ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
parter, ap. 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 298.510 RON | 37.468 RON | 12.595 RON | 39 RON | 418.082 RON | 405.766 RON | 2 |
| 2024 | 635.312 RON | 100.814 RON | 10.503 RON | 32 RON | 378.274 RON | 368.297 RON | 2 |
| 2023 | 1.087.519 RON | 206.599 RON | 28.647 RON | 38 RON | 296.092 RON | 267.483 RON | 3 |
| 2022 | 209.576 RON | 8.250 RON | 10.400 RON | — | 71.258 RON | 60.884 RON | 3 |
| 2021 | 275.857 RON | 31.255 RON | 9.202 RON | — | 61.736 RON | 52.634 RON | 3 |
| 2020 | 294.546 RON | 10.108 RON | 5.100 RON | 0 RON | 26.481 RON | 21.381 RON | 4 |
| 2019 | 291.806 RON | 14.893 RON | 2.576 RON | — | 46.013 RON | 43.437 RON | 5 |
| 2018 | 297.063 RON | 35.012 RON | 6.839 RON | — | 75.545 RON | 68.706 RON | 5 |
| 2017 | 203.200 RON | 14.348 RON | 10.458 RON | 20.412 RON | 23.740 RON | 33.694 RON | 4 |
| 2016 | 167.400 RON | 17.983 RON | 2.693 RON | 54.622 RON | 1.627 RON | 53.556 RON | 3 |
| 2015 | 134.610 RON | -1.811 RON | 44.259 RON | 54.622 RON | 23.399 RON | 33.762 RON | 4 |
| 2014 | 118.925 RON | -2.102 RON | 956 RON | — | 5.927 RON | 4.971 RON | 3 |
| 2013 | 83.504 RON | -7.961 RON | 29.208 RON | 31.213 RON | 11.269 RON | 13.274 RON | 4 |
| 2010 | 186.244 RON | 956 RON | 63.252 RON | 54.622 RON | 23.395 RON | 14.765 RON | 5 |
| 2009 | 280.919 RON | 25.865 RON | 68.116 RON | 67.211 RON | 14.714 RON | 13.809 RON | 5 |
| 2008 | 107.739 RON | -22.345 RON | 96.314 RON | 67.211 RON | 17.047 RON | -12.056 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 298.510 RON | 635.312 RON | 1.087.519 RON | 209.576 RON | 275.857 RON | 294.546 RON | 291.806 RON | 297.063 RON | 203.200 RON | 167.400 RON | 134.610 RON | 118.925 RON | 83.504 RON | 186.244 RON | 280.919 RON | 107.739 RON |
| Venituri totale | 298.989 RON | 635.316 RON | 1.087.520 RON | 209.576 RON | 275.857 RON | 294.546 RON | 291.806 RON | 297.063 RON | 203.200 RON | 167.400 RON | 134.610 RON | 118.925 RON | 83.504 RON | 190.437 RON | 280.919 RON | 107.739 RON |
| Cheltuieli totale | 255.498 RON | 518.632 RON | 871.435 RON | 199.545 RON | 242.175 RON | 281.354 RON | 273.995 RON | 259.034 RON | 186.820 RON | 147.743 RON | 133.031 RON | 117.459 RON | 90.584 RON | 186.231 RON | 251.304 RON | 130.084 RON |
| Profit brut | 43.491 RON | 116.684 RON | 216.085 RON | 10.031 RON | 33.682 RON | 13.192 RON | 17.811 RON | 38.029 RON | 16.380 RON | 19.657 RON | 1.579 RON | 1.466 RON | 0 RON | 4.206 RON | 29.615 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 7.080 RON | — | — | 22.345 RON |
| Profit net | 37.468 RON | 100.814 RON | 206.599 RON | 8.250 RON | 31.255 RON | 10.108 RON | 14.893 RON | 35.012 RON | 14.348 RON | 17.983 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 956 RON | 25.865 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.811 RON | 2.102 RON | 7.961 RON | — | — | 22.345 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 39 RON | 32 RON | 38 RON | — | — | 0 RON | — | — | 20.412 RON | 54.622 RON | 54.622 RON | — | 31.213 RON | 54.622 RON | 67.211 RON | 67.211 RON |
| Active circulante | 418.082 RON | 378.274 RON | 296.092 RON | 71.258 RON | 61.736 RON | 26.481 RON | 46.013 RON | 75.545 RON | 23.740 RON | 1.627 RON | 23.399 RON | 5.927 RON | 11.269 RON | 23.395 RON | 14.714 RON | 17.047 RON |
| Stocuri | 11.993 RON | 10.286 RON | 24.491 RON | 20.013 RON | 24.209 RON | 9.351 RON | 15.229 RON | 32.976 RON | 13.695 RON | 228 RON | 1.525 RON | 3.571 RON | 2.428 RON | 18.874 RON | 10.145 RON | 12.176 RON |
| Creante | 350.007 RON | 6.680 RON | 11.002 RON | 1.808 RON | 3.721 RON | 449 RON | 5.448 RON | 23.949 RON | — | 562 RON | 21.874 RON | 1.955 RON | 5.216 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 56.082 RON | 361.308 RON | 260.599 RON | 49.437 RON | 33.806 RON | 16.681 RON | 25.336 RON | 18.620 RON | 10.045 RON | 837 RON | — | 401 RON | 3.625 RON | 4.521 RON | 4.569 RON | 4.871 RON |
| Cheltuieli in avans | 240 RON | 494 RON | — | 26 RON | 100 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 12.595 RON | 10.503 RON | 28.647 RON | 10.400 RON | 9.202 RON | 5.100 RON | 2.576 RON | 6.839 RON | 10.458 RON | 2.693 RON | 44.259 RON | 956 RON | 29.208 RON | 63.252 RON | 68.116 RON | 96.314 RON |
| Capitaluri proprii | 405.766 RON | 368.297 RON | 267.483 RON | 60.884 RON | 52.634 RON | 21.381 RON | 43.437 RON | 68.706 RON | 33.694 RON | 53.556 RON | 33.762 RON | 4.971 RON | 13.274 RON | 14.765 RON | 13.809 RON | -12.056 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | — | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 777 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
777 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:52).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.