ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 51.813 RON | 23.079 RON | 246.581 RON | 285.603 RON | 179.679 RON | 218.701 RON | 4 |
| 2021 | 249.008 RON | 11.460 RON | 788.164 RON | 443.638 RON | 649.267 RON | 195.622 RON | 7 |
| 2020 | 400.726 RON | 71.380 RON | 751.073 RON | 666.284 RON | 584.646 RON | 184.161 RON | 7 |
| 2019 | 582.904 RON | 366.337 RON | 680.713 RON | 750.353 RON | 931.750 RON | 479.118 RON | 8 |
| 2018 | 565.720 RON | 78.838 RON | 392.918 RON | 58.098 RON | 1.090.531 RON | 112.781 RON | 4 |
| 2017 | 601.500 RON | 3.594 RON | 259.959 RON | 91.910 RON | 201.992 RON | 33.943 RON | 2 |
| 2016 | 452.154 RON | 12.237 RON | 125.425 RON | 47.035 RON | 108.739 RON | 30.349 RON | 1 |
| 2015 | 453.900 RON | 6.116 RON | 116.274 RON | 69.535 RON | 64.851 RON | 18.112 RON | 1 |
| 2014 | 16.380 RON | 11.380 RON | 117.379 RON | 90.551 RON | 38.824 RON | 11.996 RON | 2 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| 2012 | 0 RON | -1.438 RON | 2.000 RON | 711 RON | 168 RON | -1.121 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -113 RON | 2.000 RON | 948 RON | 1.369 RON | 317 RON | 0 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 51.813 RON | 249.008 RON | 400.726 RON | 582.904 RON | 565.720 RON | 601.500 RON | 452.154 RON | 453.900 RON | 16.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 558.389 RON | 621.185 RON | 1.259.691 RON | 963.999 RON | 797.070 RON | 671.505 RON | 515.534 RON | 484.007 RON | 16.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 534.791 RON | 606.142 RON | 1.182.531 RON | 588.022 RON | 712.575 RON | 667.896 RON | 503.281 RON | 477.390 RON | 4.509 RON | 0 RON | 1.438 RON | 113 RON |
| Profit brut | 23.598 RON | 15.043 RON | 77.160 RON | 375.977 RON | 84.495 RON | 3.609 RON | 12.253 RON | 6.617 RON | 11.871 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 1.438 RON | 113 RON |
| Profit net | 23.079 RON | 11.460 RON | 71.380 RON | 366.337 RON | 78.838 RON | 3.594 RON | 12.237 RON | 6.116 RON | 11.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.438 RON | 113 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 285.603 RON | 443.638 RON | 666.284 RON | 750.353 RON | 58.098 RON | 91.910 RON | 47.035 RON | 69.535 RON | 90.551 RON | — | 711 RON | 948 RON |
| Active circulante | 179.679 RON | 649.267 RON | 584.646 RON | 931.750 RON | 1.090.531 RON | 201.992 RON | 108.739 RON | 64.851 RON | 38.824 RON | — | 168 RON | 1.369 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | — | 205.860 RON | 380.000 RON | 160.000 RON | 90.000 RON | 26.620 RON | — | — | — | — |
| Creante | 154.201 RON | 571.981 RON | 518.553 RON | 576.646 RON | 646.344 RON | 31.728 RON | 17.136 RON | 17.808 RON | 37.980 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 25.478 RON | 77.286 RON | 66.093 RON | 149.244 RON | 64.187 RON | 10.264 RON | 1.603 RON | 20.423 RON | 844 RON | — | 168 RON | 1.369 RON |
| Datorii totale | 246.581 RON | 788.164 RON | 751.073 RON | 680.713 RON | 392.918 RON | 259.959 RON | 125.425 RON | 116.274 RON | 117.379 RON | 0 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Venituri in avans | — | 109.119 RON | 315.696 RON | 522.272 RON | 642.930 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 218.701 RON | 195.622 RON | 184.161 RON | 479.118 RON | 112.781 RON | 33.943 RON | 30.349 RON | 18.112 RON | 11.996 RON | — | -1.121 RON | 317 RON |
| Capital subscris varsat | 430 RON | 430 RON | 430 RON | 430 RON | 430 RON | 430 RON | 430 RON | — | 430 RON | — | 430 RON | 430 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 7 | 7 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 149.587 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 147.391 lei.
Achizitii directe
4 contracte
147.387 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 00:03).