ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bl. MTTC, spaţiu comercial
bl. R4, sc. A, parter, ap. 3
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 34% |
| persoanăadministrator | 33% |
| persoană | 33% |
| persoană | nepublicat |
| 3 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316.272 RON | 4.385 RON | 409.725 RON | 106.850 RON | 222.901 RON | -79.974 RON | 4 |
| 2024 | 303.841 RON | -86.665 RON | 288.995 RON | 108.965 RON | 95.671 RON | -84.359 RON | 5 |
| 2023 | 77.770 RON | 2.319 RON | 81.979 RON | 18.849 RON | 65.437 RON | 2.307 RON | 1 |
| 2022 | 8.710 RON | -8.720 RON | 16.677 RON | 488 RON | 16.177 RON | -12 RON | — |
| 2020 | 9.645 RON | -45.581 RON | 1.367 RON | 488 RON | 59.964 RON | 59.085 RON | 1 |
| 2019 | — | -22.365 RON | 218 RON | 488 RON | 104.397 RON | 104.667 RON | — |
| 2018 | 33.030 RON | -4.580 RON | 218 RON | 488 RON | 126.762 RON | 127.032 RON | — |
| 2017 | 40.109 RON | 6.693 RON | 3.799 RON | 488 RON | 134.924 RON | 131.613 RON | — |
| 2016 | 34.843 RON | 15.397 RON | 1.405 RON | 488 RON | 125.836 RON | 124.919 RON | 1 |
| 2015 | 129.868 RON | 58.019 RON | 1.297 RON | 592 RON | 110.227 RON | 109.522 RON | 1 |
| 2014 | 75.388 RON | 6.943 RON | 1.284 RON | 1.842 RON | 50.945 RON | 51.503 RON | 1 |
| 2013 | 110.720 RON | 44.432 RON | 4.745 RON | 7.154 RON | 42.150 RON | 44.559 RON | 1 |
| 2012 | 24.920 RON | 555 RON | 6.084 RON | 4.342 RON | 1.869 RON | 127 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 316.272 RON | 303.841 RON | 77.770 RON | 8.710 RON | 9.645 RON | — | 33.030 RON | 40.109 RON | 34.843 RON | 129.868 RON | 75.388 RON | 110.720 RON | 24.920 RON |
| Venituri totale | 454.809 RON | 303.841 RON | 77.770 RON | 8.710 RON | 9.645 RON | 0 RON | 33.030 RON | 40.109 RON | 39.793 RON | 129.868 RON | 79.388 RON | 110.720 RON | 24.920 RON |
| Cheltuieli totale | 441.652 RON | 386.087 RON | 74.690 RON | 17.169 RON | 54.936 RON | 22.365 RON | 36.619 RON | 32.213 RON | 23.351 RON | 67.952 RON | 70.182 RON | 63.110 RON | 24.259 RON |
| Profit brut | 13.157 RON | 0 RON | 3.080 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.896 RON | 16.442 RON | 61.916 RON | 9.206 RON | 47.610 RON | 661 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 82.246 RON | 0 RON | 8.459 RON | 45.291 RON | 22.365 RON | 3.589 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 4.385 RON | 0 RON | 2.319 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.693 RON | 15.397 RON | 58.019 RON | 6.943 RON | 44.432 RON | 555 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 86.665 RON | 0 RON | 8.720 RON | 45.581 RON | 22.365 RON | 4.580 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 106.850 RON | 108.965 RON | 18.849 RON | 488 RON | 488 RON | 488 RON | 488 RON | 488 RON | 488 RON | 592 RON | 1.842 RON | 7.154 RON | 4.342 RON |
| Active circulante | 222.901 RON | 95.671 RON | 65.437 RON | 16.177 RON | 59.964 RON | 104.397 RON | 126.762 RON | 134.924 RON | 125.836 RON | 110.227 RON | 50.945 RON | 42.150 RON | 1.869 RON |
| Stocuri | 53.189 RON | 82.061 RON | 24.250 RON | 2.345 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 154.667 RON | 491 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | — | — | 8.841 RON | — | — | — | 3 RON | 3 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.045 RON | 13.119 RON | 32.387 RON | 5.032 RON | 51.164 RON | 104.397 RON | 126.762 RON | 126.083 RON | 125.836 RON | 110.227 RON | 50.945 RON | 42.147 RON | 1.866 RON |
| Datorii totale | 409.725 RON | 288.995 RON | 81.979 RON | 16.677 RON | 1.367 RON | 218 RON | 218 RON | 3.799 RON | 1.405 RON | 1.297 RON | 1.284 RON | 4.745 RON | 6.084 RON |
| Capitaluri proprii | -79.974 RON | -84.359 RON | 2.307 RON | -12 RON | 59.085 RON | 104.667 RON | 127.032 RON | 131.613 RON | 124.919 RON | 109.522 RON | 51.503 RON | 44.559 RON | 127 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 5 | 1 | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.