ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sat Moara Carp, comuna Moara
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -500 RON | 95.000 RON | — | 1.087 RON | -93.913 RON | — |
| 2022 | — | -800 RON | 95.000 RON | — | 1.587 RON | -93.413 RON | — |
| 2021 | — | -600 RON | 95.000 RON | — | 2.387 RON | -92.613 RON | — |
| 2020 | — | -800 RON | 95.000 RON | — | 2.987 RON | -92.013 RON | — |
| 2019 | 15.704 RON | -3.153 RON | 95.000 RON | — | 3.787 RON | -91.213 RON | 0 |
| 2018 | 61.073 RON | -8.508 RON | 102.906 RON | — | 14.846 RON | -88.060 RON | 1 |
| 2017 | 51.059 RON | 4.294 RON | 91.940 RON | — | 12.388 RON | -79.552 RON | 1 |
| 2016 | 66.675 RON | 2.376 RON | 101.300 RON | — | 17.454 RON | -83.846 RON | 2 |
| 2015 | 60.127 RON | -14.673 RON | 103.058 RON | — | 16.836 RON | -86.222 RON | 2 |
| 2014 | 41.154 RON | -20.625 RON | 89.459 RON | — | 17.909 RON | -71.550 RON | 2 |
| 2013 | 60.173 RON | -16.915 RON | 73.319 RON | — | 22.394 RON | -50.925 RON | 2 |
| 2012 | 96.244 RON | -25.588 RON | 63.431 RON | — | 29.421 RON | -34.010 RON | 2 |
| 2011 | 830 RON | -8.622 RON | 77.665 RON | 220 RON | 69.023 RON | -8.422 RON | 2 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 15.704 RON | 61.073 RON | 51.059 RON | 66.675 RON | 60.127 RON | 41.154 RON | 60.173 RON | 96.244 RON | 830 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.704 RON | 72.073 RON | 61.640 RON | 71.873 RON | 60.127 RON | 41.154 RON | 60.173 RON | 96.244 RON | 830 RON |
| Cheltuieli totale | 500 RON | 800 RON | 600 RON | 800 RON | 18.386 RON | 79.860 RON | 56.730 RON | 68.060 RON | 72.996 RON | 60.544 RON | 75.395 RON | 121.832 RON | 9.427 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.910 RON | 3.813 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 500 RON | 800 RON | 600 RON | 800 RON | 2.682 RON | 7.787 RON | 0 RON | 0 RON | — | 19.390 RON | 15.222 RON | 25.588 RON | 8.597 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.294 RON | 2.376 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 500 RON | 800 RON | 600 RON | 800 RON | 3.153 RON | 8.508 RON | 0 RON | 0 RON | 14.673 RON | 20.625 RON | 16.915 RON | 25.588 RON | 8.622 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 220 RON |
| Active circulante | 1.087 RON | 1.587 RON | 2.387 RON | 2.987 RON | 3.787 RON | 14.846 RON | 12.388 RON | 17.454 RON | 16.836 RON | 17.909 RON | 22.394 RON | 29.421 RON | 69.023 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 14.734 RON | 11.487 RON | 4.871 RON | 11.153 RON | 15.749 RON | 21.619 RON | 27.805 RON | 66.993 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 36 RON | — | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.087 RON | 1.587 RON | 2.387 RON | 2.987 RON | 3.787 RON | 112 RON | 901 RON | 12.583 RON | 5.683 RON | 2.160 RON | 739 RON | 1.616 RON | 2.030 RON |
| Datorii totale | 95.000 RON | 95.000 RON | 95.000 RON | 95.000 RON | 95.000 RON | 102.906 RON | 91.940 RON | 101.300 RON | 103.058 RON | 89.459 RON | 73.319 RON | 63.431 RON | 77.665 RON |
| Capitaluri proprii | -93.913 RON | -93.413 RON | -92.613 RON | -92.013 RON | -91.213 RON | -88.060 RON | -79.552 RON | -83.846 RON | -86.222 RON | -71.550 RON | -50.925 RON | -34.010 RON | -8.422 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.