MONCOBRA CONSTRUCTIE SI INSTALARE SRL
- J40/12079/2011BUCURESTIdin 10.10.2011
- J2012001951162DOLJdin 04.12.2012in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 95% |
| firmă | 5% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.769.247 RON | 510.207 RON | 871.346 RON | 243.219 RON | 8.270.987 RON | 7.648.638 RON | 26 |
| 2024 | 16.896.218 RON | 3.527.814 RON | 1.410.620 RON | 268.214 RON | 9.210.317 RON | 7.163.557 RON | 23 |
| 2023 | 12.016.808 RON | 2.459.903 RON | 1.464.717 RON | 220.809 RON | 10.554.344 RON | 8.632.743 RON | 20 |
| 2022 | 6.808.565 RON | 895.553 RON | 2.167.137 RON | 62.868 RON | 8.329.096 RON | 6.172.840 RON | 19 |
| 2021 | 5.961.380 RON | 144.554 RON | 1.239.880 RON | 189.427 RON | 6.324.194 RON | 5.277.288 RON | 21 |
| 2020 | 10.705.530 RON | 2.083.209 RON | 2.861.940 RON | 138.911 RON | 7.856.996 RON | 5.132.734 RON | 26 |
| 2019 | 15.498.453 RON | 2.999.326 RON | 4.522.476 RON | 159.482 RON | 9.925.474 RON | 5.472.025 RON | 25 |
| 2018 | 10.561.686 RON | 1.298.792 RON | 4.030.623 RON | 154.839 RON | 6.339.475 RON | 2.472.699 RON | 24 |
| 2017 | 12.410.022 RON | 778.920 RON | 4.790.566 RON | 183.838 RON | 5.778.545 RON | 1.173.907 RON | 21 |
| 2016 | 4.736.632 RON | 1.161.484 RON | 2.821.227 RON | 79.327 RON | 3.136.886 RON | 394.986 RON | 15 |
| 2015 | 3.432.315 RON | -659.096 RON | 2.421.362 RON | 33.681 RON | 1.620.725 RON | -766.498 RON | 11 |
| 2014 | 2.512.870 RON | 4.843 RON | 2.815.574 RON | 69.903 RON | 2.706.359 RON | -39.034 RON | 5 |
| 2013 | 3.506.006 RON | 187.229 RON | 2.498.767 RON | 70.237 RON | 2.384.254 RON | -43.877 RON | 4 |
| 2012 | 448.206 RON | -209.661 RON | 1.126.009 RON | 2.160 RON | 733.772 RON | -231.106 RON | 3 |
| 2011 | 0 RON | -21.645 RON | 116.129 RON | 3.888 RON | 90.796 RON | -21.445 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.769.247 RON | 16.896.218 RON | 12.016.808 RON | 6.808.565 RON | 5.961.380 RON | 10.705.530 RON | 15.498.453 RON | 10.561.686 RON | 12.410.022 RON | 4.736.632 RON | 3.432.315 RON | 2.512.870 RON | 3.506.006 RON | 448.206 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 9.551.810 RON | 17.598.874 RON | 12.560.888 RON | 6.924.042 RON | 5.793.325 RON | 11.148.252 RON | 15.006.139 RON | 10.170.275 RON | 12.928.669 RON | 5.597.626 RON | 3.139.741 RON | 3.026.851 RON | 3.214.384 RON | 763.988 RON | 499 RON |
| Cheltuieli totale | 8.946.736 RON | 13.433.190 RON | 9.703.391 RON | 5.883.233 RON | 5.618.082 RON | 8.694.896 RON | 11.496.670 RON | 8.622.317 RON | 11.982.068 RON | 4.307.250 RON | 3.798.837 RON | 3.011.677 RON | 3.013.851 RON | 973.649 RON | 22.144 RON |
| Profit brut | 605.074 RON | 4.165.684 RON | 2.857.497 RON | 1.040.809 RON | 175.243 RON | 2.453.356 RON | 3.509.469 RON | 1.547.958 RON | 946.601 RON | 1.290.376 RON | — | 15.174 RON | 200.533 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 659.096 RON | 0 RON | — | 209.661 RON | 21.645 RON |
| Profit net | 510.207 RON | 3.527.814 RON | 2.459.903 RON | 895.553 RON | 144.554 RON | 2.083.209 RON | 2.999.326 RON | 1.298.792 RON | 778.920 RON | 1.161.484 RON | — | 4.843 RON | 187.229 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 659.096 RON | 0 RON | — | 209.661 RON | 21.645 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 243.219 RON | 268.214 RON | 220.809 RON | 62.868 RON | 189.427 RON | 138.911 RON | 159.482 RON | 154.839 RON | 183.838 RON | 79.327 RON | 33.681 RON | 69.903 RON | 70.237 RON | 2.160 RON | 3.888 RON |
| Active circulante | 8.270.987 RON | 9.210.317 RON | 10.554.344 RON | 8.329.096 RON | 6.324.194 RON | 7.856.996 RON | 9.925.474 RON | 6.339.475 RON | 5.778.545 RON | 3.136.886 RON | 1.620.725 RON | 2.706.359 RON | 2.384.254 RON | 733.772 RON | 90.796 RON |
| Stocuri | 668.957 RON | 968.976 RON | 419.551 RON | 620.114 RON | 93.697 RON | 292.135 RON | 53.583 RON | 611.894 RON | 1.069.703 RON | 973.024 RON | 139.897 RON | 483.800 RON | 41.249 RON | 322.689 RON | 0 RON |
| Creante | 1.204.980 RON | 1.854.126 RON | 2.586.749 RON | 2.354.426 RON | 1.527.060 RON | 2.147.702 RON | 4.049.986 RON | 4.078.096 RON | 4.471.573 RON | 1.867.429 RON | 1.295.306 RON | 2.001.752 RON | 2.292.266 RON | 152.672 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.397.050 RON | 6.387.215 RON | 7.548.044 RON | 5.354.556 RON | 4.703.437 RON | 5.417.159 RON | 5.821.905 RON | 1.649.485 RON | 237.269 RON | 28.448 RON | 17.190 RON | 220.807 RON | 50.739 RON | 258.411 RON | 90.796 RON |
| Cheltuieli in avans | 11.502 RON | 15.995 RON | 18.434 RON | 5.127 RON | 9.936 RON | 8.489 RON | 6.493 RON | 9.008 RON | 2.090 RON | — | 458 RON | 278 RON | 399 RON | 158.971 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 871.346 RON | 1.410.620 RON | 1.464.717 RON | 2.167.137 RON | 1.239.880 RON | 2.861.940 RON | 4.522.476 RON | 4.030.623 RON | 4.790.566 RON | 2.821.227 RON | 2.421.362 RON | 2.815.574 RON | 2.498.767 RON | 1.126.009 RON | 116.129 RON |
| Venituri in avans | 5.724 RON | 920.349 RON | 696.127 RON | 57.114 RON | 6.389 RON | 9.722 RON | 96.948 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 7.648.638 RON | 7.163.557 RON | 8.632.743 RON | 6.172.840 RON | 5.277.288 RON | 5.132.734 RON | 5.472.025 RON | 2.472.699 RON | 1.173.907 RON | 394.986 RON | -766.498 RON | -39.034 RON | -43.877 RON | -231.106 RON | -21.445 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 26 | 23 | 20 | 19 | 21 | 26 | 25 | 24 | 21 | 15 | 11 | 5 | 4 | 3 | 1 |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
COBRA INSTALACIONES Y SERVICIOS S.A.CUI A46146387 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TRACTEBEL ENGINEERING SAanterior: TRACTEBEL, PROJECT MANAGERS, ENGINEERS & CONSULTANTS (TRAPEC) S.A.CUI 6384024 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SIEMENS SRLCUI 7614474 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.