Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -3.648 RON | 6.021 RON | — | 1.136 RON | -4.885 RON | — |
| 2020 | — | -60 RON | 1.841 RON | — | 604 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| -1.237 RON |
| — |
| 2019 | — | -60 RON | 1.841 RON | — | 664 RON | -1.177 RON | — |
| 2018 | — | -60 RON | 1.841 RON | — | 723 RON | -1.118 RON | — |
| 2017 | — | -60 RON | 1.841 RON | — | 783 RON | -1.058 RON | — |
| 2016 | — | -60 RON | 1.841 RON | — | 843 RON | -998 RON | — |
| 2015 | — | -87 RON | 1.841 RON | — | 903 RON | -938 RON | — |
| 2014 | — | -60 RON | 4.841 RON | — | 3.990 RON | -851 RON | — |
| 2013 | — | -60 RON | 4.841 RON | — | 4.050 RON | -791 RON | — |
| 2012 | — | -551 RON | 4.841 RON | — | 4.110 RON | -731 RON | — |
| 2011 | — | -380 RON | 4.841 RON | 491 RON | 4.170 RON | -180 RON | — |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| Cheltuieli totale | 3.648 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 87 RON | 60 RON | 60 RON | 551 RON | 380 RON |
| Pierdere bruta | 3.648 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | — | 60 RON | 60 RON | 551 RON | 380 RON |
| Pierdere neta | 3.648 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 60 RON | 87 RON | 60 RON | 60 RON | 551 RON | 380 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 491 RON |
| Active circulante | 1.136 RON | 604 RON | 664 RON | 723 RON | 783 RON | 843 RON | 903 RON | 3.990 RON | 4.050 RON | 4.110 RON | 4.170 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.136 RON | 604 RON | 664 RON | 723 RON | 783 RON | 843 RON | 903 RON | 3.990 RON | 4.050 RON | 4.110 RON | 4.170 RON |
| Datorii totale | 6.021 RON | 1.841 RON | 1.841 RON | 1.841 RON | 1.841 RON | 1.841 RON | 1.841 RON | 4.841 RON | 4.841 RON | 4.841 RON | 4.841 RON |
| Capitaluri proprii | -4.885 RON | -1.237 RON | -1.177 RON | -1.118 RON | -1.058 RON | -998 RON | -938 RON | -851 RON | -791 RON | -731 RON | -180 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
satul Sâncraiu de Mureş, com. Sâncraiu de Mureş
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.