ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 55% |
| persoană | 45% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de emitere a ordonan?ei de plată formulată de creditoarea DEZMEMBRARE AGRO S.R.L., cu sediul social în --, cu sediul procesual ales în str. --, în contradictoriu cu debitoarea VASSMEL HYDRAULIK SRL, cu sediul social în str. -, C--ca neîntemeiată. Respinge cererea creditoarei privind obligarea debitoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Ludu?. Pronun?ată astăzi, 24.06.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
ap 24.06.2026
AP 10.06.2026
ap 27.05.2026
Respinge capătul principal de cerere formulat de creditoarea BONE RUL SPEED SRL în contradictoriu cu debitorul SOCIETATEA VASSMEL HYDRAULIK SRL, ca rămas fără obiect. Ia act de renun?area la capătul accesoriu de cerere. Obligă pârâta la plată către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de anulare se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucure?ti Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 14.07.2025.
Admite sesizarea din oficiu. Preschimbă termenul de judecată
Admite cererea formulată de creditoarea I LTD, în contradictoriu cu terţul poprit VH SRL şi debitorul MC, având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată de BEJ SE în dosarul execu?ional nr. 444/2021, asupra veniturilor salariale pe care ter?ul poprit le datorează debitorului, până la concuren?a sumei de 1.762,48 lei, reprezentând debit datorat conform titlului executoriu contract de credit nr.84840 din data de 19.01.2006, sumă ce va fi actualizată de către executorul judecătoresc conform prevederilor legale şi clauzelor contractuale până la data efectuării plăţii ?i cheltuielile de executare stabilite conform proceselor-verbale de cheltuieli. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a cheltuielilor de judecată în cuantum de 20 lei. Respinge ca neîntemeiată cererea de amendare a terţului poprit. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Ludu?. Pronunţată azi, 07.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.05.2024. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 25.04.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 677.023 RON | -282.651 RON | 1.813.071 RON | 438.456 RON | 1.870.828 RON | 496.774 RON | — |
| 2023 | 491.609 RON | 145.843 RON | 1.024.752 RON | 445.105 RON | 1.458.036 RON | 879.436 RON | 3 |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2015 | 1.040.276 RON | 156.212 RON | 372.189 RON | 335.800 RON | 579.067 RON | 544.574 RON | 6 |
| 2014 | 1.144.857 RON | 217.078 RON | 163.810 RON | 169.951 RON | 380.159 RON | 388.361 RON | 5 |
| 2013 | 640.633 RON | 86.246 RON | 94.887 RON | 99.416 RON | 163.545 RON | 171.283 RON | 5 |
| 2012 | 405.881 RON | 33.971 RON | 102.892 RON | 131.761 RON | 54.937 RON | 85.037 RON | 5 |
| 2011 | 56.213 RON | 50.866 RON | 19.693 RON | 698 RON | 70.061 RON | 51.066 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 677.023 RON | 491.609 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.040.276 RON | 1.144.857 RON | 640.633 RON | 405.881 RON | 56.213 RON |
| Venituri totale | 767.095 RON | 509.002 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.163.108 RON | 1.169.598 RON | 650.392 RON | 407.179 RON | 56.213 RON |
| Cheltuieli totale | 1.033.455 RON | 358.243 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 973.182 RON | 908.662 RON | 547.123 RON | 360.994 RON | 3.661 RON |
| Profit brut | 0 RON | 150.759 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 189.926 RON | 260.936 RON | 103.269 RON | 46.185 RON | 52.552 RON |
| Pierdere bruta | 266.360 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 145.843 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 156.212 RON | 217.078 RON | 86.246 RON | 33.971 RON | 50.866 RON |
| Pierdere neta | 282.651 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 438.456 RON | 445.105 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 335.800 RON | 169.951 RON | 99.416 RON | 131.761 RON | 698 RON |
| Active circulante | 1.870.828 RON | 1.458.036 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 579.067 RON | 380.159 RON | 163.545 RON | 54.937 RON | 70.061 RON |
| Stocuri | 1.041.530 RON | 1.053.652 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 77.061 RON | 70.374 RON | 32.625 RON | 13.913 RON | — |
| Creante | 797.952 RON | 366.489 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 162.512 RON | 119.364 RON | 106.682 RON | 29.473 RON | 15.956 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.346 RON | 37.895 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 339.494 RON | 190.421 RON | 24.238 RON | 11.551 RON | 54.105 RON |
| Cheltuieli in avans | 561 RON | 1.047 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.896 RON | 2.061 RON | 3.209 RON | 1.231 RON | — |
| Datorii totale | 1.813.071 RON | 1.024.752 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 372.189 RON | 163.810 RON | 94.887 RON | 102.892 RON | 19.693 RON |
| Capitaluri proprii | 496.774 RON | 879.436 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 544.574 RON | 388.361 RON | 171.283 RON | 85.037 RON | 51.066 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 5 | 5 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
21 de contracte atribuite, in valoare de 550.500 lei
1 achizitie exclusa ca posibil eronata. Vezi tabul in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 545.520 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
545.500 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
5.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 10:33).