ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei BEGA TURISM SRL, ca neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanţii MUNICIPIUL TIMIŞOARA PRIN PRIMAR şi CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMIŞOARA, în contradictoriu cu pârâtele ADFISHEXPERT SRL şi BEGA TURISM SA, ca fiind introdusă de persoane fără calitate procesuală activă. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamantul PRIMARUL MUNICIPIULUI TIMIŞOARA, în contradictoriu cu pârâtele ADFISHEXPERT SRL şi BEGA TURISM SA, ca rămasă fără obiect. Fără cheltuieli de judecată Cu drept de apel, în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 05.02.2026.
În vederea acordarii unui termen în continuare, amână judecarea cauzei la data de 05.02.2026.
Admite plângerea contravenţională formulată de petenta Adfishexpert S.R.L., în contradictoriu cu intimatul Inspectoratul de Poliţie Judeţean Alba. Anulează procesul-verbal de contravenţie seria PABX nr. 377648 din data de 10.05.2024 şi dispune exonerarea petentei de la plata amenzii aplicate. Constată că intimatul nu a solicitat cheltuieli de judecată, iar petenta a solicitat cheltuieli de judecată pe cale separată. Cu drept de apel, în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Timi?oara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 19.03.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.03.2025.
Termen: 04.03.2025, ora 10, sala 329 în vederea administrării probelor încuviinţate.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.794.829 RON | 127.464 RON | 4.397.845 RON | 3.329.703 RON | 5.974.981 RON | 4.934.248 RON | 6 |
| 2024 | 7.234.703 RON | 1.008.032 RON | 2.792.713 RON | 2.215.659 RON | 5.536.423 RON | 4.977.858 RON | 7 |
| 2023 | 7.016.612 RON | 936.699 RON | 2.166.049 RON | 2.204.358 RON | 3.762.302 RON | 3.800.611 RON | 9 |
| 2022 | 7.225.746 RON | 324.514 RON | 1.420.417 RON | 1.659.636 RON | 2.624.693 RON | 2.863.912 RON | 11 |
| 2021 | 5.982.770 RON | 1.139.007 RON | 1.418.956 RON | 998.608 RON | 2.959.746 RON | 2.539.398 RON | 18 |
| 2020 | 4.679.395 RON | 1.230.205 RON | 1.067.205 RON | 265.462 RON | 2.202.134 RON | 1.400.391 RON | 15 |
| 2019 | 2.786.911 RON | 163.709 RON | 666.622 RON | 256.510 RON | 651.487 RON | 241.375 RON | 10 |
| 2018 | 1.638.044 RON | -42.402 RON | 365.800 RON | 232.987 RON | 210.469 RON | 77.656 RON | 8 |
| 2017 | 1.354.162 RON | 136.153 RON | 367.295 RON | 126.815 RON | 360.901 RON | 120.421 RON | 8 |
| 2016 | 951.897 RON | 39.708 RON | 391.487 RON | 210.133 RON | 165.622 RON | -15.732 RON | 4 |
| 2015 | 635.767 RON | -59.556 RON | 325.654 RON | 71.477 RON | 198.737 RON | -55.440 RON | — |
| 2014 | 431.967 RON | 16.899 RON | 249.255 RON | 56.109 RON | 197.681 RON | 4.535 RON | 2 |
| 2013 | 346.037 RON | 96.536 RON | 135.904 RON | 13.554 RON | 109.985 RON | -12.365 RON | 1 |
| 2012 | 295.856 RON | -99.739 RON | 164.670 RON | — | 55.769 RON | -108.901 RON | 1 |
| 2011 | 11.710 RON | -9.562 RON | 85.700 RON | — | 76.338 RON | -9.362 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.794.829 RON | 7.234.703 RON | 7.016.612 RON | 7.225.746 RON | 5.982.770 RON | 4.679.395 RON | 2.786.911 RON | 1.638.044 RON | 1.354.162 RON | 951.897 RON | 635.767 RON | 431.967 RON | 346.037 RON | 295.856 RON | 11.710 RON |
| Venituri totale | 7.089.020 RON | 7.718.998 RON | 7.291.213 RON | 10.094.485 RON | 6.089.643 RON | 4.755.812 RON | 2.850.760 RON | 1.656.319 RON | 1.464.128 RON | 967.348 RON | 674.078 RON | 441.546 RON | 579.505 RON | 296.093 RON | 11.710 RON |
| Cheltuieli totale | 6.887.569 RON | 6.455.950 RON | 6.163.110 RON | 9.688.920 RON | 4.839.703 RON | 3.480.017 RON | 2.658.596 RON | 1.682.174 RON | 1.308.556 RON | 919.463 RON | 733.634 RON | 423.875 RON | 482.969 RON | 395.832 RON | 21.272 RON |
| Profit brut | 201.451 RON | 1.263.048 RON | 1.128.103 RON | 405.565 RON | 1.249.940 RON | 1.275.795 RON | 192.164 RON | 0 RON | 155.572 RON | 47.885 RON | 0 RON | 17.671 RON | 96.536 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.855 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 99.739 RON | 9.562 RON |
| Profit net | 127.464 RON | 1.008.032 RON | 936.699 RON | 324.514 RON | 1.139.007 RON | 1.230.205 RON | 163.709 RON | 0 RON | 136.153 RON | 39.708 RON | 0 RON | 16.899 RON | 96.536 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.402 RON | 0 RON | 0 RON | 59.556 RON | 0 RON | 0 RON | 99.739 RON | 9.562 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.329.703 RON | 2.215.659 RON | 2.204.358 RON | 1.659.636 RON | 998.608 RON | 265.462 RON | 256.510 RON | 232.987 RON | 126.815 RON | 210.133 RON | 71.477 RON | 56.109 RON | 13.554 RON | — | — |
| Active circulante | 5.974.981 RON | 5.536.423 RON | 3.762.302 RON | 2.624.693 RON | 2.959.746 RON | 2.202.134 RON | 651.487 RON | 210.469 RON | 360.901 RON | 165.622 RON | 198.737 RON | 197.681 RON | 109.985 RON | 55.769 RON | 76.338 RON |
| Stocuri | 4.754.171 RON | 4.523.603 RON | 3.110.619 RON | 1.329.107 RON | 2.337.521 RON | 1.639.514 RON | 426.594 RON | 167.550 RON | 259.843 RON | 97.434 RON | 121.198 RON | 148.082 RON | 107.389 RON | 49.781 RON | 75.758 RON |
| Creante | 1.166.522 RON | 910.007 RON | 498.750 RON | 962.739 RON | 568.928 RON | 402.743 RON | 190.211 RON | 21.007 RON | 15.662 RON | 52.339 RON | 66.813 RON | 38.357 RON | 1.962 RON | 20 RON | 580 RON |
| Casa si conturi la banci | 54.288 RON | 102.813 RON | 152.933 RON | 332.847 RON | 53.297 RON | 159.877 RON | 34.682 RON | 21.912 RON | 85.396 RON | 15.849 RON | 10.726 RON | 11.242 RON | 634 RON | 5.968 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 27.409 RON | 18.489 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 4.397.845 RON | 2.792.713 RON | 2.166.049 RON | 1.420.417 RON | 1.418.956 RON | 1.067.205 RON | 666.622 RON | 365.800 RON | 367.295 RON | 391.487 RON | 325.654 RON | 249.255 RON | 135.904 RON | 164.670 RON | 85.700 RON |
| Capitaluri proprii | 4.934.248 RON | 4.977.858 RON | 3.800.611 RON | 2.863.912 RON | 2.539.398 RON | 1.400.391 RON | 241.375 RON | 77.656 RON | 120.421 RON | -15.732 RON | -55.440 RON | 4.535 RON | -12.365 RON | -108.901 RON | -9.362 RON |
| Capital subscris varsat | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 9 | 11 | 18 | 15 | 10 | 8 | 8 | 4 | — | 2 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
53 de contracte atribuite, in valoare de 215.004 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 152.952 lei.
Achizitii directe
34 de contracte
152.918 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
19 contracte
62.086 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 08:27).