ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
ap. 1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.741 RON | 36 RON | 737.836 RON | 0 RON | 35.740 RON | -702.096 RON | 1 |
| 2024 | 171.071 RON | -51.937 RON | 738.876 RON | — | 36.744 RON | -702.132 RON | 1 |
| 2023 | 213.686 RON | -79.264 RON | 715.485 RON | 2.524 RON | 62.766 RON | -650.195 RON | 2 |
| 2022 | 595.781 RON | -207.189 RON | 661.932 RON | 15.486 RON | 75.515 RON | -570.931 RON | 2 |
| 2021 | 1.161.337 RON | -253.446 RON | 611.710 RON | 94.679 RON | 153.289 RON | -363.742 RON | 2 |
| 2020 | 1.318.338 RON | -146.140 RON | 488.988 RON | 150.977 RON | 227.715 RON | -110.296 RON | 2 |
| 2019 | 1.288.658 RON | -57.144 RON | 512.767 RON | 209.713 RON | 338.898 RON | 35.844 RON | 3 |
| 2018 | 1.477.041 RON | 32.552 RON | 242.061 RON | 134.617 RON | 200.432 RON | 92.988 RON | 2 |
| 2017 | 1.864.386 RON | 60.236 RON | 332.505 RON | 55.874 RON | 337.067 RON | 60.436 RON | 3 |
| 2016 | 1.831.800 RON | 166.071 RON | 159.278 RON | 84.214 RON | 241.335 RON | 166.271 RON | 2 |
| 2015 | 1.254.746 RON | 137.558 RON | 80.964 RON | 48.557 RON | 218.263 RON | 185.856 RON | 2 |
| 2014 | 740.089 RON | 72.340 RON | 26.174 RON | 890 RON | 73.583 RON | 48.299 RON | 1 |
| 2013 | 326.036 RON | -2.193 RON | 138.421 RON | 2.210 RON | 112.170 RON | -24.041 RON | 1 |
| 2012 | 215.098 RON | -18.685 RON | 95.038 RON | 3.530 RON | 69.660 RON | -21.848 RON | 2 |
| 2011 | 45.098 RON | -3.363 RON | 37.404 RON | — | 34.241 RON | -3.163 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 139.741 RON | 171.071 RON | 213.686 RON | 595.781 RON | 1.161.337 RON | 1.318.338 RON | 1.288.658 RON | 1.477.041 RON | 1.864.386 RON | 1.831.800 RON | 1.254.746 RON | 740.089 RON | 326.036 RON | 215.098 RON | 45.098 RON |
| Venituri totale | 200.691 RON | 171.072 RON | 222.605 RON | 628.841 RON | 1.161.421 RON | 1.318.407 RON | 1.289.159 RON | 1.542.209 RON | 1.867.074 RON | 1.833.049 RON | 1.255.102 RON | 740.118 RON | 326.040 RON | 215.099 RON | 45.098 RON |
| Cheltuieli totale | 198.648 RON | 221.298 RON | 299.641 RON | 829.726 RON | 1.403.149 RON | 1.451.953 RON | 1.333.412 RON | 1.494.225 RON | 1.785.530 RON | 1.633.171 RON | 1.095.812 RON | 657.708 RON | 321.762 RON | 233.784 RON | 48.461 RON |
| Profit brut | 2.043 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.984 RON | 81.544 RON | 199.878 RON | 159.290 RON | 82.410 RON | 4.278 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 50.226 RON | 77.036 RON | 200.885 RON | 241.728 RON | 133.546 RON | 44.253 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 18.685 RON | 3.363 RON |
| Profit net | 36 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.552 RON | 60.236 RON | 166.071 RON | 137.558 RON | 72.340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 51.937 RON | 79.264 RON | 207.189 RON | 253.446 RON | 146.140 RON | 57.144 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.193 RON | 18.685 RON | 3.363 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 2.524 RON | 15.486 RON | 94.679 RON | 150.977 RON | 209.713 RON | 134.617 RON | 55.874 RON | 84.214 RON | 48.557 RON | 890 RON | 2.210 RON | 3.530 RON | — |
| Active circulante | 35.740 RON | 36.744 RON | 62.766 RON | 75.515 RON | 153.289 RON | 227.715 RON | 338.898 RON | 200.432 RON | 337.067 RON | 241.335 RON | 218.263 RON | 73.583 RON | 112.170 RON | 69.660 RON | 34.241 RON |
| Stocuri | 24.380 RON | 32.799 RON | 60.575 RON | 68.930 RON | 119.512 RON | 236.919 RON | 378.926 RON | 342.875 RON | 410.516 RON | 270.067 RON | 185.863 RON | 62.761 RON | 69.116 RON | 61.465 RON | 27.422 RON |
| Creante | 30 RON | 30 RON | 30 RON | 30 RON | 5.887 RON | 7.338 RON | 11.368 RON | 9.530 RON | 51.521 RON | 1.230 RON | 255 RON | — | 19.148 RON | 4.933 RON | 1.618 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.330 RON | 3.915 RON | 2.161 RON | 6.555 RON | 27.890 RON | -16.542 RON | -51.396 RON | -151.973 RON | -124.970 RON | -29.962 RON | 32.145 RON | 10.822 RON | 23.906 RON | 3.262 RON | 5.201 RON |
| Datorii totale | 737.836 RON | 738.876 RON | 715.485 RON | 661.932 RON | 611.710 RON | 488.988 RON | 512.767 RON | 242.061 RON | 332.505 RON | 159.278 RON | 80.964 RON | 26.174 RON | 138.421 RON | 95.038 RON | 37.404 RON |
| Capitaluri proprii | -702.096 RON | -702.132 RON | -650.195 RON | -570.931 RON | -363.742 RON | -110.296 RON | 35.844 RON | 92.988 RON | 60.436 RON | 166.271 RON | 185.856 RON | 48.299 RON | -24.041 RON | -21.848 RON | -3.163 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 1.404 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.404 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.