| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.777.600 RON | 236.212 RON | 2.986.675 RON | 1.915.860 RON | 2.428.377 RON | 1.357.562 RON | 10 |
| 2024 | 2.476.620 RON | 425.868 RON | 3.244.413 RON | 2.132.513 RON | 2.221.776 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.109.876 RON |
| 10 |
| 2023 | 2.406.797 RON | 54.247 RON | 4.602.923 RON | 2.414.594 RON | 2.872.337 RON | 684.008 RON | 8 |
| 2022 | 2.269.275 RON | 97.730 RON | 2.543.273 RON | 1.548.645 RON | 1.624.389 RON | 629.761 RON | 6 |
| 2021 | 2.134.359 RON | 235.916 RON | 2.036.462 RON | 1.036.169 RON | 1.532.324 RON | 532.031 RON | 11 |
| 2020 | 1.843.897 RON | 250.200 RON | 1.609.516 RON | 390.341 RON | 1.520.396 RON | 301.221 RON | 5 |
| 2019 | 1.418.149 RON | 30.066 RON | 1.727.933 RON | 468.647 RON | 1.310.307 RON | 51.021 RON | 7 |
| 2018 | 1.283.848 RON | 145.279 RON | 1.476.042 RON | 350.220 RON | 1.145.777 RON | 19.955 RON | — |
| 2017 | 1.043.510 RON | 14.880 RON | 1.822.275 RON | 489.807 RON | 1.208.579 RON | -123.889 RON | 7 |
| 2016 | 824.363 RON | 3.553 RON | 1.364.740 RON | 213.064 RON | 966.914 RON | -184.762 RON | 7 |
| 2015 | 559.847 RON | -6.441 RON | 878.692 RON | 291.476 RON | 398.851 RON | -188.311 RON | 4 |
| 2014 | 349.872 RON | -11.103 RON | 773.181 RON | 170.805 RON | 420.505 RON | -181.871 RON | 4 |
| 2013 | 424.248 RON | -13.807 RON | 769.598 RON | 118.661 RON | 479.370 RON | -171.567 RON | 4 |
| 2012 | 63.470 RON | -111.968 RON | 596.027 RON | 163.275 RON | 320.685 RON | -112.067 RON | 3 |
| 2011 | 0 RON | -299 RON | 4.000 RON | 263 RON | 3.638 RON | -99 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.777.600 RON | 2.476.620 RON | 2.406.797 RON | 2.269.275 RON | 2.134.359 RON | 1.843.897 RON | 1.418.149 RON | 1.283.848 RON | 1.043.510 RON | 824.363 RON | 559.847 RON | 349.872 RON | 424.248 RON | 63.470 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 2.826.788 RON | 2.421.373 RON | 2.967.437 RON | 2.279.971 RON | 2.131.633 RON | 1.876.558 RON | 1.418.701 RON | 1.352.627 RON | 1.051.402 RON | 781.758 RON | 555.914 RON | 360.205 RON | 432.979 RON | 63.779 RON | |
| Cheltuieli totale | 2.537.012 RON | 1.927.066 RON | 2.883.456 RON | 2.164.864 RON | 1.876.120 RON | 1.613.122 RON | 1.374.747 RON | 1.193.595 RON | 1.028.145 RON | 774.235 RON | 558.101 RON | 368.784 RON | 446.786 RON | 175.747 RON | |
| Profit brut | 289.776 RON | 494.307 RON | 83.981 RON | 115.107 RON | 255.513 RON | 263.436 RON | 43.954 RON | 159.032 RON | 23.257 RON | 7.523 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.579 RON | 13.807 RON | 111.968 RON | |
| Profit net | 236.212 RON | 425.868 RON | 54.247 RON | 97.730 RON | 235.916 RON | 250.200 RON | 30.066 RON | 145.279 RON | 14.880 RON | 3.553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.441 RON | 11.103 RON | 13.807 RON | 111.968 RON | |
| Active fixe (imobilizate) | 1.915.860 RON | 2.132.513 RON | 2.414.594 RON | 1.548.645 RON | 1.036.169 RON | 390.341 RON | 468.647 RON | 350.220 RON | 489.807 RON | 213.064 RON | 291.476 RON | 170.805 RON | 118.661 RON | 163.275 RON | |
| Active circulante | 2.428.377 RON | 2.221.776 RON | 2.872.337 RON | 1.624.389 RON | 1.532.324 RON | 1.520.396 RON | 1.310.307 RON | 1.145.777 RON | 1.208.579 RON | 966.914 RON | 398.851 RON | 420.505 RON | 479.370 RON | 320.685 RON | |
| Stocuri | 1.521.218 RON | 1.395.101 RON | 1.495.269 RON | 937.980 RON | 746.769 RON | 846.351 RON | 721.792 RON | 616.559 RON | 845.044 RON | 631.961 RON | 116.496 RON | 137.436 RON | 123.194 RON | 187.353 RON | |
| Creante | 909.386 RON | 762.732 RON | 1.035.794 RON | 621.223 RON | 642.376 RON | 469.093 RON | 432.009 RON | 297.910 RON | 328.537 RON | 271.534 RON | 260.249 RON | 217.838 RON | 274.410 RON | 114.351 RON | |
| Casa si conturi la banci | -2.227 RON | 63.943 RON | 341.274 RON | 65.186 RON | 143.179 RON | 204.952 RON | 156.506 RON | 231.308 RON | 34.998 RON | 63.419 RON | 22.106 RON | 65.231 RON | 81.766 RON | 18.981 RON | |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 54 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.986.675 RON | 3.244.413 RON | 4.602.923 RON | 2.543.273 RON | 2.036.462 RON | 1.609.516 RON | 1.727.933 RON | 1.476.042 RON | 1.822.275 RON | 1.364.740 RON | 878.692 RON | 773.181 RON | 769.598 RON | 596.027 RON | |
| Capitaluri proprii | 1.357.562 RON | 1.109.876 RON | 684.008 RON | 629.761 RON | 532.031 RON | 301.221 RON | 51.021 RON | 19.955 RON | -123.889 RON | -184.762 RON | -188.311 RON | -181.871 RON | -171.567 RON | -112.067 RON | |
| Capital subscris varsat | 60.000 RON | 48.600 RON | 48.600 RON | 48.600 RON | 48.600 RON | 48.600 RON | 48.600 RON | 47.600 RON | 47.600 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 200 RON | 200 RON | |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 8 | 6 | 11 | 5 | 7 | — | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 3 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 0 RON |
| 299 RON |
| 0 RON |
| 299 RON |
| 0 RON |
| 299 RON |
| 263 RON |
| 3.638 RON |
| 37 RON |
| 3.199 RON |
| 402 RON |
| 4.000 RON |
| -99 RON |
| 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
etaj parter, ap. 1, corp C + D, 380 mp, CF 302066-C1 -U2 al municipiului Arad
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
56 de contracte atribuite, in valoare de 50.741 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 50.797 lei.
Achizitii directe
56 de contracte
50.741 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:58).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.