PROTECTION OBJECTIVES PERSONS & INFORMATIONS SRL
- J23/1951/2011ILFOVdin 22.07.2011
- J2020005876408BUCURESTIdin 04.06.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
corp C2
întreg imobilul
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.029 RON | 3.344 RON | 108.862 RON | 34.022 RON | 138.184 RON | 63.344 RON | 1 |
| 2024 | 381.180 RON | 17.876 RON | 19.676 RON | 88.205 RON | 100.962 RON | 169.491 RON | 3 |
| 2023 | 851.059 RON | 91.615 RON | 181.476 RON | 161.029 RON | 250.202 RON | 229.755 RON | 6 |
| 2022 | 1.329.771 RON | 362.597 RON | 260.903 RON | 215.428 RON | 433.615 RON | 388.140 RON | 5 |
| 2021 | 666.876 RON | 34.603 RON | 219.730 RON | 32.498 RON | 212.775 RON | 25.543 RON | 4 |
| 2020 | 993.800 RON | -215.905 RON | 448.150 RON | 107.881 RON | 331.208 RON | -9.061 RON | 19 |
| 2019 | 1.508.817 RON | 14.885 RON | 613.008 RON | 285.384 RON | 529.668 RON | 202.044 RON | 21 |
| 2018 | 2.136.805 RON | 8.166 RON | 601.115 RON | 503.691 RON | 284.582 RON | 187.158 RON | — |
| 2017 | 2.085.969 RON | 15.609 RON | 915.950 RON | 763.191 RON | 331.751 RON | 178.992 RON | 55 |
| 2016 | 1.311.746 RON | 72.856 RON | 1.145.208 RON | 681.985 RON | 581.606 RON | 118.383 RON | — |
| 2015 | 1.230.643 RON | 45.287 RON | 700.310 RON | 494.067 RON | 822.466 RON | 616.223 RON | — |
| 2014 | 1.792.727 RON | 557.085 RON | 1.045.318 RON | 558.354 RON | 1.165.779 RON | 678.815 RON | 30 |
| 2013 | 606.400 RON | 173.730 RON | 622.424 RON | 510.036 RON | 286.318 RON | 173.930 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 94.029 RON | 381.180 RON | 851.059 RON | 1.329.771 RON | 666.876 RON | 993.800 RON | 1.508.817 RON | 2.136.805 RON | 2.085.969 RON | 1.311.746 RON | 1.230.643 RON | 1.792.727 RON | 606.400 RON |
| Venituri totale | 126.769 RON | 426.207 RON | 853.337 RON | 1.337.871 RON | 699.146 RON | 1.206.929 RON | 1.513.449 RON | 2.152.682 RON | 2.162.361 RON | 1.372.493 RON | 1.329.672 RON | 1.825.896 RON | 607.795 RON |
| Cheltuieli totale | 118.549 RON | 393.017 RON | 754.218 RON | 883.778 RON | 658.708 RON | 1.422.834 RON | 1.495.394 RON | 2.135.187 RON | 2.125.588 RON | 1.282.622 RON | 1.275.294 RON | 1.165.478 RON | 399.745 RON |
| Profit brut | 8.220 RON | 33.190 RON | 99.119 RON | 454.093 RON | 40.438 RON | 0 RON | 18.055 RON | 17.495 RON | 36.773 RON | 89.871 RON | 54.378 RON | 660.418 RON | 208.050 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 215.905 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 3.344 RON | 17.876 RON | 91.615 RON | 362.597 RON | 34.603 RON | 0 RON | 14.885 RON | 8.166 RON | 15.609 RON | 72.856 RON | 45.287 RON | 557.085 RON | 173.730 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 215.905 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.022 RON | 88.205 RON | 161.029 RON | 215.428 RON | 32.498 RON | 107.881 RON | 285.384 RON | 503.691 RON | 763.191 RON | 681.985 RON | 494.067 RON | 558.354 RON | 510.036 RON |
| Active circulante | 138.184 RON | 100.962 RON | 250.202 RON | 433.615 RON | 212.775 RON | 331.208 RON | 529.668 RON | 284.582 RON | 331.751 RON | 581.606 RON | 822.466 RON | 1.165.779 RON | 286.318 RON |
| Stocuri | 3.956 RON | — | 7.758 RON | 13.556 RON | 8.008 RON | 0 RON | 29.754 RON | 25.012 RON | 22.648 RON | — | — | — | — |
| Creante | 118.348 RON | 48.379 RON | 114.119 RON | 360.722 RON | 145.522 RON | 218.076 RON | 425.354 RON | 210.622 RON | 247.658 RON | 70.185 RON | 99.671 RON | 583.534 RON | 84.892 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.880 RON | 52.583 RON | 128.325 RON | 59.337 RON | 59.245 RON | 113.132 RON | 74.560 RON | 48.948 RON | 61.445 RON | 511.421 RON | 722.795 RON | 582.245 RON | 201.426 RON |
| Datorii totale | 108.862 RON | 19.676 RON | 181.476 RON | 260.903 RON | 219.730 RON | 448.150 RON | 613.008 RON | 601.115 RON | 915.950 RON | 1.145.208 RON | 700.310 RON | 1.045.318 RON | 622.424 RON |
| Capitaluri proprii | 63.344 RON | 169.491 RON | 229.755 RON | 388.140 RON | 25.543 RON | -9.061 RON | 202.044 RON | 187.158 RON | 178.992 RON | 118.383 RON | 616.223 RON | 678.815 RON | 173.930 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 6 | 5 | 4 | 19 | 21 | — | 55 | — | — | 30 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 325.663 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 236.043 lei.
Achizitii directe
8 contracte
236.035 lei
Licitatii publice
1 contract
89.628 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:45).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
VirTra Systems, Inc.CUI 931207631 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
LEMPEŞ SECURITY SRLCUI 33948252 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
CONFIDENT SECURITY GUARD SRLCUI 37146723 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
RAYD SECURITY STAR S.R.L.CUI 30798169 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MYAROM SRLCUI 33141111 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.