Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 13.250.265 RON | 1.732.412 RON | 11.216.733 RON | 13.934.033 RON | 1.409.963 RON | 4.127.263 RON | 56 |
| 2024 | 9.394.992 RON | 519.424 RON | 8.727.590 RON | 11.258.649 RON | 928.686 RON | 3.459.745 RON | 49 |
| 2023 | 9.634.702 RON | 868.981 RON | 7.536.436 RON | 8.498.001 RON | 2.652.754 RON | 3.614.319 RON | 46 |
| 2022 | 9.170.395 RON | 1.842.128 RON | 5.838.318 RON | 7.255.777 RON | 1.327.879 RON | 2.745.338 RON | 44 |
| 2021 | 7.615.698 RON | 1.760.611 RON | 3.697.101 RON | 4.184.375 RON | 3.639.559 RON | 4.126.833 RON | 47 |
| 2020 | 6.753.626 RON | 893.207 RON | 2.554.220 RON | 3.571.330 RON | 1.663.802 RON | 2.680.912 RON | 47 |
| 2019 | 7.974.408 RON | 1.284.276 RON | 2.151.600 RON | 3.510.040 RON | 1.091.133 RON | 2.449.573 RON | 48 |
| 2018 | 7.061.445 RON | 984.726 RON | 2.282.053 RON | 3.229.351 RON | 967.998 RON | 1.915.296 RON | 48 |
| 2017 | 6.467.385 RON | 966.522 RON | 2.918.781 RON | 3.104.403 RON | 1.244.948 RON | 1.430.570 RON | 49 |
| 2016 | 5.129.156 RON | 429.837 RON | 1.791.157 RON | 2.079.841 RON | 525.364 RON | 814.048 RON | 67 |
| 2015 | 3.626.448 RON | 254.741 RON | 1.201.634 RON | 1.441.378 RON | 394.467 RON | 634.211 RON | 41 |
| 2014 | 1.364.373 RON | 123.992 RON | 276.387 RON | 497.155 RON | 307.702 RON | 528.470 RON | 20 |
| 2013 | 285.190 RON | 34.852 RON | 456.634 RON | 378.398 RON | 104.214 RON | 25.978 RON | 21 |
| 2012 | 43.880 RON | -9.113 RON | 498.316 RON | 489.038 RON | 404 RON | -8.874 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.250.265 RON | 9.394.992 RON | 9.634.702 RON | 9.170.395 RON | 7.615.698 RON | 6.753.626 RON | 7.974.408 RON | 7.061.445 RON | 6.467.385 RON | 5.129.156 RON | 3.626.448 RON | 1.364.373 RON | 285.190 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 43.880 RON |
| Venituri totale | 13.840.031 RON | 9.728.905 RON | 9.768.819 RON | 9.328.400 RON | 8.405.925 RON | 6.795.471 RON | 8.059.384 RON | 7.255.466 RON | 6.767.580 RON | 5.243.201 RON | 3.648.605 RON | 1.373.460 RON | 297.570 RON | 142.376 RON |
| Cheltuieli totale | 11.761.521 RON | 9.104.341 RON | 8.732.313 RON | 7.419.570 RON | 6.609.481 RON | 5.865.250 RON | 6.710.769 RON | 6.207.409 RON | 5.749.731 RON | 4.725.236 RON | 3.354.159 RON | 1.231.473 RON | 254.162 RON | 151.489 RON |
| Profit brut | 2.078.510 RON | 624.564 RON | 1.036.506 RON | 1.908.830 RON | 1.796.444 RON | 930.221 RON | 1.348.615 RON | 1.048.057 RON | 1.017.849 RON | 517.965 RON | 294.446 RON | 141.987 RON | 43.408 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.113 RON |
| Profit net | 1.732.412 RON | 519.424 RON | 868.981 RON | 1.842.128 RON | 1.760.611 RON | 893.207 RON | 1.284.276 RON | 984.726 RON | 966.522 RON | 429.837 RON | 254.741 RON | 123.992 RON | 34.852 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.113 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.934.033 RON | 11.258.649 RON | 8.498.001 RON | 7.255.777 RON | 4.184.375 RON | 3.571.330 RON | 3.510.040 RON | 3.229.351 RON | 3.104.403 RON | 2.079.841 RON | 1.441.378 RON | 497.155 RON | 378.398 RON | 489.038 RON |
| Active circulante | 1.409.963 RON | 928.686 RON | 2.652.754 RON | 1.327.879 RON | 3.639.559 RON | 1.663.802 RON | 1.091.133 RON | 967.998 RON | 1.244.948 RON | 525.364 RON | 394.467 RON | 307.702 RON | 104.214 RON | 404 RON |
| Stocuri | 60.009 RON | 103.367 RON | 122.372 RON | 37.005 RON | 32.170 RON | 72.576 RON | 38.050 RON | 34.818 RON | 102.365 RON | 80.891 RON | 19.502 RON | 48.600 RON | 90.112 RON | 147 RON |
| Creante | 1.338.558 RON | 758.508 RON | 2.470.442 RON | 1.087.125 RON | 2.741.109 RON | 1.127.966 RON | 537.222 RON | 208.868 RON | 374.779 RON | 102.332 RON | 233.243 RON | 240.453 RON | 183 RON | 180 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.396 RON | 66.811 RON | 59.940 RON | 203.749 RON | 866.280 RON | 463.260 RON | 515.861 RON | 724.312 RON | 767.804 RON | 342.141 RON | 141.722 RON | 18.649 RON | 13.919 RON | 77 RON |
| Datorii totale | 11.216.733 RON | 8.727.590 RON | 7.536.436 RON | 5.838.318 RON | 3.697.101 RON | 2.554.220 RON | 2.151.600 RON | 2.282.053 RON | 2.918.781 RON | 1.791.157 RON | 1.201.634 RON | 276.387 RON | 456.634 RON | 498.316 RON |
| Capitaluri proprii | 4.127.263 RON | 3.459.745 RON | 3.614.319 RON | 2.745.338 RON | 4.126.833 RON | 2.680.912 RON | 2.449.573 RON | 1.915.296 RON | 1.430.570 RON | 814.048 RON | 634.211 RON | 528.470 RON | 25.978 RON | -8.874 RON |
| Capital subscris varsat | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 378.700 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 56 | 49 | 46 | 44 | 47 | 47 | 48 | 48 | 49 | 67 | 41 | 20 | 21 | 0 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite acţiunea formulată de creditoarea B2Kapital Portfolio Management SRL, cu sediul în ... (prin Societatea Civilă Profesională de Executori Judecătore?ti Zabolotnăi Vladimir ?i Murariu Constantin, ...), în contradictoriu cu debitorul GRIGORESCU CONSTANTA, .., cu domiciliul în ..., ?i cu ter?ul poprit SC CIBUREP AUTO SRL, ... ?i cu sediul în .... Validează poprirea înfiinţată în cadrul dosarului de executare 801/2023 de către Biroul Executorului Judecătoresc Zabolotnăi Vladimir, prin adresa de înfiin?are a popririi din data de 23.06.2025, comunicată ter?ului poprit la data de 01.07.2025. Obligă terţul poprit SC CIBUREP AUTO SRL să plătească sumele datorate debitorului GRIGORESCU CONSTANTA, către creditoarea B2Kapital Portfolio Management SRL, în limita creanţei de 1.541,79 lei, reprezentând debit (1.037,43 lei) ?i cheltuieli de executare silită (504,36 lei), în dosarul de executare silită nr. 801/2023, în baza titlului executoriu reprezentat de sentinţa civilă nr. 744/14.10.2022, pronunţată de Judecătoria Vaslui, în dosarul nr. 4521/333/2022. În baza art. 453 alin. 1 C.proc.civ., obligă ter?ul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei, cu titlul de cheltuieli de judecată în prezenta cauză (reprezentând taxă de timbru). Respinge, ca neîntemeiată, cererea de amendare a terţului poprit Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, conform art. 791 C.proc.civ. Cererea şi motivele de apel se vor depune la Judecătoria Vaslui, sub sancţiunea nulităţii, conform art. 471 alin. 1 C.proc.civ. Pronunţată, conform art. 396 alin. 2 C.proc.civ., azi, 17.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 12.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 26.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.02.2026.
Ia act că petentul SCPEJ ZABOLOTNĂI ŞI MURARIU cu sediul în ...., pentru creditoarea BIROUL DE CREDITE RAPIDE IFN SA, cu sediul în ...., a renunţat la judecata cererii de validare a popririi formulate în contradictoriu cu debitorul GRIGORESCU CONSTANŢA, CNP ..., cu domiciliul în ... şi terţul poprit CIBUREP AUTO SRL, având CIF ..., cu sediul în .... Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Vaslui, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.03.2026.
În temeiul art.406 alin.5 Cod pr.civilă ia act de renunţarea executorului judecătoresc Elesei Beniamin, a judecata cererii de validare a popririi formulată în numele creditoarei Invest Capital LTD, în contradictoriu cu debitorul Mocanu Sorin ?i cu ter?ul poprit , CIBUREP AUTO SRL. Dispune anularea sentinţei civile nr. 1091 din 22.06.2023 pronunţată de Judecătoria Vaslui. Respinge apelul declarat de ter?ul poprit CIBUREP AUTO SRL împotriva sentinţei civile nr. 1091 din 22.06.2023 pronunţată de Judecătoria Vaslui, ca fiind rămas fără obiect. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la coomunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Vaslui, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată azi, 09.11.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea de validare a popririi formulată de petentul Executor Judecătoresc Elesei Beniamin cu sediul în Ia?i, sr Sfântul Lazăr , nr 37, clădirea SOLOMON ”S,jud Ia?i pentru creditoarea Invest Capital LTD în contradictoriu cu debitorul , Mocanu Sorin, ?i cu ter?ul poprit , CIBUREP AUTO SRL . Validează poprirea înfiin?ată de către Executor Judecătoresc Elesei Beniamin, prin adresa din data de 23.11.2022 în dosarul de executare nr 371/2013 , în baza titlului executoriu - contractul de credit nr. 10001/26.09.2005 ?i contract de fidejusiune nr 10001,1/26.09.2005 Obligă ter?ul poprit să îi plătească creditoarei Invest Capital LTD sumele de bani din drepturile băne?ti lunare ale debitorului, în limita crean?ei de 4866,38 lei reprezentând debit ?i cheltuieli de executare, începând cu data primirii adresei de înfiin?are a popririi (23.11.2022) ?i până la încetarea contractului individual de muncă, cu respectarea limitelor prevăzute de art. 729 Cod procedură civilă, ter?ul poprit fiind obligat la plata către creditoare a acestor sume în aceste limite. Obligă ter?ul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Vaslui. Pronun?ată astăzi, 22.06.2023, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Din lipsă de timp pentru a delibera amână judecarea cauzei pentru data de 22.06.2023.
Din lipsă de timp pentru a delibera amână pronuntarea pentru data de 08.06.2023.
Din lipsă de timp pentru a delibera amână pronun?area pentru data de 25.05.2023.
Din lipsă de timp pentru a delibera amână pronun?area pentru data de 11.05.2023.
Din lipsă de timp pentru a delibera amână pronun?area pentru data de 27.04.2023.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
120 de contracte atribuite, in valoare de 2.439.596 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 304.348 lei.
Achizitii directe
7 contracte
304.341 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
113 contracte
2.135.255 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 11:03).