ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
bl. 7
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.407.127 RON | -45.950 RON | 317.761 RON | 5.299 RON | 120.067 RON | -192.395 RON | 2 |
| 2024 | 1.394.737 RON | 33.308 RON | 298.466 RON | 5.299 RON | 146.722 RON | -146.445 RON | 3 |
| 2023 | 1.395.579 RON | 74.650 RON | 332.091 RON | 5.299 RON | 147.039 RON | -179.753 RON | 3 |
| 2022 | 1.410.021 RON | 32.622 RON | 486.168 RON | 5.299 RON | 226.466 RON | -254.403 RON | — |
| 2021 | 1.986.014 RON | 11.725 RON | 495.536 RON | 5.299 RON | 203.311 RON | -286.926 RON | — |
| 2020 | 2.100.326 RON | 9.758 RON | 457.752 RON | 13.338 RON | 145.664 RON | -298.750 RON | — |
| 2019 | 2.509.069 RON | 20.293 RON | 503.916 RON | 25.707 RON | 170.201 RON | -308.008 RON | — |
| 2018 | 2.447.815 RON | 40.286 RON | 1.084.531 RON | 30.725 RON | 803.408 RON | -327.802 RON | — |
| 2017 | 2.902.373 RON | -509.166 RON | 1.136.746 RON | 25.801 RON | 775.262 RON | -413.087 RON | — |
| 2016 | 2.781.660 RON | 61.379 RON | 1.007.232 RON | 22.774 RON | 1.192.107 RON | 96.079 RON | 9 |
| 2015 | 2.563.497 RON | 21.981 RON | 951.001 RON | 1.551 RON | 853.525 RON | 34.703 RON | 8 |
| 2014 | 2.765.758 RON | 4.260 RON | 542.668 RON | 6.070 RON | 660.890 RON | 12.722 RON | 7 |
| 2013 | 1.551.203 RON | 6.874 RON | 1.314.110 RON | 10.522 RON | 1.850.943 RON | 8.462 RON | 6 |
| 2012 | 933.582 RON | 3.669 RON | 1.266.807 RON | 11.479 RON | 1.572.081 RON | 1.589 RON | 7 |
| 2011 | 356.209 RON | -2.280 RON | 383.941 RON | 15.777 RON | 351.576 RON | -2.080 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.407.127 RON | 1.394.737 RON | 1.395.579 RON | 1.410.021 RON | 1.986.014 RON | 2.100.326 RON | 2.509.069 RON | 2.447.815 RON | 2.902.373 RON | 2.781.660 RON | 2.563.497 RON | 2.765.758 RON | 1.551.203 RON | 933.582 RON | 356.209 RON |
| Venituri totale | 1.411.247 RON | 1.398.024 RON | 1.401.934 RON | 1.415.626 RON | 2.009.495 RON | 2.127.547 RON | 2.533.353 RON | 2.474.454 RON | 2.935.187 RON | 2.822.767 RON | 2.604.890 RON | 2.789.459 RON | 1.583.445 RON | 1.019.283 RON | 376.538 RON |
| Cheltuieli totale | 1.456.384 RON | 1.363.037 RON | 1.327.284 RON | 1.383.004 RON | 1.997.770 RON | 2.117.789 RON | 2.513.060 RON | 2.428.775 RON | 3.433.162 RON | 2.748.788 RON | 2.581.564 RON | 2.784.157 RON | 1.575.196 RON | 1.014.835 RON | 378.572 RON |
| Profit brut | 0 RON | 34.987 RON | 74.650 RON | 32.622 RON | 11.725 RON | 9.758 RON | 20.293 RON | 45.679 RON | 0 RON | 73.979 RON | 23.326 RON | 5.302 RON | 8.249 RON | 4.448 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 45.137 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 497.975 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.034 RON |
| Profit net | 0 RON | 33.308 RON | 74.650 RON | 32.622 RON | 11.725 RON | 9.758 RON | 20.293 RON | 40.286 RON | 0 RON | 61.379 RON | 21.981 RON | 4.260 RON | 6.874 RON | 3.669 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 45.950 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 509.166 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.280 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.299 RON | 5.299 RON | 5.299 RON | 5.299 RON | 5.299 RON | 13.338 RON | 25.707 RON | 30.725 RON | 25.801 RON | 22.774 RON | 1.551 RON | 6.070 RON | 10.522 RON | 11.479 RON | 15.777 RON |
| Active circulante | 120.067 RON | 146.722 RON | 147.039 RON | 226.466 RON | 203.311 RON | 145.664 RON | 170.201 RON | 803.408 RON | 775.262 RON | 1.192.107 RON | 853.525 RON | 660.890 RON | 1.850.943 RON | 1.572.081 RON | 351.576 RON |
| Stocuri | 65.940 RON | 68.142 RON | 51.251 RON | 14.449 RON | 60.621 RON | 28.754 RON | 39.697 RON | 110.257 RON | 36.073 RON | 470.006 RON | 84.244 RON | 466.345 RON | 1.025.563 RON | 813.077 RON | 226.405 RON |
| Creante | 34.014 RON | 27.698 RON | 62.581 RON | 206.179 RON | 136.023 RON | 111.034 RON | 106.153 RON | 532.848 RON | 612.394 RON | 654.286 RON | 680.424 RON | 144.040 RON | 798.870 RON | 743.519 RON | 99.377 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.113 RON | 50.882 RON | 33.207 RON | 5.838 RON | 6.667 RON | 5.876 RON | 24.351 RON | 160.303 RON | 126.795 RON | 67.815 RON | 88.857 RON | 50.505 RON | 26.510 RON | 15.485 RON | 25.794 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 34.166 RON | 34.166 RON | 0 RON | 242.198 RON | — | — | 4.836 RON | 14.508 RON |
| Datorii totale | 317.761 RON | 298.466 RON | 332.091 RON | 486.168 RON | 495.536 RON | 457.752 RON | 503.916 RON | 1.084.531 RON | 1.136.746 RON | 1.007.232 RON | 951.001 RON | 542.668 RON | 1.314.110 RON | 1.266.807 RON | 383.941 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 111.570 RON | 111.570 RON | 111.570 RON | 111.570 RON | 111.570 RON | 538.893 RON | 320.000 RON | — |
| Capitaluri proprii | -192.395 RON | -146.445 RON | -179.753 RON | -254.403 RON | -286.926 RON | -298.750 RON | -308.008 RON | -327.802 RON | -413.087 RON | 96.079 RON | 34.703 RON | 12.722 RON | 8.462 RON | 1.589 RON | -2.080 RON |
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | — | — | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | — | — | — | — | — | — | 9 | 8 | 7 | 6 | 7 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 31.497 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
31.497 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 14:28).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.