ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 55% |
| firmă | 40% |
| persoană | 5% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.547 RON | 61.236 RON | 4.588 RON | 6.900 RON | 81.368 RON | 83.680 RON | 1 |
| 2024 | 293.408 RON | 117.648 RON | 3.767 RON | 6.900 RON | 88.645 RON | 91.778 RON | 1 |
| 2023 | 190.262 RON | 46.623 RON | 4.063 RON | 6.900 RON | 89.549 RON | 92.386 RON | 1 |
| 2022 | 176.097 RON | 50.143 RON | 3.788 RON | 6.900 RON | 83.461 RON | 86.573 RON | 1 |
| 2021 | 162.866 RON | 16.943 RON | 7.826 RON | 6.900 RON | 113.877 RON | 112.951 RON | 2 |
| 2020 | 162.306 RON | 61.539 RON | 2.076 RON | 6.900 RON | 120.654 RON | 125.478 RON | 1 |
| 2019 | 230.322 RON | 91.909 RON | 2.430 RON | 6.900 RON | 148.896 RON | 153.366 RON | 2 |
| 2018 | 247.085 RON | 102.081 RON | 8.316 RON | 6.900 RON | 156.031 RON | 154.615 RON | 2 |
| 2017 | 205.148 RON | 88.215 RON | 5.644 RON | 6.900 RON | 166.107 RON | 167.363 RON | 2 |
| 2016 | 219.583 RON | 129.434 RON | 2.064 RON | 13.500 RON | 118.238 RON | 129.674 RON | 2 |
| 2015 | 206.584 RON | 161.412 RON | 5.076 RON | 34.300 RON | 132.429 RON | 161.653 RON | 1 |
| 2014 | 73.835 RON | 45.919 RON | 2.253 RON | 27.500 RON | 34.983 RON | 60.230 RON | 1 |
| 2013 | 66.471 RON | 28.836 RON | 1.800 RON | 11.500 RON | 25.876 RON | 35.576 RON | 1 |
| 2012 | 39.152 RON | 18.332 RON | 1.544 RON | 3.140 RON | 17.049 RON | 18.645 RON | 1 |
| 2011 | 7.779 RON | 4.713 RON | 885 RON | 384 RON | 5.414 RON | 4.913 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 207.547 RON | 293.408 RON | 190.262 RON | 176.097 RON | 162.866 RON | 162.306 RON | 230.322 RON | 247.085 RON | 205.148 RON | 219.583 RON | 206.584 RON | 73.835 RON | 66.471 RON | 39.152 RON | 7.779 RON |
| Venituri totale | 207.547 RON | 293.411 RON | 190.264 RON | 176.098 RON | 162.866 RON | 166.551 RON | 230.323 RON | 247.085 RON | 205.152 RON | 219.700 RON | 206.584 RON | 74.465 RON | 66.686 RON | 39.315 RON | 7.782 RON |
| Cheltuieli totale | 144.484 RON | 172.888 RON | 141.967 RON | 124.193 RON | 144.294 RON | 103.484 RON | 136.111 RON | 142.560 RON | 114.886 RON | 88.070 RON | 38.974 RON | 26.312 RON | 35.864 RON | 19.804 RON | 2.850 RON |
| Profit brut | 63.063 RON | 120.523 RON | 48.297 RON | 51.905 RON | 18.572 RON | 63.067 RON | 94.212 RON | 104.525 RON | 90.266 RON | 131.630 RON | 167.610 RON | 48.153 RON | 30.822 RON | 19.511 RON | 4.932 RON |
| Profit net | 61.236 RON | 117.648 RON | 46.623 RON | 50.143 RON | 16.943 RON | 61.539 RON | 91.909 RON | 102.081 RON | 88.215 RON | 129.434 RON | 161.412 RON | 45.919 RON | 28.836 RON | 18.332 RON | 4.713 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 6.900 RON | 13.500 RON | 34.300 RON | 27.500 RON | 11.500 RON | 3.140 RON | 384 RON |
| Active circulante | 81.368 RON | 88.645 RON | 89.549 RON | 83.461 RON | 113.877 RON | 120.654 RON | 148.896 RON | 156.031 RON | 166.107 RON | 118.238 RON | 132.429 RON | 34.983 RON | 25.876 RON | 17.049 RON | 5.414 RON |
| Creante | 70.250 RON | 73.391 RON | 74.590 RON | 70.257 RON | 77.018 RON | 71.026 RON | 111.151 RON | 87.274 RON | 83.851 RON | 84.679 RON | 74.943 RON | 12.123 RON | 12.625 RON | 420 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 11.118 RON | 15.254 RON | 14.959 RON | 13.204 RON | 36.859 RON | 49.628 RON | 37.745 RON | 68.757 RON | 82.256 RON | 33.559 RON | 57.486 RON | 22.860 RON | 13.251 RON | 16.629 RON | 5.414 RON |
| Datorii totale | 4.588 RON | 3.767 RON | 4.063 RON | 3.788 RON | 7.826 RON | 2.076 RON | 2.430 RON | 8.316 RON | 5.644 RON | 2.064 RON | 5.076 RON | 2.253 RON | 1.800 RON | 1.544 RON | 885 RON |
| Capitaluri proprii | 83.680 RON | 91.778 RON | 92.386 RON | 86.573 RON | 112.951 RON | 125.478 RON | 153.366 RON | 154.615 RON | 167.363 RON | 129.674 RON | 161.653 RON | 60.230 RON | 35.576 RON | 18.645 RON | 4.913 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 1.405 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.405 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.223.214 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:39).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.