VARD INTERIORS ROMANIA S.R.L.
- VARD ACCOMMODATION TULCEA SRLdocumentat pana in 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99,77% |
| firmă | 0,23% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.466.094 RON | 7.453.664 RON | 102.290.075 RON | 1.167.738 RON | 115.397.340 RON | 14.038.822 RON | 61 |
| 2024 | 113.390.537 RON | 6.137.793 RON | 227.966.347 RON | 1.005.960 RON | 233.574.460 RON | 6.585.158 RON | 60 |
| 2023 | 52.098.629 RON | -4.199.433 RON | 124.058.793 RON | 1.046.165 RON | 123.502.502 RON | 447.365 RON | 57 |
| 2020 | 50.666.336 RON | 376.244 RON | 30.113.388 RON | 1.115.623 RON | 35.263.897 RON | 6.287.838 RON | 48 |
| 2019 | 24.029.570 RON | 1.091.604 RON | 18.272.189 RON | 1.329.553 RON | 22.831.523 RON | 5.910.593 RON | 45 |
| 2018 | 30.113.895 RON | 2.683.836 RON | 6.745.467 RON | 1.209.091 RON | 13.020.926 RON | 7.502.825 RON | 51 |
| 2017 | 12.708.471 RON | 490.012 RON | 8.415.411 RON | 547.466 RON | 12.685.158 RON | 4.818.989 RON | 52 |
| 2016 | 5.644.290 RON | 299.940 RON | 2.146.443 RON | 224.160 RON | 6.249.578 RON | 4.328.977 RON | 34 |
| 2015 | 24.968.611 RON | 958.578 RON | 2.066.397 RON | 323.671 RON | 6.615.323 RON | 4.029.037 RON | 42 |
| 2014 | 13.000.922 RON | 1.215.636 RON | 4.370.059 RON | 338.972 RON | 7.100.322 RON | 3.070.459 RON | 43 |
| 2013 | 9.052.553 RON | 927.386 RON | 2.248.687 RON | 239.392 RON | 3.878.116 RON | 1.869.620 RON | 42 |
| 2012 | 7.544.005 RON | 354.424 RON | 1.203.437 RON | 314.384 RON | 1.831.287 RON | 942.234 RON | 42 |
| 2011 | 1.952.628 RON | 151.810 RON | 1.487.301 RON | 356.555 RON | 1.337.556 RON | 206.810 RON | 41 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 135.466.094 RON | 113.390.537 RON | 52.098.629 RON | 50.666.336 RON | 24.029.570 RON | 30.113.895 RON | 12.708.471 RON | 5.644.290 RON | 24.968.611 RON | 13.000.922 RON | 9.052.553 RON | 7.544.005 RON | 1.952.628 RON |
| Venituri totale | 142.146.697 RON | 184.544.530 RON | 98.526.232 RON | 53.067.755 RON | 27.971.025 RON | 30.900.992 RON | 15.380.226 RON | 6.021.329 RON | 24.182.843 RON | 14.099.860 RON | 9.601.894 RON | 7.338.292 RON | 2.467.038 RON |
| Cheltuieli totale | 134.177.111 RON | 178.038.188 RON | 102.725.665 RON | 51.066.244 RON | 26.652.451 RON | 27.693.156 RON | 14.880.850 RON | 5.721.389 RON | 22.874.565 RON | 12.652.993 RON | 8.499.006 RON | 6.923.807 RON | 2.287.872 RON |
| Profit brut | 7.969.586 RON | 6.506.342 RON | 0 RON | 2.001.511 RON | 1.318.574 RON | 3.207.836 RON | 499.376 RON | 299.940 RON | 1.308.278 RON | 1.446.867 RON | 1.102.888 RON | 414.485 RON | 179.166 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 4.199.433 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 7.453.664 RON | 6.137.793 RON | 0 RON | 376.244 RON | 1.091.604 RON | 2.683.836 RON | 490.012 RON | 299.940 RON | 958.578 RON | 1.215.636 RON | 927.386 RON | 354.424 RON | 151.810 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 4.199.433 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.167.738 RON | 1.005.960 RON | 1.046.165 RON | 1.115.623 RON | 1.329.553 RON | 1.209.091 RON | 547.466 RON | 224.160 RON | 323.671 RON | 338.972 RON | 239.392 RON | 314.384 RON | 356.555 RON |
| Active circulante | 115.397.340 RON | 233.574.460 RON | 123.502.502 RON | 35.263.897 RON | 22.831.523 RON | 13.020.926 RON | 12.685.158 RON | 6.249.578 RON | 6.615.323 RON | 7.100.322 RON | 3.878.116 RON | 1.831.287 RON | 1.337.556 RON |
| Stocuri | 63.293.200 RON | 161.622.106 RON | 80.633.228 RON | 18.813.323 RON | 17.355.417 RON | 6.704.604 RON | 7.014.841 RON | 2.893.618 RON | 695.040 RON | 3.646.293 RON | 1.343.403 RON | 610.396 RON | 757.880 RON |
| Creante | 50.100.049 RON | 70.207.026 RON | 36.947.074 RON | 13.737.210 RON | 4.639.663 RON | 4.367.440 RON | 3.349.032 RON | 1.729.030 RON | 5.062.552 RON | 2.625.700 RON | 2.049.606 RON | 581.309 RON | 152.597 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.004.091 RON | 1.745.328 RON | 5.922.200 RON | 2.713.364 RON | 836.443 RON | 1.948.882 RON | 2.321.285 RON | 1.626.930 RON | 857.731 RON | 828.329 RON | 485.107 RON | 639.582 RON | 427.079 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 70.975 RON | 39.072 RON | 21.706 RON | 21.706 RON | 18.275 RON | 1.776 RON | 1.682 RON | 1.440 RON | 1.224 RON | 799 RON | — | — |
| Datorii totale | 102.290.075 RON | 227.966.347 RON | 124.058.793 RON | 30.113.388 RON | 18.272.189 RON | 6.745.467 RON | 8.415.411 RON | 2.146.443 RON | 2.066.397 RON | 4.370.059 RON | 2.248.687 RON | 1.203.437 RON | 1.487.301 RON |
| Provizioane | 236.181 RON | 99.890 RON | 81.581 RON | — | — | — | — | — | 845.000 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 14.038.822 RON | 6.585.158 RON | 447.365 RON | 6.287.838 RON | 5.910.593 RON | 7.502.825 RON | 4.818.989 RON | 4.328.977 RON | 4.029.037 RON | 3.070.459 RON | 1.869.620 RON | 942.234 RON | 206.810 RON |
| Capital subscris varsat | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 436.000 RON | 55.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 61 | 60 | 57 | 48 | 45 | 51 | 52 | 34 | 42 | 43 | 42 | 42 | 41 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
SANCO SACUI 13523486 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
EEKELS ROMANIA SRLCUI 13607676 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
SANDBLASTING TL SRLCUI 17315895 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.