ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 814.570 RON | 366.440 RON | 238.213 RON | 13.622 RON | 591.271 RON | 366.680 RON | 1 |
| 2024 | 951.669 RON | 461.660 RON | 50.819 RON | 17.802 RON | 494.917 RON | 461.900 RON | 1 |
| 2023 | 808.970 RON | 352.330 RON | 9.930 RON | 4.999 RON | 357.501 RON | 352.570 RON | 1 |
| 2022 | 1.039.119 RON | 452.727 RON | 17.630 RON | — | 470.597 RON | 452.967 RON | 1 |
| 2021 | 35.550 RON | 7.360 RON | 1.125 RON | 2.761 RON | 52.263 RON | 53.899 RON | 1 |
| 2020 | 44.395 RON | 33.695 RON | 372 RON | — | 73.911 RON | 73.539 RON | 1 |
| 2019 | 75.358 RON | 39.604 RON | 5.859 RON | — | 45.703 RON | 39.844 RON | 1 |
| 2018 | 92.432 RON | 82.419 RON | 10.198 RON | — | 190.603 RON | 180.405 RON | 1 |
| 2017 | 62.420 RON | 29.268 RON | -3.377 RON | — | 94.610 RON | 97.987 RON | 1 |
| 2016 | 90.326 RON | 68.479 RON | 119.956 RON | — | 188.675 RON | 68.719 RON | 1 |
| 2015 | 210.070 RON | 167.702 RON | 42.337 RON | — | 165.226 RON | 122.889 RON | 1 |
| 2014 | 25.116 RON | -22.411 RON | 50.436 RON | — | 5.623 RON | -44.813 RON | 1 |
| 2013 | 49.922 RON | -23.338 RON | 39.166 RON | 4.957 RON | 11.806 RON | -22.403 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 814.570 RON | 951.669 RON | 808.970 RON | 1.039.119 RON | 35.550 RON | 44.395 RON | 75.358 RON | 92.432 RON | 62.420 RON | 90.326 RON | 210.070 RON | 25.116 RON | 49.922 RON |
| Venituri totale | 831.144 RON | 961.392 RON | 809.558 RON | 1.040.333 RON | 35.550 RON | 44.395 RON | 75.358 RON | 96.417 RON | 65.420 RON | 90.329 RON | 210.073 RON | 25.159 RON | 50.076 RON |
| Cheltuieli totale | 444.391 RON | 471.474 RON | 449.301 RON | 577.242 RON | 27.839 RON | 10.288 RON | 35.000 RON | 13.034 RON | 35.497 RON | 19.687 RON | 36.069 RON | 47.570 RON | 71.916 RON |
| Profit brut | 386.753 RON | 489.918 RON | 360.257 RON | 463.091 RON | 7.711 RON | 34.107 RON | 40.358 RON | 83.383 RON | 29.923 RON | 70.642 RON | 174.004 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.411 RON | 21.840 RON |
| Profit net | 366.440 RON | 461.660 RON | 352.330 RON | 452.727 RON | 7.360 RON | 33.695 RON | 39.604 RON | 82.419 RON | 29.268 RON | 68.479 RON | 167.702 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.411 RON | 23.338 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.622 RON | 17.802 RON | 4.999 RON | — | 2.761 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.957 RON |
| Active circulante | 591.271 RON | 494.917 RON | 357.501 RON | 470.597 RON | 52.263 RON | 73.911 RON | 45.703 RON | 190.603 RON | 94.610 RON | 188.675 RON | 165.226 RON | 5.623 RON | 11.806 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 23.682 RON | 33.344 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 847 RON |
| Creante | 120.562 RON | 182.923 RON | 250.959 RON | 400.396 RON | 38.198 RON | 63.858 RON | 43.813 RON | 182.814 RON | 88.935 RON | 186.355 RON | 163.159 RON | 355 RON | 8.449 RON |
| Casa si conturi la banci | 470.709 RON | 311.994 RON | 82.860 RON | 36.857 RON | 14.065 RON | 10.053 RON | 1.890 RON | 7.789 RON | 5.675 RON | 2.320 RON | 2.067 RON | 5.268 RON | 2.510 RON |
| Datorii totale | 238.213 RON | 50.819 RON | 9.930 RON | 17.630 RON | 1.125 RON | 372 RON | 5.859 RON | 10.198 RON | -3.377 RON | 119.956 RON | 42.337 RON | 50.436 RON | 39.166 RON |
| Capitaluri proprii | 366.680 RON | 461.900 RON | 352.570 RON | 452.967 RON | 53.899 RON | 73.539 RON | 39.844 RON | 180.405 RON | 97.987 RON | 68.719 RON | 122.889 RON | -44.813 RON | -22.403 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.