ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 139.422 RON | — | 16.076 RON | -123.346 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 139.422 RON | — | 16.076 RON | -123.346 RON | — |
| 2022 | — | 200 RON | 139.422 RON | — | 16.076 RON | -123.346 RON | — |
| 2021 | 124.575 RON | 5.057 RON | 139.622 RON | — | 16.076 RON | -123.546 RON | 1 |
| 2020 | 134.950 RON | 16.085 RON | 214.705 RON | — | 86.102 RON | -128.603 RON | 3 |
| 2019 | 153.652 RON | 3.796 RON | 249.432 RON | — | 104.744 RON | -144.688 RON | 4 |
| 2018 | 161.102 RON | -31.020 RON | 299.037 RON | — | 150.553 RON | -148.484 RON | 3 |
| 2017 | 219.085 RON | -27.245 RON | 326.424 RON | — | 208.960 RON | -117.464 RON | 3 |
| 2016 | 117.018 RON | -17.340 RON | 365.436 RON | — | 275.217 RON | -90.219 RON | 3 |
| 2015 | 104.570 RON | 2.000 RON | 362.544 RON | — | 289.665 RON | -72.879 RON | 3 |
| 2014 | 78.378 RON | -10.538 RON | 312.354 RON | — | 237.475 RON | -74.879 RON | 2 |
| 2013 | 75.173 RON | -49.884 RON | 226.106 RON | — | 161.765 RON | -64.341 RON | 2 |
| 2012 | 108.675 RON | -13.736 RON | 121.727 RON | — | 107.270 RON | -14.457 RON | 1 |
| 2011 | 3.091 RON | -921 RON | 20.610 RON | — | 19.889 RON | -721 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 124.575 RON | 134.950 RON | 153.652 RON | 161.102 RON | 219.085 RON | 117.018 RON | 104.570 RON | 78.378 RON | 75.173 RON | 108.675 RON | 3.091 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 124.602 RON | 135.303 RON | 153.701 RON | 161.102 RON | 219.285 RON | 126.410 RON | 181.253 RON | 80.932 RON | 75.320 RON | 108.753 RON | 3.091 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | 116.834 RON | 117.899 RON | 148.367 RON | 190.510 RON | 245.121 RON | 142.485 RON | 176.112 RON | 89.735 RON | 123.246 RON | 122.489 RON | 4.012 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 7.768 RON | 17.404 RON | 5.334 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.141 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.408 RON | 25.836 RON | 16.075 RON | — | 8.803 RON | 47.926 RON | 13.736 RON | 921 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 5.057 RON | 16.085 RON | 3.796 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.020 RON | 27.245 RON | 17.340 RON | 0 RON | 10.538 RON | 49.884 RON | 13.736 RON | 921 RON |
| Active circulante | 0 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 86.102 RON | 104.744 RON | 150.553 RON | 208.960 RON | 275.217 RON | 289.665 RON | 237.475 RON | 161.765 RON | 107.270 RON | 19.889 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 64.831 RON | 83.169 RON | 135.793 RON | 208.433 RON | 275.081 RON | 289.399 RON | 233.833 RON | 158.073 RON | 107.158 RON | 19.715 RON |
| Creante | 0 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 16.076 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | — | — | — | 2.986 RON | 2.986 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | — | — | 5.195 RON | 7.033 RON | 218 RON | 527 RON | 136 RON | 266 RON | 656 RON | 706 RON | 112 RON | 174 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 139.422 RON | 139.422 RON | 139.422 RON | 139.622 RON | 214.705 RON | 249.432 RON | 299.037 RON | 326.424 RON | 365.436 RON | 362.544 RON | 312.354 RON | 226.106 RON | 121.727 RON | 20.610 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | -123.346 RON | -123.346 RON | -123.346 RON | -123.546 RON | -128.603 RON | -144.688 RON | -148.484 RON | -117.464 RON | -90.219 RON | -72.879 RON | -74.879 RON | -64.341 RON | -14.457 RON | -721 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.