ATELIER FRIZERIE COAFURĂ LARISA S.R.L.
- LARISIS MARIO STYL SRLdocumentat 2018 – 2023
- J29/1718/2011PRAHOVAdin 21.11.2011
- J15/1616/2023DAMBOVITAdin 29.11.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
bl. H3, sc. D, parter, ap. 6
bl. C15-parter, unitatea nr. 33
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -30 RON | 83.320 RON | 0 RON | 674 RON | -82.646 RON | 0 |
| 2024 | 2.681 RON | -71.842 RON | 87.194 RON | — | 4.578 RON | -82.616 RON | 1 |
| 2023 | 61.200 RON | 40.024 RON | 86.898 RON | — | 76.319 RON | -10.579 RON | 1 |
| 2021 | 43.600 RON | 7.850 RON | 67.334 RON | — | 3.040 RON | -64.294 RON | 1 |
| 2020 | 24.500 RON | -11.027 RON | 72.901 RON | — | 757 RON | -72.144 RON | 1 |
| 2019 | 23.729 RON | -20.465 RON | 62.146 RON | — | 1.029 RON | -61.117 RON | 1 |
| 2018 | 25.267 RON | -17.023 RON | 40.973 RON | — | 321 RON | -40.652 RON | 1 |
| 2017 | 37.881 RON | 2.743 RON | 26.682 RON | — | 3.053 RON | -23.629 RON | 1 |
| 2016 | 23.988 RON | -8.041 RON | 28.585 RON | — | 2.213 RON | -26.372 RON | 1 |
| 2015 | 19.591 RON | -11.242 RON | 18.838 RON | — | 507 RON | -18.331 RON | 1 |
| 2014 | 32.075 RON | 780 RON | 7.849 RON | — | 760 RON | -7.089 RON | 1 |
| 2013 | 22.669 RON | -2.722 RON | 8.406 RON | — | 537 RON | -7.869 RON | 1 |
| 2012 | 18.510 RON | -4.509 RON | 5.874 RON | — | 727 RON | -5.147 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | -838 RON | 2.900 RON | — | 2.262 RON | -638 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 2.681 RON | 61.200 RON | 43.600 RON | 24.500 RON | 23.729 RON | 25.267 RON | 37.881 RON | 23.988 RON | 19.591 RON | 32.075 RON | 22.669 RON | 18.510 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 11.400 RON | 61.200 RON | 43.600 RON | 27.275 RON | 23.729 RON | 25.267 RON | 37.881 RON | 23.988 RON | 20.585 RON | 32.075 RON | 22.669 RON | 18.510 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 30 RON | 83.128 RON | 20.759 RON | 35.314 RON | 38.065 RON | 43.957 RON | 42.037 RON | 34.759 RON | 31.661 RON | 31.210 RON | 30.333 RON | 24.756 RON | 23.019 RON | 838 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 40.441 RON | 8.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.122 RON | 0 RON | 0 RON | 1.742 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 30 RON | 71.728 RON | 0 RON | 0 RON | 10.790 RON | 20.228 RON | 16.770 RON | 0 RON | 7.673 RON | — | 0 RON | 2.087 RON | 4.509 RON | 838 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 40.024 RON | 7.850 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.743 RON | 0 RON | 0 RON | 780 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 30 RON | 71.842 RON | 0 RON | 0 RON | 11.027 RON | 20.465 RON | 17.023 RON | 0 RON | 8.041 RON | 11.242 RON | 0 RON | 2.722 RON | 4.509 RON | 838 RON |
| Active circulante | 674 RON | 4.578 RON | 76.319 RON | 3.040 RON | 757 RON | 1.029 RON | 321 RON | 3.053 RON | 2.213 RON | 507 RON | 760 RON | 537 RON | 727 RON | 2.262 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | -6.970 RON | -6.970 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.933 RON |
| Creante | 0 RON | — | 82.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 674 RON | 4.578 RON | 789 RON | 10.010 RON | 757 RON | 1.029 RON | 321 RON | 3.053 RON | 2.213 RON | 507 RON | 760 RON | 537 RON | 727 RON | 329 RON |
| Datorii totale | 83.320 RON | 87.194 RON | 86.898 RON | 67.334 RON | 72.901 RON | 62.146 RON | 40.973 RON | 26.682 RON | 28.585 RON | 18.838 RON | 7.849 RON | 8.406 RON | 5.874 RON | 2.900 RON |
| Capitaluri proprii | -82.646 RON | -82.616 RON | -10.579 RON | -64.294 RON | -72.144 RON | -61.117 RON | -40.652 RON | -23.629 RON | -26.372 RON | -18.331 RON | -7.089 RON | -7.869 RON | -5.147 RON | -638 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.