ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea. Validează poprirea înfiinţată în dosarul de executare nr. 854/2021 al Bej Floricescu Valentin Florian, în cuantum de 1/3 din veniturile pe care debitorul le avea de încasat de la terţul poprit în perioada 28.09.2023-06.12.2023, până la concurenţa sumei de 16.759,92 lei debit şi cheltuieli de executare. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a 1/3 din sumele pe care i le-a datorat debitorului în perioada 28.09.2023-06.12.2023, până la concurenţa sumei de 16.759,92 lei debit şi cheltuieli de executare. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge cererea de amendare a terţului poprit. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, cu mijlocirea grefei instanţei, azi, data de 22.10.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.10.2024.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 08.10.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343.842 RON | -44.977 RON | 53.056 RON | 6.559 RON | 141.294 RON | 94.797 RON | 4 |
| 2024 | 459.138 RON | 118.916 RON | 31.383 RON | 7.683 RON | 163.474 RON | 139.774 RON | 4 |
| 2023 | 325.148 RON | -8.934 RON | 75.925 RON | 8.808 RON | 87.976 RON | 20.859 RON | 5 |
| 2022 | 203.802 RON | -133.082 RON | 40.946 RON | — | 70.739 RON | 29.793 RON | 5 |
| 2020 | 297.700 RON | 88.128 RON | 57.812 RON | — | 143.538 RON | 85.726 RON | 5 |
| 2019 | 299.001 RON | 32.554 RON | 42.438 RON | 146 RON | 39.890 RON | -2.402 RON | 6 |
| 2018 | 241.971 RON | 46.088 RON | 47.295 RON | 1.408 RON | 10.931 RON | -34.956 RON | 4 |
| 2016 | 205.618 RON | -8.980 RON | 121.616 RON | 3.932 RON | 17.669 RON | -100.015 RON | 4 |
| 2015 | 222.869 RON | 19.604 RON | 107.039 RON | 5.194 RON | 10.810 RON | -91.035 RON | 4 |
| 2014 | 163.144 RON | -57.979 RON | 144.657 RON | 6.456 RON | 27.562 RON | -110.639 RON | 4 |
| 2013 | 14.100 RON | -1.836 RON | 54.994 RON | — | 2.334 RON | -52.660 RON | — |
| 2012 | 78 RON | -10.108 RON | 51.003 RON | — | 179 RON | -50.824 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 343.842 RON | 459.138 RON | 325.148 RON | 203.802 RON | 297.700 RON | 299.001 RON | 241.971 RON | 205.618 RON | 222.869 RON | 163.144 RON | 14.100 RON | 78 RON |
| Venituri totale | 343.912 RON | 459.138 RON | 325.148 RON | 203.887 RON | 319.114 RON | 299.751 RON | 242.075 RON | 205.723 RON | 222.869 RON | 163.148 RON | 14.106 RON | 78 RON |
| Cheltuieli totale | 384.652 RON | 331.976 RON | 330.993 RON | 335.283 RON | 227.925 RON | 264.208 RON | 193.566 RON | 212.645 RON | 196.508 RON | 216.203 RON | 15.519 RON | 10.183 RON |
| Profit brut | 0 RON | 127.162 RON | 0 RON | 0 RON | 91.189 RON | 35.543 RON | 48.509 RON | 0 RON | 26.361 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 40.740 RON | 0 RON | 5.845 RON | 131.396 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.922 RON | — | 53.055 RON | 1.413 RON | 10.105 RON |
| Profit net | 0 RON | 118.916 RON | 0 RON | 0 RON | 88.128 RON | 32.554 RON | 46.088 RON | 0 RON | 19.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 44.977 RON | 0 RON | 8.934 RON | 133.082 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.980 RON | 0 RON | 57.979 RON | 1.836 RON | 10.108 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.559 RON | 7.683 RON | 8.808 RON | — | — | 146 RON | 1.408 RON | 3.932 RON | 5.194 RON | 6.456 RON | — | — |
| Active circulante | 141.294 RON | 163.474 RON | 87.976 RON | 70.739 RON | 143.538 RON | 39.890 RON | 10.931 RON | 17.669 RON | 10.810 RON | 27.562 RON | 2.334 RON | 179 RON |
| Stocuri | 610 RON | — | 625 RON | 625 RON | 19.525 RON | 18.900 RON | 4.394 RON | 5.891 RON | 7.603 RON | 18.919 RON | 2.198 RON | — |
| Creante | 137.130 RON | 138.327 RON | 65.009 RON | 67.335 RON | 113.250 RON | 20.009 RON | 5.598 RON | 6.158 RON | 2.590 RON | 5.624 RON | 78 RON | 78 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.554 RON | 25.147 RON | 22.342 RON | 2.779 RON | 10.763 RON | 981 RON | 939 RON | 5.620 RON | 617 RON | 3.019 RON | 58 RON | 101 RON |
| Datorii totale | 53.056 RON | 31.383 RON | 75.925 RON | 40.946 RON | 57.812 RON | 42.438 RON | 47.295 RON | 121.616 RON | 107.039 RON | 144.657 RON | 54.994 RON | 51.003 RON |
| Capitaluri proprii | 94.797 RON | 139.774 RON | 20.859 RON | 29.793 RON | 85.726 RON | -2.402 RON | -34.956 RON | -100.015 RON | -91.035 RON | -110.639 RON | -52.660 RON | -50.824 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 172 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
172 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:14).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.