 RON | 0 RON | 18.933 RON | 134.786 RON | 21.602 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.909 RON | 2.760 RON | 5.841 RON | 9.266 RON | 10.016 RON | 15.059 RON | 9.331 RON | 9.018 RON | 9.052 RON | 18.519 RON | 13.458 RON | 14.909 RON | 11.669 RON | 2.612 RON | 15.714 RON | 40.476 RON | 151.820 RON | 176.937 RON |
| Active circulante | 10.880 RON | 26.242 RON | 27.644 RON | 23.128 RON | 31.885 RON | 41.444 RON | 25.473 RON | 23.450 RON | 43.136 RON | 29.696 RON | 44.143 RON | 132.805 RON | 55.088 RON | 38.504 RON | 45.247 RON | 28.058 RON | 32.914 RON | 42.561 RON |
| Stocuri | 48 RON | 480 RON | 1.530 RON | 1.049 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16 RON | 95 RON | 50 RON | 50 RON | 95 RON | 133 RON | 69 RON | 85 RON | 603 RON | 4.602 RON |
| Creante | 8.341 RON | 25.456 RON | 26.107 RON | 21.896 RON | 31.798 RON | 38.301 RON | 25.442 RON | 21.094 RON | 40.037 RON | 27.695 RON | 35.691 RON | 70.160 RON | 46.705 RON | 25.500 RON | 38.087 RON | 19.538 RON | 30.992 RON | 30.088 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.491 RON | 306 RON | 7 RON | 183 RON | 87 RON | 3.143 RON | 31 RON | 2.356 RON | 3.083 RON | 1.906 RON | 8.402 RON | 62.595 RON | 8.288 RON | 12.871 RON | 7.091 RON | 8.435 RON | 1.319 RON | 7.871 RON |
| Datorii totale | 284.660 RON | 318.786 RON | 311.994 RON | 159.236 RON | 180.562 RON | 195.537 RON | 302.318 RON | 235.677 RON | 280.215 RON | 243.734 RON | 216.367 RON | 201.783 RON | 229.963 RON | 173.854 RON | 147.295 RON | 156.484 RON | 253.751 RON | 153.729 RON |
| Capitaluri proprii | -269.871 RON | -289.784 RON | -278.509 RON | -126.842 RON | -138.661 RON | -139.034 RON | -267.514 RON | -203.209 RON | -228.027 RON | -195.519 RON | -158.766 RON | -54.069 RON | -163.206 RON | -132.738 RON | -86.334 RON | -87.950 RON | -69.017 RON | 65.769 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 |
5 contracte atribuite, in valoare de 86.994 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2 lei.
Achizitii directe
1 contract
1 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
86.993 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 07:03).