ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Ors. Sângeorz Băi
com. Feldru
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renun?area la judecata cererii de validare a popririi formulată de petentul B.E.J. M.V.V.D., în dosarul de executare silită nr. ..., în contradictoriu cu ter?ul poprit I.M. S.R.L., cu citarea creditorului BT D. IFN S.A., ?i a debitorului R.C.V., Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Beclean. Pronun?ată astăzi 22.06.2026 prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.520.343 RON | 468.661 RON | 1.508.674 RON | 2.479.583 RON | 536.505 RON | 910.879 RON | 7 |
| 2024 | 1.750.063 RON | 377.521 RON | 996.797 RON | 1.953.399 RON | 727.146 RON | 785.190 RON | 7 |
| 2023 | 1.211.058 RON | 51.026 RON | 1.041.597 RON | 2.702.201 RON | 688.914 RON | 1.174.895 RON | 7 |
| 2022 | 1.842.443 RON | 810.545 RON | 484.769 RON | 771.187 RON | 816.586 RON | 1.123.869 RON | 9 |
| 2021 | 1.594.060 RON | 642.923 RON | 210.288 RON | 462.642 RON | 1.442.820 RON | 1.713.324 RON | 9 |
| 2020 | 1.061.009 RON | 417.801 RON | 198.043 RON | 498.106 RON | 757.185 RON | 1.070.400 RON | 8 |
| 2019 | 1.191.954 RON | 534.943 RON | 328.318 RON | 605.849 RON | 358.721 RON | 652.599 RON | 9 |
| 2018 | 795.137 RON | 506.973 RON | 52.201 RON | 289.424 RON | 417.275 RON | 654.498 RON | 4 |
| 2017 | 422.950 RON | 185.422 RON | 50.537 RON | 25.662 RON | 172.400 RON | 147.525 RON | 4 |
| 2016 | 444.368 RON | -23.606 RON | 113.586 RON | 59.562 RON | 16.127 RON | -37.897 RON | 4 |
| 2015 | 148.163 RON | -41.877 RON | 142.915 RON | 98.914 RON | 29.709 RON | -14.292 RON | 1 |
| 2014 | 215.408 RON | -42.449 RON | 139.378 RON | 127.294 RON | 39.670 RON | 27.586 RON | 1 |
| 2013 | 217.881 RON | 42.596 RON | 133.186 RON | 166.177 RON | 37.043 RON | 70.034 RON | 2 |
| 2012 | 179.423 RON | 38.977 RON | 36.681 RON | 38.000 RON | 32.528 RON | 33.847 RON | 3 |
| 2011 | 0 RON | -5.330 RON | 3.095 RON | — | -2.035 RON | -5.130 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.520.343 RON | 1.750.063 RON | 1.211.058 RON | 1.842.443 RON | 1.594.060 RON | 1.061.009 RON | 1.191.954 RON | 795.137 RON | 422.950 RON | 444.368 RON | 148.163 RON | 215.408 RON | 217.881 RON | 179.423 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 2.822.366 RON | 2.328.164 RON | 1.287.082 RON | 2.134.371 RON | 1.594.060 RON | 1.081.009 RON | 1.191.954 RON | 795.137 RON | 423.177 RON | 444.619 RON | 148.163 RON | 215.408 RON | 224.292 RON | 179.627 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.263.638 RON | 1.865.194 RON | 1.224.150 RON | 1.302.486 RON | 935.196 RON | 652.398 RON | 645.091 RON | 280.212 RON | 233.525 RON | 463.573 RON | 185.595 RON | 251.395 RON | 175.161 RON | 133.669 RON | 5.330 RON |
| Profit brut | 558.728 RON | 462.970 RON | 62.932 RON | 831.885 RON | 658.864 RON | 428.611 RON | 546.863 RON | 514.925 RON | 189.652 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.131 RON | 45.958 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.954 RON | 37.432 RON | 35.987 RON | 0 RON | 0 RON | 5.330 RON |
| Profit net | 468.661 RON | 377.521 RON | 51.026 RON | 810.545 RON | 642.923 RON | 417.801 RON | 534.943 RON | 506.973 RON | 185.422 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.596 RON | 38.977 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.606 RON | 41.877 RON | 42.449 RON | 0 RON | 0 RON | 5.330 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.479.583 RON | 1.953.399 RON | 2.702.201 RON | 771.187 RON | 462.642 RON | 498.106 RON | 605.849 RON | 289.424 RON | 25.662 RON | 59.562 RON | 98.914 RON | 127.294 RON | 166.177 RON | 38.000 RON | — |
| Active circulante | 536.505 RON | 727.146 RON | 688.914 RON | 816.586 RON | 1.442.820 RON | 757.185 RON | 358.721 RON | 417.275 RON | 172.400 RON | 16.127 RON | 29.709 RON | 39.670 RON | 37.043 RON | 32.528 RON | -2.035 RON |
| Stocuri | 12.875 RON | 280.547 RON | 55.069 RON | 76.502 RON | 55.214 RON | 14.964 RON | 14.964 RON | 14.964 RON | 14.964 RON | 22.982 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 512.130 RON | 244.917 RON | 269.284 RON | 229.077 RON | 164.349 RON | 135.006 RON | 26.268 RON | 54.516 RON | -11.779 RON | -31.161 RON | -1.119 RON | 2.772 RON | 2.877 RON | 9.188 RON | -50.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.500 RON | 201.682 RON | 364.561 RON | 511.007 RON | 1.223.257 RON | 607.215 RON | 317.489 RON | 347.795 RON | 169.215 RON | 24.306 RON | 30.828 RON | 36.898 RON | 34.166 RON | 23.340 RON | 47.965 RON |
| Cheltuieli in avans | 37.176 RON | 37.176 RON | 37.176 RON | 20.865 RON | 18.150 RON | 13.152 RON | 16.347 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.508.674 RON | 996.797 RON | 1.041.597 RON | 484.769 RON | 210.288 RON | 198.043 RON | 328.318 RON | 52.201 RON | 50.537 RON | 113.586 RON | 142.915 RON | 139.378 RON | 133.186 RON | 36.681 RON | 3.095 RON |
| Venituri in avans | 633.711 RON | 935.734 RON | 1.211.799 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 910.879 RON | 785.190 RON | 1.174.895 RON | 1.123.869 RON | 1.713.324 RON | 1.070.400 RON | 652.599 RON | 654.498 RON | 147.525 RON | -37.897 RON | -14.292 RON | 27.586 RON | 70.034 RON | 33.847 RON | -5.130 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 9 | 9 | 8 | 9 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
1 contract atribuit, in valoare de 184.721 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
1 contract
184.721 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).