ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
comuna Istria, localitatea Istria
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 35.411 RON | 31.102 RON | 5.185 RON | — | 103.700 RON | 98.515 RON | — |
| 2021 | 76.695 RON | 61.177 RON | 1.410 RON | — | 68.823 RON | 67.413 RON | — |
| 2020 | 27.768 RON | 13.489 RON | 25.427 RON | — | 31.663 RON | 6.236 RON | 0 |
| 2019 | 105.663 RON | 35.923 RON | 26.218 RON | — | 18.965 RON | -7.253 RON | — |
| 2018 | 37.040 RON | -12.632 RON | 88.866 RON | — | 45.690 RON | -43.176 RON | 1 |
| 2017 | 91.286 RON | -11.260 RON | 40.582 RON | — | 10.038 RON | -30.544 RON | 1 |
| 2016 | 112.603 RON | -9.115 RON | 43.788 RON | — | 24.504 RON | -19.284 RON | 2 |
| 2015 | 68.676 RON | -5.039 RON | 32.570 RON | — | 22.401 RON | -10.169 RON | 1 |
| 2014 | 58.780 RON | 1.089 RON | 24.573 RON | — | 19.442 RON | -5.131 RON | 1 |
| 2013 | 32.108 RON | -4.186 RON | 36.101 RON | — | 29.881 RON | -6.220 RON | 1 |
| 2012 | 64.577 RON | 204 RON | 32.047 RON | — | 30.014 RON | -2.033 RON | 2 |
| 2011 | 30.990 RON | -2.437 RON | 44.240 RON | — | 41.177 RON | -2.237 RON | 3 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35.411 RON | 76.695 RON | 27.768 RON | 105.663 RON | 37.040 RON | 91.286 RON | 112.603 RON | 68.676 RON | 58.780 RON | 32.108 RON | 64.577 RON | 30.990 RON |
| Venituri totale | 35.411 RON | 76.695 RON | 27.768 RON | 105.663 RON | 37.040 RON | 91.286 RON | 112.603 RON | 68.676 RON | 58.780 RON | 32.108 RON | 64.577 RON | 30.990 RON |
| Cheltuieli totale | 3.247 RON | 13.217 RON | 13.446 RON | 66.570 RON | 48.960 RON | 101.633 RON | 120.592 RON | 71.655 RON | 55.927 RON | 35.405 RON | 64.373 RON | 33.427 RON |
| Profit brut | 32.164 RON | 63.478 RON | 14.322 RON | 39.093 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.853 RON | 0 RON | 204 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.920 RON | 10.347 RON | 7.989 RON | — | 0 RON | 3.297 RON | 0 RON | 2.437 RON |
| Profit net | 31.102 RON | 61.177 RON | 13.489 RON | 35.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.089 RON | 0 RON | 204 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.632 RON | 11.260 RON | 9.115 RON | 5.039 RON | 0 RON | 4.186 RON | 0 RON | 2.437 RON |
| Active circulante | 103.700 RON | 68.823 RON | 31.663 RON | 18.965 RON | 45.690 RON | 10.038 RON | 24.504 RON | 22.401 RON | 19.442 RON | 29.881 RON | 30.014 RON | 41.177 RON |
| Stocuri | 14.986 RON | 5.375 RON | 3.201 RON | 7.340 RON | 33.590 RON | 3.532 RON | 7.183 RON | 20.235 RON | 14.080 RON | 28.937 RON | 25.878 RON | 37.544 RON |
| Creante | 15.497 RON | 6.210 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 73.217 RON | 57.238 RON | 28.462 RON | 11.625 RON | 12.100 RON | 6.506 RON | 17.321 RON | 2.166 RON | 5.362 RON | 944 RON | 4.136 RON | 3.633 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 826 RON |
| Datorii totale | 5.185 RON | 1.410 RON | 25.427 RON | 26.218 RON | 88.866 RON | 40.582 RON | 43.788 RON | 32.570 RON | 24.573 RON | 36.101 RON | 32.047 RON | 44.240 RON |
| Capitaluri proprii | 98.515 RON | 67.413 RON | 6.236 RON | -7.253 RON | -43.176 RON | -30.544 RON | -19.284 RON | -10.169 RON | -5.131 RON | -6.220 RON | -2.033 RON | -2.237 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.