ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea având ca obiect validare poprire, privind creditoarea Investcapital LTD, (...) şi terţul poprit Elenelis S.R.L., (...), debitor fiind Hudumiac Dan, (...). Validează poprirea înfiinţată prin adresa emisă la data de 04.03.2025 în dosarul de executare nr. 886/M/2019 al Societăţii Civile Profesionale a Executorilor Judecătoreşti Moroşan Oana - Georgeta şi Ţugui Claudia, comunicată terţului poprit la data de 12.03.2025. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei sumele datorate de către acesta debitorului începând cu data de 12.03.2025, în limita cotei de 1/3 din venitul lunar net, până la concurenţa sumei de 978,33 lei, cu respectarea dispoziţiilor art. 729 din Codul de procedură civilă. Respinge ca neîntemeiată cererea de amendare a terţului poprit. Obligă terţul poprit la plata sumei de 20 lei în favoarea creditoarei, reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 30.07.2025.
Admite cererea de menţinere poprire formulată de creditorul Municipiul Suceava prin reprezentant legal Primarul Municipiului Suceava, în contradictoriu cu debitorul Hudumiac Dan şi cu terţul poprit S.C. ELENELIS S.R.L., prin administrator Diaconu Carmen. Menţine poprirea înfiinţată de creditorul Municipiul Suceava privind pe debitorul Hudumiac Dan şi pe terţul poprit S.C. ELENELIS S.R.L. prin adresa de înfiinţare a popririi nr. 118746/10.06.2024 până la concurenţa sumei de 1030 lei, în temeiul raporturilor juridice existente între aceştia, în limita creanţei şi în cota prevăzută de lege. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Fălticeni. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 03.02.2025.
Amână pronunţarea pentru data de 3.02.2025. Pronunţată astăzi, 17.01.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 676.404 RON | 30 RON | 191.024 RON | 100.181 RON | 162.668 RON | 92.042 RON | 2 |
| 2024 | 717.888 RON | 22.362 RON | 215.076 RON | 131.553 RON | 184.973 RON | 116.013 RON | 2 |
| 2023 | 743.618 RON | 6.568 RON | 146.505 RON | 87.224 RON | 165.922 RON | 113.652 RON | 4 |
| 2022 | 956.351 RON | 523 RON | 152.777 RON | 92.786 RON | 167.074 RON | 107.083 RON | 4 |
| 2021 | 1.005.196 RON | 707 RON | 263.593 RON | 134.541 RON | 235.611 RON | 106.559 RON | 5 |
| 2020 | 634.946 RON | 2.602 RON | 249.362 RON | 44.638 RON | 310.577 RON | 105.853 RON | 4 |
| 2019 | 785.360 RON | 4.611 RON | 125.254 RON | 49.338 RON | 179.167 RON | 103.251 RON | 4 |
| 2018 | 1.028.815 RON | 14.416 RON | 230.208 RON | 142.199 RON | 139.129 RON | 51.120 RON | 6 |
| 2017 | 1.573.567 RON | 25.259 RON | 329.744 RON | 261.924 RON | 104.524 RON | 36.704 RON | 8 |
| 2016 | 1.673.000 RON | 11.245 RON | 447.839 RON | 379.463 RON | 79.821 RON | 11.445 RON | 8 |
| 2015 | 1.340.973 RON | 96.818 RON | 351.227 RON | 310.144 RON | 159.252 RON | 118.169 RON | 5 |
| 2014 | 1.111.916 RON | 39.901 RON | 31.512 RON | 32.753 RON | 38.860 RON | 40.101 RON | 3 |
| 2013 | 1.487.150 RON | 38.059 RON | 104.942 RON | 23.540 RON | 100.583 RON | 38.259 RON | 4 |
| 2012 | 1.063.775 RON | 55.470 RON | 50.726 RON | 22.978 RON | 83.418 RON | 55.670 RON | 3 |
| 2011 | 125.116 RON | 19.408 RON | 23.538 RON | — | 43.146 RON | 19.608 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 676.404 RON | 717.888 RON | 743.618 RON | 956.351 RON | 1.005.196 RON | 634.946 RON | 785.360 RON | 1.028.815 RON | 1.573.567 RON | 1.673.000 RON | 1.340.973 RON | 1.111.916 RON | 1.487.150 RON | 1.063.775 RON | 125.116 RON |
| Venituri totale | 676.404 RON | 734.543 RON | 749.085 RON | 995.120 RON | 1.031.275 RON | 655.671 RON | 796.213 RON | 1.048.670 RON | 1.603.762 RON | 1.725.000 RON | 1.361.719 RON | 1.122.204 RON | 1.497.457 RON | 1.141.518 RON | 125.471 RON |
| Cheltuieli totale | 673.886 RON | 705.318 RON | 741.355 RON | 994.182 RON | 1.030.433 RON | 652.602 RON | 785.103 RON | 1.023.886 RON | 1.563.124 RON | 1.711.613 RON | 1.246.460 RON | 1.074.703 RON | 1.452.149 RON | 1.075.482 RON | 102.366 RON |
| Profit brut | 2.518 RON | 29.225 RON | 7.730 RON | 938 RON | 842 RON | 3.069 RON | 11.110 RON | 24.784 RON | 40.638 RON | 13.387 RON | 115.259 RON | 47.501 RON | 45.308 RON | 66.036 RON | 23.105 RON |
| Profit net | 30 RON | 22.362 RON | 6.568 RON | 523 RON | 707 RON | 2.602 RON | 4.611 RON | 14.416 RON | 25.259 RON | 11.245 RON | 96.818 RON | 39.901 RON | 38.059 RON | 55.470 RON | 19.408 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 100.181 RON | 131.553 RON | 87.224 RON | 92.786 RON | 134.541 RON | 44.638 RON | 49.338 RON | 142.199 RON | 261.924 RON | 379.463 RON | 310.144 RON | 32.753 RON | 23.540 RON | 22.978 RON | — |
| Active circulante | 162.668 RON | 184.973 RON | 165.922 RON | 167.074 RON | 235.611 RON | 310.577 RON | 179.167 RON | 139.129 RON | 104.524 RON | 79.821 RON | 159.252 RON | 38.860 RON | 100.583 RON | 83.418 RON | 43.146 RON |
| Stocuri | 2.741 RON | — | 17.992 RON | 15.186 RON | 11.715 RON | — | 4.302 RON | 9.866 RON | — | — | — | — | — | — | 4.040 RON |
| Creante | 132.313 RON | 144.741 RON | 109.672 RON | 144.693 RON | 223.601 RON | 327.181 RON | 192.006 RON | 106.659 RON | 104.457 RON | 79.721 RON | 158.890 RON | 38.860 RON | 100.194 RON | 82.774 RON | 19.002 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.614 RON | 40.232 RON | 38.258 RON | 7.195 RON | 295 RON | -16.604 RON | -17.141 RON | 22.604 RON | 67 RON | 100 RON | 362 RON | — | 389 RON | 644 RON | 20.104 RON |
| Cheltuieli in avans | 20.217 RON | 14.563 RON | 7.011 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 19.078 RON | — | — |
| Datorii totale | 191.024 RON | 215.076 RON | 146.505 RON | 152.777 RON | 263.593 RON | 249.362 RON | 125.254 RON | 230.208 RON | 329.744 RON | 447.839 RON | 351.227 RON | 31.512 RON | 104.942 RON | 50.726 RON | 23.538 RON |
| Capitaluri proprii | 92.042 RON | 116.013 RON | 113.652 RON | 107.083 RON | 106.559 RON | 105.853 RON | 103.251 RON | 51.120 RON | 36.704 RON | 11.445 RON | 118.169 RON | 40.101 RON | 38.259 RON | 55.670 RON | 19.608 RON |
| Capital subscris varsat | 47.720 RON | 47.720 RON | 47.720 RON | 47.720 RON | 47.720 RON | 47.720 RON | 47.720 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 8 | 8 | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 |