CLUB BILIARD I & SV S.R.L.
- J10/381/2011BUZAUdin 18.04.2011
- J23/4742/2024ILFOVdin 01.07.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
bl. 12A, spaţiu comercial, parter
str. Al. I. Cuza nr. 81
str. Unirii, bl. 16B · bd. 1 Decembrie 1918 nr. 6 · bd. Gării nr. 25 · str. Unirii, bl. B6 - B7, parter, 185 „Textil” · bd. Unirii, Cartierul Micro 3, bl. C2, Parter · Cart. Dorobanți 2, str. Columbelor, adiacent, blocului F19 · Car. Micro 5, bl. 17, sc. A · str. Al. Marghiloman nr. 171 · str. Triumfului nr. 2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 59.238.456 RON | -186.375 RON | 2.427.208 RON | 1.302.502 RON | 1.215.678 RON | 304.815 RON | — |
| 2021 | 44.081.100 RON | 239.984 RON | 1.467.390 RON | 977.190 RON | 1.449.241 RON | 1.017.506 RON | — |
| 2020 | 24.040.307 RON | 274.662 RON | 713.497 RON | 444.709 RON | 1.165.501 RON | 975.416 RON | — |
| 2019 | 32.290.119 RON | 483.075 RON | 385.142 RON | 533.363 RON | 978.331 RON | 1.182.167 RON | — |
| 2018 | 26.799.257 RON | 860.823 RON | 462.227 RON | 526.158 RON | 848.605 RON | 966.823 RON | — |
| 2017 | 1.814.002 RON | 308.236 RON | 489.880 RON | 358.015 RON | 659.493 RON | 580.297 RON | — |
| 2016 | 1.784.187 RON | 194.233 RON | 544.737 RON | 221.645 RON | 542.913 RON | 272.061 RON | 8 |
| 2015 | 1.551.816 RON | 68.025 RON | 636.899 RON | 85.428 RON | 577.849 RON | 77.828 RON | 16 |
| 2014 | 440.559 RON | -24.337 RON | 271.708 RON | 19.456 RON | 247.472 RON | 9.803 RON | 7 |
| 2013 | 111.071 RON | -8.368 RON | 11.065 RON | 0 RON | 15.405 RON | 4.340 RON | 1 |
| 2012 | 126.504 RON | -9.283 RON | 3.417 RON | — | 16.125 RON | 12.708 RON | 2 |
| 2011 | 78.119 RON | 21.791 RON | 7.758 RON | — | 29.749 RON | 21.991 RON | 2 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 59.238.456 RON | 44.081.100 RON | 24.040.307 RON | 32.290.119 RON | 26.799.257 RON | 1.814.002 RON | 1.784.187 RON | 1.551.816 RON | 440.559 RON | 111.071 RON | 126.504 RON | 78.119 RON |
| Venituri totale | 59.238.705 RON | 44.184.579 RON | 24.040.669 RON | 32.304.609 RON | 26.802.324 RON | 1.815.219 RON | 1.786.014 RON | 1.551.816 RON | 440.559 RON | 112.921 RON | 126.504 RON | 78.119 RON |
| Cheltuieli totale | 59.425.080 RON | 43.895.679 RON | 23.705.398 RON | 31.731.192 RON | 25.791.770 RON | 1.450.332 RON | 1.557.506 RON | 1.476.250 RON | 462.869 RON | 117.901 RON | 131.992 RON | 53.984 RON |
| Profit brut | 0 RON | 288.900 RON | 335.271 RON | 573.417 RON | 1.010.554 RON | 364.887 RON | 228.508 RON | 75.566 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.135 RON |
| Pierdere bruta | 186.375 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.310 RON | 4.980 RON | 5.488 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 239.984 RON | 274.662 RON | 483.075 RON | 860.823 RON | 308.236 RON | 194.233 RON | 68.025 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.791 RON |
| Pierdere neta | 186.375 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.337 RON | 8.368 RON | 9.283 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.302.502 RON | 977.190 RON | 444.709 RON | 533.363 RON | 526.158 RON | 358.015 RON | 221.645 RON | 85.428 RON | 19.456 RON | 0 RON | — | — |
| Active circulante | 1.215.678 RON | 1.449.241 RON | 1.165.501 RON | 978.331 RON | 848.605 RON | 659.493 RON | 542.913 RON | 577.849 RON | 247.472 RON | 15.405 RON | 16.125 RON | 29.749 RON |
| Stocuri | 51.294 RON | 42.385 RON | 56.127 RON | 78.407 RON | 29.936 RON | 38.110 RON | 53.543 RON | 64.063 RON | 363 RON | 8.698 RON | 12.126 RON | 9.396 RON |
| Creante | 586.263 RON | 535.767 RON | 342.145 RON | 536.267 RON | 435.318 RON | 386.092 RON | 356.211 RON | 378.140 RON | 221.016 RON | 415 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 578.121 RON | 871.089 RON | 767.229 RON | 363.657 RON | 383.351 RON | 235.291 RON | 133.159 RON | 135.646 RON | 26.093 RON | 6.292 RON | 3.999 RON | 20.353 RON |
| Cheltuieli in avans | 213.843 RON | 58.465 RON | 78.703 RON | 55.615 RON | 54.287 RON | 52.669 RON | 52.240 RON | 51.450 RON | 14.583 RON | 0 RON | — | — |
| Datorii totale | 2.427.208 RON | 1.467.390 RON | 713.497 RON | 385.142 RON | 462.227 RON | 489.880 RON | 544.737 RON | 636.899 RON | 271.708 RON | 11.065 RON | 3.417 RON | 7.758 RON |
| Capitaluri proprii | 304.815 RON | 1.017.506 RON | 975.416 RON | 1.182.167 RON | 966.823 RON | 580.297 RON | 272.061 RON | 77.828 RON | 9.803 RON | 4.340 RON | 12.708 RON | 21.991 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 100.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | — | 30.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 8 | 16 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.