ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
com. Perieţi, ferma 3 Stejaru
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90,32% |
| persoană | 9,68% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -2.055 RON | 54.966 RON | — | 151.073 RON | 155.407 RON | — |
| 2020 | — | -27.467 RON | 58.058 RON | 13.139 RON | 105.016 RON | 119.397 RON | — |
| 2019 | — | -4.990 RON | 55.856 RON | 38.403 RON | 105.016 RON | 146.863 RON | — |
| 2018 | 96.000 RON | 34.292 RON | 71.915 RON | 38.403 RON | 126.066 RON | 151.854 RON | 1 |
| 2017 | 0 RON | -87.306 RON | 149.232 RON | 63.732 RON | 143.762 RON | 117.562 RON | 1 |
| 2016 | 155.013 RON | -104.619 RON | 192.868 RON | 74.871 RON | 259.565 RON | 204.868 RON | 2 |
| 2015 | 520 RON | -14.187 RON | 17.496 RON | 18.650 RON | 245.033 RON | 309.487 RON | 1 |
| 2014 | 219.600 RON | 206.730 RON | 17.763 RON | 18.650 RON | 259.487 RON | 323.674 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -7.219 RON | 17.161 RON | 18.650 RON | 52.155 RON | 116.944 RON | 1 |
| 2012 | 149.500 RON | 124.526 RON | 18.034 RON | 18.650 RON | 60.246 RON | 124.162 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | -92 RON | 830 RON | 472 RON | 466 RON | 108 RON | 0 |
| Indicator | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 96.000 RON | 0 RON | 155.013 RON | 520 RON | 219.600 RON | 0 RON | 149.500 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 5.000 RON | 0 RON | 0 RON | 96.000 RON | 62 RON | 155.273 RON | 520 RON | 219.600 RON | 0 RON | 149.532 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 6.905 RON | 27.467 RON | 4.990 RON | 58.828 RON | 87.367 RON | 258.305 RON | 14.691 RON | 6.282 RON | 7.219 RON | 20.520 RON | 92 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.172 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 213.318 RON | 0 RON | 129.012 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.905 RON | 27.467 RON | 4.990 RON | 0 RON | 87.305 RON | 103.032 RON | — | 0 RON | 7.219 RON | 0 RON | 92 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.292 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 206.730 RON | 0 RON | 124.526 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.055 RON | 27.467 RON | 4.990 RON | 0 RON | 87.306 RON | 104.619 RON | 14.187 RON | 0 RON | 7.219 RON | 0 RON | 92 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 13.139 RON | 38.403 RON | 38.403 RON | 63.732 RON | 74.871 RON | 18.650 RON | 18.650 RON | 18.650 RON | 18.650 RON | 472 RON |
| Active circulante | 151.073 RON | 105.016 RON | 105.016 RON | 126.066 RON | 143.762 RON | 259.565 RON | 245.033 RON | 259.487 RON | 52.155 RON | 60.246 RON | 466 RON |
| Stocuri | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 200 RON | — | 0 RON | 0 RON | — |
| Creante | 104.370 RON | 103.920 RON | 103.920 RON | 125.920 RON | 143.000 RON | 33.058 RON | 6.332 RON | 179.705 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 46.703 RON | 1.096 RON | 1.096 RON | 146 RON | 762 RON | 226.307 RON | 238.501 RON | 79.782 RON | 52.155 RON | 60.246 RON | 466 RON |
| Cheltuieli in avans | 59.300 RON | 59.300 RON | 59.300 RON | 59.300 RON | 59.300 RON | 63.300 RON | 63.300 RON | 63.300 RON | 63.300 RON | 63.300 RON | — |
| Datorii totale | 54.966 RON | 58.058 RON | 55.856 RON | 71.915 RON | 149.232 RON | 192.868 RON | 17.496 RON | 17.763 RON | 17.161 RON | 18.034 RON | 830 RON |
| Capitaluri proprii | 155.407 RON | 119.397 RON | 146.863 RON | 151.854 RON | 117.562 RON | 204.868 RON | 309.487 RON | 323.674 RON | 116.944 RON | 124.162 RON | 108 RON |
| Capital subscris varsat | 310 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |