ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 716.173 RON | 183.547 RON | 209.576 RON | 142.829 RON | 249.847 RON | 183.787 RON | 3 |
| 2024 | 492.407 RON | 124.680 RON | 183.761 RON | 74.402 RON | 234.279 RON | 124.920 RON | 3 |
| 2023 | 395.310 RON | 95.369 RON | 181.857 RON | 101.637 RON | 175.829 RON | 95.609 RON | 3 |
| 2022 | 350.736 RON | 103.426 RON | 87.900 RON | 8.701 RON | 182.865 RON | 103.666 RON | 2 |
| 2021 | 466.390 RON | 238.356 RON | 128.559 RON | 22.450 RON | 460.474 RON | 354.365 RON | 1 |
| 2020 | 402.069 RON | 114.841 RON | 194.844 RON | 49.820 RON | 271.559 RON | 126.535 RON | 1 |
| 2019 | 397.023 RON | 11.608 RON | 257.209 RON | 69.447 RON | 223.667 RON | 35.905 RON | 5 |
| 2018 | 410.608 RON | 27.742 RON | 197.071 RON | 77.701 RON | 141.652 RON | 27.982 RON | 7 |
| 2017 | 666.472 RON | 202.787 RON | 144.035 RON | 91.887 RON | 255.175 RON | 203.027 RON | 8 |
| 2016 | 347.337 RON | 87.066 RON | 118.989 RON | 71.440 RON | 134.112 RON | 87.306 RON | 4 |
| 2015 | 256.696 RON | 122.454 RON | 98.679 RON | 123.523 RON | 220.058 RON | 244.902 RON | 1 |
| 2014 | 169.578 RON | 102.147 RON | 59.226 RON | 63.218 RON | 118.456 RON | 122.448 RON | 1 |
| 2013 | 45.600 RON | 31.259 RON | 1.118 RON | 2.434 RON | 18.985 RON | 20.301 RON | — |
| 2012 | 6.199 RON | -11.679 RON | 12.236 RON | 125 RON | 1.153 RON | -10.958 RON | — |
| 2011 | 1.710 RON | 521 RON | 1.599 RON | 425 RON | 1.895 RON | 721 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 716.173 RON | 492.407 RON | 395.310 RON | 350.736 RON | 466.390 RON | 402.069 RON | 397.023 RON | 410.608 RON | 666.472 RON | 347.337 RON | 256.696 RON | 169.578 RON | 45.600 RON | 6.199 RON | 1.710 RON |
| Venituri totale | 748.801 RON | 493.292 RON | 395.310 RON | 353.415 RON | 467.034 RON | 402.069 RON | 418.331 RON | 484.524 RON | 675.396 RON | 351.650 RON | 256.696 RON | 169.650 RON | 45.600 RON | 6.199 RON | 1.710 RON |
| Cheltuieli totale | 529.460 RON | 342.373 RON | 296.067 RON | 246.526 RON | 224.574 RON | 283.207 RON | 402.477 RON | 451.937 RON | 465.856 RON | 261.067 RON | 126.541 RON | 62.414 RON | 12.973 RON | 17.878 RON | 1.090 RON |
| Profit brut | 219.341 RON | 150.919 RON | 99.243 RON | 106.889 RON | 242.460 RON | 118.862 RON | 15.854 RON | 32.587 RON | 209.540 RON | 90.583 RON | 130.155 RON | 107.236 RON | 32.627 RON | 0 RON | 620 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 11.679 RON | 0 RON |
| Profit net | 183.547 RON | 124.680 RON | 95.369 RON | 103.426 RON | 238.356 RON | 114.841 RON | 11.608 RON | 27.742 RON | 202.787 RON | 87.066 RON | 122.454 RON | 102.147 RON | 31.259 RON | 0 RON | 521 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.679 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 142.829 RON | 74.402 RON | 101.637 RON | 8.701 RON | 22.450 RON | 49.820 RON | 69.447 RON | 77.701 RON | 91.887 RON | 71.440 RON | 123.523 RON | 63.218 RON | 2.434 RON | 125 RON | 425 RON |
| Active circulante | 249.847 RON | 234.279 RON | 175.829 RON | 182.865 RON | 460.474 RON | 271.559 RON | 223.667 RON | 141.652 RON | 255.175 RON | 134.112 RON | 220.058 RON | 118.456 RON | 18.985 RON | 1.153 RON | 1.895 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 6 RON | — | — | — | 339 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 242.104 RON | 231.169 RON | 162.300 RON | 151.022 RON | 411.982 RON | 251.781 RON | 209.996 RON | 133.732 RON | 233.904 RON | 131.559 RON | 105.600 RON | 115.588 RON | 18.055 RON | 12 RON | 1.174 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.743 RON | 3.110 RON | 13.523 RON | 31.843 RON | 48.492 RON | 19.778 RON | 13.332 RON | 7.920 RON | 21.271 RON | 2.553 RON | 114.458 RON | 2.868 RON | 930 RON | 1.141 RON | 721 RON |
| Cheltuieli in avans | 687 RON | — | — | — | — | — | — | 5.700 RON | — | 743 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 209.576 RON | 183.761 RON | 181.857 RON | 87.900 RON | 128.559 RON | 194.844 RON | 257.209 RON | 197.071 RON | 144.035 RON | 118.989 RON | 98.679 RON | 59.226 RON | 1.118 RON | 12.236 RON | 1.599 RON |
| Capitaluri proprii | 183.787 RON | 124.920 RON | 95.609 RON | 103.666 RON | 354.365 RON | 126.535 RON | 35.905 RON | 27.982 RON | 203.027 RON | 87.306 RON | 244.902 RON | 122.448 RON | 20.301 RON | -10.958 RON | 721 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | 8 | 4 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 94.650 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 94.655 lei.
Achizitii directe
5 contracte
94.650 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.587 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.278 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.587 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.151 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:55).