ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 0,03% |
| persoană | 99,98% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de chemare în judecată. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 1927,14 lei reprezentând contravaloare servicii, precum şi penalităţi de întârziere în cuantum de 0,15% pe zi, calculate asupra debitului principal, de la scadenţă şi până la plata efectivă a debitului. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 230 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 22.07.2025, soluţia fiind pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână judecarea cauzei la data de 22.07.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 946.497 RON | 244.978 RON | 4.730.587 RON | 7.972.977 RON | 3.982.011 RON | 7.218.984 RON | 1 |
| 2024 | 1.374.337 RON | 868.224 RON | 4.999.458 RON | 8.052.272 RON | 3.921.192 RON | 6.974.006 RON | 1 |
| 2023 | 654.231 RON | 188.551 RON | 5.909.608 RON | 8.162.811 RON | 3.852.578 RON | 6.105.781 RON | 1 |
| 2022 | 707.475 RON | 429.512 RON | 5.111.154 RON | 8.266.959 RON | 2.761.426 RON | 5.917.231 RON | 1 |
| 2021 | 375.850 RON | 449.063 RON | 2.588.160 RON | 5.341.714 RON | 2.734.165 RON | 5.487.719 RON | 1 |
| 2020 | 405.955 RON | 121.967 RON | 3.094.402 RON | 5.486.357 RON | 2.646.701 RON | 5.038.656 RON | 1 |
| 2019 | 204.915 RON | 36.474 RON | 2.404.370 RON | 4.969.019 RON | 2.352.039 RON | 4.916.688 RON | 1 |
| 2018 | 98.319 RON | 296.428 RON | 2.850.883 RON | 6.040.821 RON | 1.694.693 RON | 4.879.214 RON | 1 |
| 2017 | 131.092 RON | 31.682 RON | 644.127 RON | 4.031.247 RON | 1.201.084 RON | 4.582.787 RON | 0 |
| 2016 | 311.070 RON | 34.736 RON | 792.316 RON | 4.097.672 RON | 1.251.165 RON | 4.551.104 RON | — |
| 2015 | 1.698.534 RON | 24.529 RON | 469.984 RON | 3.709.489 RON | 816.874 RON | 4.056.379 RON | — |
| 2014 | 828.140 RON | 10.940 RON | 290.977 RON | 3.455.150 RON | 829.912 RON | 3.994.085 RON | — |
| 2013 | 106.610 RON | 45.982 RON | 5.899 RON | 3.439.883 RON | 549.161 RON | 3.983.145 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 946.497 RON | 1.374.337 RON | 654.231 RON | 707.475 RON | 375.850 RON | 405.955 RON | 204.915 RON | 98.319 RON | 131.092 RON | 311.070 RON | 1.698.534 RON | 828.140 RON | 106.610 RON |
| Venituri totale | 947.095 RON | 1.374.344 RON | 654.233 RON | 829.258 RON | 724.066 RON | 406.050 RON | 204.916 RON | 532.219 RON | 215.127 RON | 647.351 RON | 2.043.773 RON | 996.890 RON | 1.624.806 RON |
| Cheltuieli totale | 654.076 RON | 472.332 RON | 459.861 RON | 392.365 RON | 268.269 RON | 280.023 RON | 166.393 RON | 230.469 RON | 179.546 RON | 593.194 RON | 2.019.244 RON | 983.866 RON | 1.575.626 RON |
| Profit brut | 293.019 RON | 902.012 RON | 194.372 RON | 436.893 RON | 455.797 RON | 126.027 RON | 38.523 RON | 301.750 RON | 35.581 RON | 54.157 RON | 24.529 RON | 13.024 RON | 49.180 RON |
| Profit net | 244.978 RON | 868.224 RON | 188.551 RON | 429.512 RON | 449.063 RON | 121.967 RON | 36.474 RON | 296.428 RON | 31.682 RON | 34.736 RON | 24.529 RON | 10.940 RON | 45.982 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.972.977 RON | 8.052.272 RON | 8.162.811 RON | 8.266.959 RON | 5.341.714 RON | 5.486.357 RON | 4.969.019 RON | 6.040.821 RON | 4.031.247 RON | 4.097.672 RON | 3.709.489 RON | 3.455.150 RON | 3.439.883 RON |
| Active circulante | 3.982.011 RON | 3.921.192 RON | 3.852.578 RON | 2.761.426 RON | 2.734.165 RON | 2.646.701 RON | 2.352.039 RON | 1.694.693 RON | 1.201.084 RON | 1.251.165 RON | 816.874 RON | 829.912 RON | 549.161 RON |
| Stocuri | 1.042.225 RON | 1.042.225 RON | 985.488 RON | 812.961 RON | 768.244 RON | 768.244 RON | 400.010 RON | 220.442 RON | 220.442 RON | 220.442 RON | 284.751 RON | 442.622 RON | — |
| Creante | 2.902.154 RON | 2.839.028 RON | 2.837.432 RON | 1.751.089 RON | 1.569.560 RON | 1.670.982 RON | 1.799.842 RON | 1.389.526 RON | 980.549 RON | 972.488 RON | 353.023 RON | 355.126 RON | 544.553 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.632 RON | 39.939 RON | 29.658 RON | 197.376 RON | 396.361 RON | 207.475 RON | 152.187 RON | 84.725 RON | 93 RON | 58.235 RON | 179.100 RON | 32.164 RON | 4.608 RON |
| Datorii totale | 4.730.587 RON | 4.999.458 RON | 5.909.608 RON | 5.111.154 RON | 2.588.160 RON | 3.094.402 RON | 2.404.370 RON | 2.850.883 RON | 644.127 RON | 792.316 RON | 469.984 RON | 290.977 RON | 5.899 RON |
| Venituri in avans | 5.417 RON | — | — | — | — | — | — | 5.417 RON | 5.417 RON | 5.417 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 7.218.984 RON | 6.974.006 RON | 6.105.781 RON | 5.917.231 RON | 5.487.719 RON | 5.038.656 RON | 4.916.688 RON | 4.879.214 RON | 4.582.787 RON | 4.551.104 RON | 4.056.379 RON | 3.994.085 RON | 3.983.145 RON |
| Capital subscris varsat | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.936.000 RON | 3.935.000 RON | 3.935.000 RON | 3.935.000 RON | 3.935.000 RON | 3.935.000 RON | 3.935.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — |