ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea formulată de autorită?ile din Olanda ca rămasă fără obiect. În baza art. 305 alin. 2 din Legea nr. 302/2004, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Cu apel în 10 zile de la comunicare. Pronunţată, azi, 16.01.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge cererea formulată de autorită?ile din Olanda, ca rămasă fără obiect. În baza art. 305 alin. 2 din Legea nr. 302/2004, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Cu apel în 10 zile de la comunicare. Pronunţată, azi, 12.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.111.819 RON | 1.811.308 RON | 1.610.490 RON | 5.836.304 RON | 1.226.733 RON | 4.223.628 RON | 10 |
| 2024 | 3.870.402 RON | 1.541.601 RON | 1.692.202 RON | 4.836.440 RON | 1.494.482 RON | 3.085.748 RON | 9 |
| 2023 | 3.925.703 RON | 2.090.207 RON | 2.013.284 RON | 4.266.995 RON | 1.728.291 RON | 2.090.647 RON | 10 |
| 2022 | 1.085.190 RON | 226.288 RON | 1.289.368 RON | 1.265.820 RON | 583.856 RON | 446.565 RON | 8 |
| 2021 | 1.202.864 RON | 350.098 RON | 985.061 RON | 1.310.118 RON | 520.139 RON | 598.677 RON | 7 |
| 2020 | 1.258.167 RON | 367.006 RON | 985.683 RON | 1.249.123 RON | 766.856 RON | 686.985 RON | 9 |
| 2019 | 959.576 RON | 475.283 RON | 949.156 RON | 1.619.608 RON | 648.216 RON | 795.262 RON | 8 |
| 2018 | 797.068 RON | 4.911 RON | 411.938 RON | 1.278.213 RON | 337.298 RON | 319.978 RON | 7 |
| 2017 | 612.444 RON | 4.692 RON | 1.465.881 RON | 1.471.010 RON | 1.193.533 RON | 315.067 RON | 6 |
| 2016 | 853.484 RON | 310.139 RON | 513.443 RON | 406.880 RON | 497.788 RON | 391.225 RON | 5 |
| 2015 | 536.681 RON | 101.688 RON | 322.448 RON | 192.594 RON | 210.180 RON | 80.326 RON | 2 |
| 2014 | 161.203 RON | -32.598 RON | 274.988 RON | 131.551 RON | 122.075 RON | -21.362 RON | 1 |
| 2013 | 94.743 RON | 25.500 RON | 177.097 RON | 155.833 RON | 32.500 RON | 11.236 RON | 1 |
| 2012 | 11.875 RON | -15.308 RON | 85.335 RON | 33.893 RON | 37.178 RON | -14.264 RON | 1 |
| 2011 | 12.000 RON | 844 RON | 196.355 RON | 147.413 RON | 49.986 RON | 1.044 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.111.819 RON | 3.870.402 RON | 3.925.703 RON | 1.085.190 RON | 1.202.864 RON | 1.258.167 RON | 959.576 RON | 797.068 RON | 612.444 RON | 853.484 RON | 536.681 RON | 161.203 RON | 94.743 RON | 11.875 RON | 12.000 RON |
| Venituri totale | 4.435.880 RON | 4.277.789 RON | 4.295.190 RON | 1.485.187 RON | 1.308.339 RON | 1.453.195 RON | 1.451.610 RON | 811.773 RON | 627.781 RON | 910.436 RON | 536.681 RON | 161.203 RON | 96.217 RON | 11.875 RON | 12.000 RON |
| Cheltuieli totale | 2.258.899 RON | 2.396.857 RON | 2.165.477 RON | 1.243.570 RON | 945.851 RON | 1.073.607 RON | 965.713 RON | 799.047 RON | 616.964 RON | 540.671 RON | 413.213 RON | 188.965 RON | 67.825 RON | 26.827 RON | 10.995 RON |
| Profit brut | 2.176.981 RON | 1.880.932 RON | 2.129.713 RON | 241.617 RON | 362.488 RON | 379.588 RON | 485.897 RON | 12.726 RON | 10.817 RON | 369.765 RON | 123.468 RON | 0 RON | 28.392 RON | 0 RON | 1.005 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 27.762 RON | 0 RON | 14.952 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.811.308 RON | 1.541.601 RON | 2.090.207 RON | 226.288 RON | 350.098 RON | 367.006 RON | 475.283 RON | 4.911 RON | 4.692 RON | 310.139 RON | 101.688 RON | 0 RON | 25.500 RON | 0 RON | 844 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.598 RON | 0 RON | 15.308 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.836.304 RON | 4.836.440 RON | 4.266.995 RON | 1.265.820 RON | 1.310.118 RON | 1.249.123 RON | 1.619.608 RON | 1.278.213 RON | 1.471.010 RON | 406.880 RON | 192.594 RON | 131.551 RON | 155.833 RON | 33.893 RON | 147.413 RON |
| Active circulante | 1.226.733 RON | 1.494.482 RON | 1.728.291 RON | 583.856 RON | 520.139 RON | 766.856 RON | 648.216 RON | 337.298 RON | 1.193.533 RON | 497.788 RON | 210.180 RON | 122.075 RON | 32.500 RON | 37.178 RON | 49.986 RON |
| Stocuri | 55.896 RON | 35.877 RON | 24.164 RON | 36.558 RON | 13.475 RON | 7.826 RON | 7.862 RON | 50.274 RON | 39.371 RON | 9.659 RON | 9.659 RON | 12.253 RON | 9.659 RON | 11.265 RON | — |
| Creante | 766.516 RON | 815.946 RON | 1.353.101 RON | 446.997 RON | 368.316 RON | 356.324 RON | 208.111 RON | 167.592 RON | 956.312 RON | 153.796 RON | 110.458 RON | 68.721 RON | 21.767 RON | 25.656 RON | 49.784 RON |
| Casa si conturi la banci | 404.321 RON | 642.659 RON | 351.026 RON | 100.301 RON | 138.348 RON | 402.706 RON | 432.243 RON | 119.432 RON | 197.850 RON | 334.333 RON | 90.063 RON | 41.101 RON | 1.074 RON | 257 RON | 202 RON |
| Datorii totale | 1.610.490 RON | 1.692.202 RON | 2.013.284 RON | 1.289.368 RON | 985.061 RON | 985.683 RON | 949.156 RON | 411.938 RON | 1.465.881 RON | 513.443 RON | 322.448 RON | 274.988 RON | 177.097 RON | 85.335 RON | 196.355 RON |
| Venituri in avans | 1.228.919 RON | 1.552.972 RON | 1.891.355 RON | 113.743 RON | 246.519 RON | 343.311 RON | 523.406 RON | 883.595 RON | 883.595 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 4.223.628 RON | 3.085.748 RON | 2.090.647 RON | 446.565 RON | 598.677 RON | 686.985 RON | 795.262 RON | 319.978 RON | 315.067 RON | 391.225 RON | 80.326 RON | -21.362 RON | 11.236 RON | -14.264 RON | 1.044 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 10 | 9 | 10 | 8 | 7 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 1.156.370 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 785.845 lei.
Achizitii directe
15 contracte
785.830 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
370.540 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:47).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BETON LOGISTIC SRLCUI 26973156 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.