ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.020.442 RON | 878.710 RON | 871.613 RON | 275.444 RON | 1.465.485 RON | 878.951 RON | 2 |
| 2024 | 2.170.350 RON | 571.863 RON | 693.609 RON | 224.633 RON | 1.003.629 RON | 535.030 RON | 1 |
| 2023 | 137.375 RON | -31.596 RON | 410.160 RON | 299.270 RON | 72.988 RON | -36.833 RON | 1 |
| 2022 | 84.346 RON | 1.847 RON | 51.508 RON | 129 RON | 46.142 RON | -5.237 RON | — |
| 2021 | 83.321 RON | -24.959 RON | 52.375 RON | 6.310 RON | 38.981 RON | -7.084 RON | — |
| 2020 | 133.806 RON | 417 RON | 50.741 RON | 21.286 RON | 50.777 RON | 17.875 RON | — |
| 2019 | 42.490 RON | -18.270 RON | 74.610 RON | 36.110 RON | 43.642 RON | -812 RON | 1 |
| 2018 | 50.270 RON | 923 RON | 77.890 RON | 50.799 RON | 52.881 RON | 17.459 RON | 1 |
| 2017 | 68.625 RON | 18.370 RON | 12.030 RON | — | 28.566 RON | 16.536 RON | 1 |
| 2016 | 73.317 RON | -6.603 RON | 35.110 RON | 7.442 RON | 31.809 RON | 4.141 RON | 1 |
| 2015 | 109.612 RON | 4.889 RON | 31.547 RON | 2.967 RON | 39.324 RON | 10.744 RON | 1 |
| 2014 | 193.850 RON | 5.086 RON | 44.898 RON | — | 50.753 RON | 5.855 RON | 1 |
| 2013 | 101.623 RON | 4.093 RON | 35.648 RON | 9.543 RON | 26.874 RON | 769 RON | 2 |
| 2012 | 70.556 RON | 3.130 RON | 13.879 RON | 671 RON | 16.538 RON | 3.330 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.020.442 RON | 2.170.350 RON | 137.375 RON | 84.346 RON | 83.321 RON | 133.806 RON | 42.490 RON | 50.270 RON | 68.625 RON | 73.317 RON | 109.612 RON | 193.850 RON | 101.623 RON | 70.556 RON |
| Venituri totale | 4.039.211 RON | 2.195.037 RON | 145.012 RON | 84.768 RON | 87.042 RON | 117.710 RON | 46.463 RON | 51.658 RON | 68.700 RON | 73.505 RON | 109.843 RON | 193.905 RON | 103.580 RON | 75.489 RON |
| Cheltuieli totale | 3.016.092 RON | 1.561.082 RON | 176.608 RON | 80.359 RON | 109.498 RON | 113.385 RON | 63.458 RON | 49.421 RON | 48.269 RON | 79.737 RON | 103.108 RON | 187.850 RON | 98.476 RON | 71.666 RON |
| Profit brut | 1.023.119 RON | 633.955 RON | 0 RON | 4.409 RON | 0 RON | 4.325 RON | 0 RON | 2.237 RON | 20.431 RON | 0 RON | 6.735 RON | 6.055 RON | 5.104 RON | 3.823 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 31.596 RON | 0 RON | 22.456 RON | 0 RON | 16.995 RON | 0 RON | 0 RON | 6.232 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 878.710 RON | 571.863 RON | 0 RON | 1.847 RON | 0 RON | 417 RON | 0 RON | 923 RON | 18.370 RON | 0 RON | 4.889 RON | 5.086 RON | 4.093 RON | 3.130 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 31.596 RON | 0 RON | 24.959 RON | 0 RON | 18.270 RON | 0 RON | 0 RON | 6.603 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 275.444 RON | 224.633 RON | 299.270 RON | 129 RON | 6.310 RON | 21.286 RON | 36.110 RON | 50.799 RON | — | 7.442 RON | 2.967 RON | — | 9.543 RON | 671 RON |
| Active circulante | 1.465.485 RON | 1.003.629 RON | 72.988 RON | 46.142 RON | 38.981 RON | 50.777 RON | 43.642 RON | 52.881 RON | 28.566 RON | 31.809 RON | 39.324 RON | 50.753 RON | 26.874 RON | 16.538 RON |
| Stocuri | 22.956 RON | 245.011 RON | 41.701 RON | 20.819 RON | 9.125 RON | 12.378 RON | 16.014 RON | 17.249 RON | 1.082 RON | 7.263 RON | 10.789 RON | 1.746 RON | — | — |
| Creante | 970.823 RON | 748.583 RON | 29.764 RON | 19.041 RON | 25.220 RON | 37.758 RON | 20.981 RON | 23.819 RON | 13.000 RON | 17.520 RON | 17.170 RON | 36.829 RON | 21.098 RON | 5.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 471.706 RON | 10.035 RON | 1.523 RON | 6.282 RON | 4.636 RON | 641 RON | 6.647 RON | 11.813 RON | 14.484 RON | 7.026 RON | 11.365 RON | 12.178 RON | 5.776 RON | 11.538 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.635 RON | 377 RON | 1.069 RON | — | — | 532 RON | 324 RON | 247 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 871.613 RON | 693.609 RON | 410.160 RON | 51.508 RON | 52.375 RON | 50.741 RON | 74.610 RON | 77.890 RON | 12.030 RON | 35.110 RON | 31.547 RON | 44.898 RON | 35.648 RON | 13.879 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 3.979 RON | 6.278 RON | 8.578 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 878.951 RON | 535.030 RON | -36.833 RON | -5.237 RON | -7.084 RON | 17.875 RON | -812 RON | 17.459 RON | 16.536 RON | 4.141 RON | 10.744 RON | 5.855 RON | 769 RON | 3.330 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
40 de contracte atribuite, in valoare de 6.107.352 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.928.230 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
2.928.201 lei
Licitatii publice
8 contracte
3.093.851 lei
Achizitii offline
3 contracte
85.300 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 17:47).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ANIVA CONSULT TECHNOLOGY SRLCUI 28246286 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.