ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sat Mesendorf, comuna Bunești
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.581.534 RON | -86.729 RON | 21.901.121 RON | 2.806.516 RON | 3.369.673 RON | -15.724.932 RON | 12 |
| 2024 | 3.770.081 RON | -151.097 RON | 22.004.701 RON | 2.971.584 RON | 3.394.914 RON | -15.638.203 RON | 12 |
| 2023 | 3.031.270 RON | -560.141 RON | 21.799.545 RON | 3.006.149 RON | 3.330.633 RON | -15.462.763 RON | 13 |
| 2022 | 5.031.738 RON | 5.835.190 RON | 21.308.608 RON | 3.180.546 RON | 3.225.440 RON | -14.902.622 RON | 17 |
| 2021 | 5.469.546 RON | -1.147.884 RON | 27.999.972 RON | 3.289.041 RON | 3.981.377 RON | -20.729.554 RON | 20 |
| 2020 | 5.396.903 RON | -892.838 RON | 26.638.646 RON | 3.382.472 RON | 3.675.416 RON | -19.580.758 RON | 22 |
| 2019 | 4.811.036 RON | -1.069.876 RON | 26.061.207 RON | 3.719.667 RON | 3.645.818 RON | -18.695.722 RON | 23 |
| 2018 | 3.429.826 RON | -1.221.947 RON | 25.258.131 RON | 4.108.854 RON | 3.523.431 RON | -17.625.846 RON | 19 |
| 2017 | 2.567.688 RON | -1.093.083 RON | 24.336.909 RON | 4.605.051 RON | 3.282.959 RON | -16.448.899 RON | 20 |
| 2016 | 2.888.197 RON | -1.290.553 RON | 29.115.777 RON | 4.835.656 RON | 8.919.369 RON | -15.355.816 RON | 20 |
| 2015 | 1.630.123 RON | -4.334.239 RON | 26.976.315 RON | 9.745.700 RON | 3.165.353 RON | -14.065.262 RON | 40 |
| 2014 | 1.808.664 RON | -4.218.005 RON | 22.369.875 RON | 10.276.252 RON | 2.362.599 RON | -9.731.024 RON | 39 |
| 2013 | 1.499.363 RON | -3.811.608 RON | 17.966.579 RON | 8.399.572 RON | 4.053.988 RON | -5.513.019 RON | 39 |
| 2012 | 595.201 RON | -1.701.611 RON | 10.167.760 RON | 6.729.907 RON | 1.736.442 RON | -1.701.411 RON | 18 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.581.534 RON | 3.770.081 RON | 3.031.270 RON | 5.031.738 RON | 5.469.546 RON | 5.396.903 RON | 4.811.036 RON | 3.429.826 RON | 2.567.688 RON | 2.888.197 RON | 1.630.123 RON | 1.808.664 RON | 1.499.363 RON | 595.201 RON |
| Venituri totale | 3.694.489 RON | 3.811.174 RON | 3.162.426 RON | 16.127.043 RON | 5.614.295 RON | 5.378.069 RON | 4.837.965 RON | 3.490.349 RON | 2.580.427 RON | 7.978.720 RON | 2.158.495 RON | 2.343.250 RON | 2.528.155 RON | 850.901 RON |
| Cheltuieli totale | 3.781.218 RON | 3.962.271 RON | 3.722.567 RON | 10.291.853 RON | 6.762.179 RON | 6.270.907 RON | 5.907.841 RON | 4.697.058 RON | 3.673.510 RON | 9.269.273 RON | 6.492.734 RON | 6.561.255 RON | 6.339.763 RON | 2.552.512 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.835.190 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 86.729 RON | 151.097 RON | 560.141 RON | 0 RON | 1.147.884 RON | 892.838 RON | 1.069.876 RON | 1.206.709 RON | 1.093.083 RON | 1.290.553 RON | 4.334.239 RON | 4.218.005 RON | 3.811.608 RON | 1.701.611 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.835.190 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 86.729 RON | 151.097 RON | 560.141 RON | 0 RON | 1.147.884 RON | 892.838 RON | 1.069.876 RON | 1.221.947 RON | 1.093.083 RON | 1.290.553 RON | 4.334.239 RON | 4.218.005 RON | 3.811.608 RON | 1.701.611 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.806.516 RON | 2.971.584 RON | 3.006.149 RON | 3.180.546 RON | 3.289.041 RON | 3.382.472 RON | 3.719.667 RON | 4.108.854 RON | 4.605.051 RON | 4.835.656 RON | 9.745.700 RON | 10.276.252 RON | 8.399.572 RON | 6.729.907 RON |
| Active circulante | 3.369.673 RON | 3.394.914 RON | 3.330.633 RON | 3.225.440 RON | 3.981.377 RON | 3.675.416 RON | 3.645.818 RON | 3.523.431 RON | 3.282.959 RON | 8.919.369 RON | 3.165.353 RON | 2.362.599 RON | 4.053.988 RON | 1.736.442 RON |
| Stocuri | 551.076 RON | 423.543 RON | 427.231 RON | 425.550 RON | 718.137 RON | 412.182 RON | 471.601 RON | 360.830 RON | 271.464 RON | 253.984 RON | 1.022.176 RON | 906.706 RON | 1.245.370 RON | 600.464 RON |
| Creante | 2.771.892 RON | 2.813.204 RON | 2.855.733 RON | 2.740.729 RON | 3.199.709 RON | 2.889.768 RON | 2.780.655 RON | 2.450.453 RON | 2.716.386 RON | 7.621.228 RON | 1.379.578 RON | 905.801 RON | 1.374.183 RON | 520.024 RON |
| Casa si conturi la banci | 46.705 RON | 158.167 RON | 47.669 RON | 59.161 RON | 63.531 RON | 373.466 RON | 393.562 RON | 712.148 RON | 295.109 RON | 1.044.157 RON | 763.599 RON | 550.092 RON | 1.434.435 RON | 615.954 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.936 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 21.901.121 RON | 22.004.701 RON | 21.799.545 RON | 21.308.608 RON | 27.999.972 RON | 26.638.646 RON | 26.061.207 RON | 25.258.131 RON | 24.336.909 RON | 29.115.777 RON | 26.976.315 RON | 22.369.875 RON | 17.966.579 RON | 10.167.760 RON |
| Capitaluri proprii | -15.724.932 RON | -15.638.203 RON | -15.462.763 RON | -14.902.622 RON | -20.729.554 RON | -19.580.758 RON | -18.695.722 RON | -17.625.846 RON | -16.448.899 RON | -15.355.816 RON | -14.065.262 RON | -9.731.024 RON | -5.513.019 RON | -1.701.411 RON |
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 12 | 13 | 17 | 20 | 22 | 23 | 19 | 20 | 20 | 40 | 39 | 39 | 18 |