PRIMA GUARD SRL
- J20/904/2011HUNEDOARAdin 09.09.2011
- J2014001960052BIHORdin 23.12.2014in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -773.975 RON | 614.041 RON | 327.945 RON | 666.595 RON | 380.499 RON | 1 |
| 2024 | 12.000 RON | 10.532 RON | 80.437 RON | 1.165.140 RON | 69.930 RON | 1.154.633 RON | — |
| 2023 | — | -1.642 RON | 80.095 RON | 1.165.140 RON | 59.055 RON | 1.144.100 RON | — |
| 2022 | — | -300 RON | 80.095 RON | 1.165.140 RON | 60.697 RON | 1.145.742 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 81.363 RON | 1.165.140 RON | 65.681 RON | 1.149.458 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 81.363 RON | 1.165.140 RON | 65.681 RON | 1.149.458 RON | — |
| 2019 | — | -699 RON | 81.363 RON | 1.165.140 RON | 65.681 RON | 1.149.458 RON | — |
| 2018 | — | -27.410 RON | 86.243 RON | 1.165.140 RON | 71.260 RON | 1.150.157 RON | — |
| 2017 | — | -37.715 RON | 65.001 RON | 1.213.477 RON | 29.091 RON | 1.177.567 RON | — |
| 2016 | — | 2.975 RON | 45.637 RON | 1.175.661 RON | 85.258 RON | 1.215.282 RON | — |
| 2015 | 2.144.123 RON | 1.088.023 RON | 34.215 RON | 111.470 RON | 1.135.052 RON | 1.212.307 RON | 35 |
| 2014 | 384.224 RON | 132.314 RON | 326.136 RON | 564 RON | 449.856 RON | 124.284 RON | 14 |
| 2013 | 45.729 RON | -5.968 RON | 26.225 RON | 387 RON | 17.788 RON | -8.050 RON | 5 |
| 2012 | 4.680 RON | -2.282 RON | 20.803 RON | 528 RON | 18.193 RON | -2.082 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 12.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.144.123 RON | 384.224 RON | 45.729 RON | 4.680 RON |
| Venituri totale | 506.340 RON | 12.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.849 RON | 0 RON | 84.334 RON | 2.165.494 RON | 384.227 RON | 45.735 RON | 4.680 RON |
| Cheltuieli totale | 1.280.315 RON | — | 1.642 RON | 300 RON | — | — | 699 RON | 68.004 RON | 37.715 RON | 80.792 RON | 863.736 RON | 228.444 RON | 50.451 RON | 6.962 RON |
| Profit brut | 0 RON | 12.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.542 RON | 1.301.758 RON | 155.783 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 773.975 RON | 0 RON | 1.642 RON | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 699 RON | 26.155 RON | 37.715 RON | 0 RON | — | 0 RON | 4.716 RON | 2.282 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.532 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.975 RON | 1.088.023 RON | 132.314 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 773.975 RON | 0 RON | 1.642 RON | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 699 RON | 27.410 RON | 37.715 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.968 RON | 2.282 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 327.945 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.165.140 RON | 1.213.477 RON | 1.175.661 RON | 111.470 RON | 564 RON | 387 RON | 528 RON |
| Active circulante | 666.595 RON | 69.930 RON | 59.055 RON | 60.697 RON | 65.681 RON | 65.681 RON | 65.681 RON | 71.260 RON | 29.091 RON | 85.258 RON | 1.135.052 RON | 449.856 RON | 17.788 RON | 18.193 RON |
| Stocuri | 21.008 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | 20.612 RON | — | — | 15.206 RON | 15.190 RON | 15.190 RON |
| Creante | 545.985 RON | 48.959 RON | 1.123 RON | 1.123 RON | 2.391 RON | 2.391 RON | 2.391 RON | 2.512 RON | 3.876 RON | 74.351 RON | 1.123.116 RON | 431.201 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 99.602 RON | 359 RON | 37.320 RON | 38.962 RON | 42.678 RON | 42.678 RON | 42.678 RON | 48.136 RON | 4.603 RON | 10.907 RON | 11.936 RON | 3.449 RON | 2.598 RON | 3.003 RON |
| Datorii totale | 614.041 RON | 80.437 RON | 80.095 RON | 80.095 RON | 81.363 RON | 81.363 RON | 81.363 RON | 86.243 RON | 65.001 RON | 45.637 RON | 34.215 RON | 326.136 RON | 26.225 RON | 20.803 RON |
| Capitaluri proprii | 380.499 RON | 1.154.633 RON | 1.144.100 RON | 1.145.742 RON | 1.149.458 RON | 1.149.458 RON | 1.149.458 RON | 1.150.157 RON | 1.177.567 RON | 1.215.282 RON | 1.212.307 RON | 124.284 RON | -8.050 RON | -2.082 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | — | 220 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 35 | 14 | 5 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.