ART DESIGN REVOLUTION S.R.L.
- CROITORASUL CEL VITEAZ SRLdocumentat 2018 – 2021
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
spațiul comercial lot 2/2, subsol 1 al clădirii Orhidee (bl. A1), sect. 2
et. 2, ap. 10, sector 3
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -16.100 RON | 166.143 RON | 0 RON | 58.749 RON | -107.394 RON | 0 |
| 2024 | — | -12.439 RON | 165.984 RON | — | 74.691 RON | -91.293 RON | — |
| 2023 | — | -18.782 RON | 165.739 RON | — | 86.885 RON | -78.854 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -15.792 RON | 164.285 RON | 0 RON | 104.213 RON | -60.072 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | -15.013 RON | 163.065 RON | 0 RON | 118.785 RON | -44.280 RON | 0 |
| 2018 | 172.582 RON | 118.778 RON | 156.600 RON | 1.398 RON | 274.492 RON | 119.290 RON | 1 |
| 2017 | 172.058 RON | 53.068 RON | 168.541 RON | 1.398 RON | 304.790 RON | 137.647 RON | 3 |
| 2016 | 217.486 RON | 68.840 RON | 157.557 RON | 1.398 RON | 262.738 RON | 106.579 RON | 3 |
| 2015 | 214.536 RON | 49.435 RON | 124.984 RON | 1.398 RON | 161.325 RON | 37.739 RON | 6 |
| 2014 | 126.891 RON | -26.600 RON | 89.570 RON | 1.989 RON | 75.885 RON | -11.696 RON | 6 |
| 2013 | 112.557 RON | -6.722 RON | 57.216 RON | 2.698 RON | 69.525 RON | 15.007 RON | 6 |
| 2012 | 124.516 RON | 25.603 RON | 31.425 RON | 3.406 RON | 50.005 RON | 21.986 RON | 1 |
| 2011 | 39.589 RON | -3.560 RON | 10.023 RON | 1.661 RON | 5.002 RON | -3.360 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 172.582 RON | 172.058 RON | 217.486 RON | 214.536 RON | 126.891 RON | 112.557 RON | 124.516 RON | 39.589 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 172.582 RON | 172.059 RON | 217.486 RON | 214.536 RON | 126.891 RON | 112.557 RON | 124.516 RON | 39.589 RON |
| Cheltuieli totale | 16.100 RON | 12.439 RON | 18.782 RON | 15.792 RON | 15.013 RON | 48.627 RON | 117.789 RON | 146.471 RON | 158.665 RON | 149.684 RON | 117.924 RON | 94.762 RON | 43.149 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 123.955 RON | 54.270 RON | 71.015 RON | 55.871 RON | 0 RON | 0 RON | 29.754 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 16.100 RON | 12.439 RON | 18.782 RON | 15.792 RON | 15.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.793 RON | 5.367 RON | 0 RON | 3.560 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 118.778 RON | 53.068 RON | 68.840 RON | 49.435 RON | 0 RON | 0 RON | 25.603 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 16.100 RON | 12.439 RON | 18.782 RON | 15.792 RON | 15.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.600 RON | 6.722 RON | 0 RON | 3.560 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 1.398 RON | 1.398 RON | 1.398 RON | 1.398 RON | 1.989 RON | 2.698 RON | 3.406 RON | 1.661 RON |
| Active circulante | 58.749 RON | 74.691 RON | 86.885 RON | 104.213 RON | 118.785 RON | 274.492 RON | 304.790 RON | 262.738 RON | 161.325 RON | 75.885 RON | 69.525 RON | 50.005 RON | 5.002 RON |
| Stocuri | 1.339 RON | 1.339 RON | 1.339 RON | 1.339 RON | 1.339 RON | 1.243 RON | 6.679 RON | 6.410 RON | 5.448 RON | 4.997 RON | 6.145 RON | 489 RON | 2.561 RON |
| Creante | 21.298 RON | 21.298 RON | 21.298 RON | 1.398 RON | 1.398 RON | 56 RON | 6.503 RON | 6.362 RON | 6.361 RON | 694 RON | 17.011 RON | 123 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 36.112 RON | 52.054 RON | 64.248 RON | 101.476 RON | 116.048 RON | 273.193 RON | 291.608 RON | 249.966 RON | 149.516 RON | 70.194 RON | 46.369 RON | 49.393 RON | 2.441 RON |
| Datorii totale | 166.143 RON | 165.984 RON | 165.739 RON | 164.285 RON | 163.065 RON | 156.600 RON | 168.541 RON | 157.557 RON | 124.984 RON | 89.570 RON | 57.216 RON | 31.425 RON | 10.023 RON |
| Capitaluri proprii | -107.394 RON | -91.293 RON | -78.854 RON | -60.072 RON | -44.280 RON | 119.290 RON | 137.647 RON | 106.579 RON | 37.739 RON | -11.696 RON | 15.007 RON | 21.986 RON | -3.360 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | 6 | 6 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.