ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de validare a popririi. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 12.05.2025, emisă de către BEJ Ochian Doru-Cătălin în dosarul de executare nr. 6379/2024, comunicată terţului poprit la data de 21.05.2025, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, până la realizarea creanţei în cuantum de 18.351,81 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei 1/3 din venitul lunar net al debitoarei, în limita creanţei de 18.351,81 lei, cu respectarea dispoziţiilor art. 729 alin. (2) şi art. 790 alin. (6) C. proc.civ. Obligă terţul poprit la plata în favoarea petentei a sumei de 20 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290.690 RON | 37.568 RON | 177.487 RON | 128.906 RON | 298.103 RON | 249.522 RON | 1 |
| 2024 | 556.359 RON | 135.181 RON | 132.746 RON | 136.294 RON | 208.406 RON | 211.954 RON | 1 |
| 2023 | 319.544 RON | 76.533 RON | 111.506 RON | 147.846 RON | 40.433 RON | 76.773 RON | 1 |
| 2022 | 39.476 RON | 10.739 RON | 54.173 RON | 68.064 RON | 26.586 RON | 40.477 RON | 1 |
| 2021 | 9.392 RON | -1.240 RON | 51.984 RON | 70.422 RON | 11.300 RON | 29.738 RON | — |
| 2020 | 11.268 RON | -195 RON | 51.900 RON | 67.917 RON | 14.960 RON | 30.977 RON | — |
| 2019 | 31.620 RON | 6.912 RON | 53.848 RON | 66.607 RON | 18.413 RON | 31.172 RON | — |
| 2018 | 87.342 RON | 21.253 RON | 74.656 RON | 68.288 RON | 30.628 RON | 24.260 RON | 1 |
| 2017 | 34.771 RON | -397 RON | 66.629 RON | 66.476 RON | 3.159 RON | 3.006 RON | 1 |
| 2016 | 15.675 RON | -2.440 RON | 60.721 RON | 50.582 RON | 13.542 RON | 3.403 RON | 0 |
| 2015 | 24.863 RON | 15.800 RON | 3.817 RON | — | 9.660 RON | 5.843 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -840 RON | 11.373 RON | — | 1.416 RON | -9.957 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -2.098 RON | 10.276 RON | — | 1.159 RON | -9.117 RON | — |
| 2012 | 36.003 RON | -8.734 RON | 10.393 RON | — | 3.374 RON | -7.019 RON | 1 |
| 2011 | 27.746 RON | 1.515 RON | 8.133 RON | — | 9.848 RON | 1.715 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 290.690 RON | 556.359 RON | 319.544 RON | 39.476 RON | 9.392 RON | 11.268 RON | 31.620 RON | 87.342 RON | 34.771 RON | 15.675 RON | 24.863 RON | 0 RON | 0 RON | 36.003 RON | 27.746 RON |
| Venituri totale | 290.691 RON | 556.987 RON | 319.545 RON | 39.476 RON | 9.392 RON | 11.268 RON | 31.620 RON | 87.342 RON | 34.771 RON | 15.675 RON | 24.865 RON | 0 RON | 0 RON | 36.003 RON | 27.746 RON |
| Cheltuieli totale | 239.307 RON | 395.301 RON | 239.877 RON | 27.791 RON | 10.351 RON | 11.128 RON | 23.758 RON | 63.469 RON | 34.148 RON | 17.645 RON | 8.319 RON | 840 RON | 2.098 RON | 44.737 RON | 25.942 RON |
| Profit brut | 51.384 RON | 161.686 RON | 79.668 RON | 11.685 RON | 0 RON | 140 RON | 7.862 RON | 23.873 RON | 623 RON | 0 RON | 16.546 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.804 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 959 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.970 RON | — | 840 RON | 2.098 RON | 8.734 RON | 0 RON |
| Profit net | 37.568 RON | 135.181 RON | 76.533 RON | 10.739 RON | 0 RON | 0 RON | 6.912 RON | 21.253 RON | 0 RON | 0 RON | 15.800 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.515 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.240 RON | 195 RON | 0 RON | 0 RON | 397 RON | 2.440 RON | 0 RON | 840 RON | 2.098 RON | 8.734 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 128.906 RON | 136.294 RON | 147.846 RON | 68.064 RON | 70.422 RON | 67.917 RON | 66.607 RON | 68.288 RON | 66.476 RON | 50.582 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 298.103 RON | 208.406 RON | 40.433 RON | 26.586 RON | 11.300 RON | 14.960 RON | 18.413 RON | 30.628 RON | 3.159 RON | 13.542 RON | 9.660 RON | 1.416 RON | 1.159 RON | 3.374 RON | 9.848 RON |
| Stocuri | 22.933 RON | 14.504 RON | 13.791 RON | 4.903 RON | 2.591 RON | 2.591 RON | 2.591 RON | 258 RON | 258 RON | 258 RON | 258 RON | 258 RON | 258 RON | 258 RON | 5.024 RON |
| Creante | 249.390 RON | 155.379 RON | 12.144 RON | 21.452 RON | 3.088 RON | 3.121 RON | 4.646 RON | 4.884 RON | 2.843 RON | 2.253 RON | 5.963 RON | 1.061 RON | 870 RON | 548 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 25.780 RON | 38.523 RON | 14.498 RON | 231 RON | 5.621 RON | 9.248 RON | 11.176 RON | 25.486 RON | 58 RON | 11.031 RON | 3.439 RON | 97 RON | 31 RON | 2.568 RON | 4.824 RON |
| Datorii totale | 177.487 RON | 132.746 RON | 111.506 RON | 54.173 RON | 51.984 RON | 51.900 RON | 53.848 RON | 74.656 RON | 66.629 RON | 60.721 RON | 3.817 RON | 11.373 RON | 10.276 RON | 10.393 RON | 8.133 RON |
| Capitaluri proprii | 249.522 RON | 211.954 RON | 76.773 RON | 40.477 RON | 29.738 RON | 30.977 RON | 31.172 RON | 24.260 RON | 3.006 RON | 3.403 RON | 5.843 RON | -9.957 RON | -9.117 RON | -7.019 RON | 1.715 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 1 | — | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 9.313.476 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 526.205 lei.
Achizitii directe
5 contracte
526.200 lei
Licitatii publice
1 contract
8.787.276 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:40).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ARC CONCEPT INVEST SRLCUI 24455336 | 3 | 2 | 1 | — | vezi ↗ |
AVENTUS DESIGN SRLCUI 35931524 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
COMTELEPREST SATELIT SRLCUI 25685589 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
AS3 - ADMINISTRARE STRAZI S3 SRLCUI 37804080 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
P.C.E. ELECTRIC SRLCUI 9108996 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
THERMOFLUX SRLCUI 9232322 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ARC CONCEPT INVEST SRLCUI 24455336 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.